فهرست
ریسک در بازی با الهلال؛ احمد!
ریسک در بازی با الهلال؛ احمد!

ریسک در بازی با الهلال؛ احمد!

آی اسپورت –  یکی از بزرگترین حسرت های پرسپولیس و برانکو در این فصل شکست آنها مقابل الهلال در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان و حذف از آسیا بود. شکستی که عده ای برانکو را مسبب آن می دانند و عقیده دارند که پروفسور با انتخاب ترکیب و سیستم اشتباه باعث شکست سنگین تیمش در بازی رفت شد. سرمربی قرمزها در گفتگو با تسنیم از خودش در برابر این اتهام دفاع کرده و درباره اینکه چرا به نوراللهی بازی نداده گفته:"او یک سال بازی نکرده بود، بدون تمرین و مسابقه بود و روز بازی مشخص شد که می‌تواند بازی کند. یعنی همه چیز انجام شده بود و جلسه فنی‌مان را که برگزار کردیم شاید چند ساعت قبل از بازی، یعنی دقیقاً سه ساعت قبل از بازی به ما اطلاع دادند که احمد می‌تواند برای ما بازی کند. چطور می‌توانم چنین بازیکنی را در ترکیب بگذارم؟ بازیکنی که خودش هم از لحاظ روحی و روانی آماده نیست، نه اینکه ما نمی‌توانیم روی او حساب کنیم. او یک سال بازی لیگ نداشت، چطور می‌توانستم به او بازی دهم؟ من در نیمه دوم دیگر گذاشتم به زور بازی کند و ریسک بزرگی بود."

برانکو در صحبتهایش به این نکته هم اشاره کرده که هجومی بازی کردن جلوی الهلال هم یک ریسک بزرگ بوده:" مقابل الهلال این ریسک را داشتیم. دو بازی که خیلی خوب بودیم، مقابل الاهلی 80 دقیقه بدون یک بازیکن‌مان 10 نفره بازی کردیم و 3 بر یک بردیم. ما یک گل جلو افتادیم، اما آنها مساوی کردند و با این حال با یک بازیکن کمتر آمدیم پنالتی گرفتیم و آگاهانه در این ریسک رفتیم"

 

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-12-22 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
عمر‌خربین
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۴۵
بسیار ممنونم که حداقل هر هفته راجع به من یا تیم الهلال مطلب میذارید.البته معلومه که پرسپولیسیها آتیش میگیرن.وداغشون دوباره تازه میشه.حق دارن .زخمی که بهشون زدم حالا حالاها خوب نمیشه.
استق لول
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
آره کاری که بدانند با شما کرده هم تحملش سخته
فقط امیدتون به بقیه ست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر