فهرست
منطق نیم‌فصل؛ چمدان‌هایی آماده بستن
منطق نیم‌فصل؛ چمدان‌هایی آماده بستن

منطق نیم‌فصل؛ چمدان‌هایی آماده بستن

آی اسپورت – حالا که نیم‌فصل اول لیگ به پایان رسیده، تیم‌ها به دنبال تقویت خود هستند تا با قدرت بیشتری وارد نیم‌فصل دوم شوند. در این راستا طبیعتاً جذب بازیکن در اولویت تیم‌هاست اما برخی مدیران به فکر تغییر سرمربی خود هم افتاده‌اند. حتی اگر این اتفاق در نیم‌فصل رخ ندهد تیم‌هایی هستند که هر آن امکان تغییر سرمربی آنها وجود دارد. در نیمه بالای جدول شاید صنعت نفت آبادان تیمی باشد که مربی‌اش تغییر کند. گرچه کمالوند در نفت خوب کار کرده اما او یک بار از هدایت تیم کنار کشید اما برگشت و حالا با جدی شدن مشکلات مالی تیم چه بسا او این بار برای همیشه از آبادان برود.

در نیمه پایین جدول اما شاید تغییراتی را دیر یا زود مشاهده کنیم. دو تیم اصفهانی دم دستی‌ترین گزینه‌ها هستند. قلعه‌نویی در ذوب‌آهن خوب کار نکرده و چه بسا در صورت عدم ثبات در نتیجه‌گیری این تیم و باقی ماندن در نیمه پایین جدول، هیئت‌مدیره در نهایت به تغییر سرمربی رأی دهد. اتفاقی که انتظار کرانچار را هم می‌کشد و دستمزد بالای او تا الان مدیران اصفهانی را در برکناری او دچار تردید کرده است. مربی کروات روی نیمکت سپاهان عملکرد خوبی نداشته و شاید یکی از خروجی‌های نیم‌فصل دوم او باشد. سپیدرود رشت هم دیگر تیمی است که شاید سرمربی‌اش تغییر کند. نظرمحمدی تا الان چند بار استعفایی نمایشی داشته اما این اقدام او هم شوکی به تیم وارد نکرده تا در نهایت با ادامه فانوس به دستی سپیدرودی‌ها، مدیران باشگاه به گزینه‌ای برای نجات این تیم فکر کنند.

اگر روی نیمکت سیاه‌جامگان هم تغییر دوباره‌ای دیدید تعجب نکنید. رضا عنایتی گرچه به عنوان سومین سرمربی این فصل تیم انتخاب شد اما شاید او هم تاب ماندن در تیم مشهدی را نیاورد و در میانه‌های نیم‌فصل دوم کناره‌گیری کند. آخرین باشگاهی که امکان تغییر سرمربی‌اش است، استقلال خوزستان است. ویسی از هدایت آبی‌های اهواز استعفا داده اما هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده و چه بسا او اولین مربی‌ای باشد که در ابتدای نیم‌فصل دوم در تیمش حضور ندارد.

۴    
آی اسپورت
2017-12-10 18:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر