فهرست
ورود رئال به پرونده رونالدو؛ شکایت می‌کنیم!
ورود رئال به پرونده رونالدو؛ شکایت می‌کنیم!

ورود رئال به پرونده رونالدو؛ شکایت می‌کنیم!

آی اسپورت - دیروز نشریه پرتغالی کوریره دا مانیا در گزارشی مدعی شد باشگاه رئال مادرید در سال 2010 از کریستیانو رونالدو خواسته برای به پایان رسیدن حواشی مربوط به پرونده کاترین مایورگا، توافقنامه‌ای با او امضا کرده و مبلغ 375 هزار یورو به او پرداخت کند اما باشگاه اسپانیایی با انتشار بیانیه‌ای این اخبار را تکذیب کرد.

طبق گزارش این نشریه که به نوعی قصد داشت رئال مادرید را نیز در اتفاقاتی که در سال 2010 بین طرفین رخ داده و در نهایت رونالدو توافقنامه‌ای با کاترین مایورگا امضا کرده دخیل کند، این باشگاه از ستاره پرتغالی خواسته برای کاهش حواشی و ضربه نخوردن به وجهه هم باشگاه و هم بازیکن، مبلغی را به طرف پرونده پرداخت کند تا او از ادامه پیگیری آن منصرف شود اما کهکشانی‌ها شدیدا این مسئله را تکذیب کرده و نسبت به آن ابراز بی اطلاعی کردند.

در بیانیه باشگاه آمده است: «رئال مادرید امروز اعلام می‌کند که اقدامات قانونی علیه روزنامه پرتغالی به دلیل انتشار اطلاعات غلط و تلاش برای خسارت به تصویر باشگاه را آغاز کرده است. رئال مادرید هیچ اطلاعاتی در مورد اخبار منتشر شده توسط این روزنامه پرتغالی ندارد و به همین دلیل در مورد موضوعی که نسبت به آن آگاه نیست نمی‌تواند عکس‌العملی نشان دهد و از روزنامه پرتغالی انتظار دارد در این رابطه واقعیت را منتشر کند.»

ورزش 3

     
آی اسپورت
2018-10-11 23:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر