فهرست
ادعای چینی: تیم را ما بستیم، شفر «مفت‌بری» می‌کند
ادعای چینی: تیم را ما بستیم، شفر «مفت‌بری» می‌کند

ادعای چینی: تیم را ما بستیم، شفر «مفت‌بری» می‌کند

آی اسپورت - علی چینی دستیار دوم علیرضا منصوریان در استقلال بود که اعتقاد دارد اگر سرمربی این تیم می‌‌ماند، اکنون نتایج استقلال بهتر از کارنامه وینفرد شفر ‌بود. با چینی گفت‌و‌گویی انجام دادیم که می‌خوانید.

*بازی استقلال و العین راچطور ارزیابی می‌کنی؟

استقلال شایستگی و پتانسیل شکست دادن این تیم اماراتی را داشت، حتی اگر در بازی رفت داور آن تصمیمات عجیب و مشکوک را لحاظ نمی‌کرد، تیم‌مان برنده میدان شده بود.

*با توجه به اینکه شفر و دستیارانش جانشین کادر قبلی شده‌‌اند، برایت سخت نیست از تیم او تعریف کنی؟

استقلال مهم است، شفر برای ما ارزش ندارد، استقلالی که این روزها عملکرد خوبی دارد، توسط منصوریان و کادر او بسته شده و شفر یک تیم کامل و قدرتمند را تحویل گرفت و مفت‌بری می‌‌کند! منصوریان با توجه به تجربه‌ای که از لیگ قهرمانان کسب کرده بود، یک تیم فوق‌العاده خوب بست که در هر پست ۲ بازیکن تراز اول دارد، ما فصل قبل در نیم‌فصل دوم با نصف این تیم ۱۱ برد به دست آوردیم.

*ولی با همین تیم در چند بازی اول نتایج مطلوب کسب نشد؟

هر تیم دوره افت دارد، تیم تغییرات داشت و زمان می‌خواست تا بازیکنان در کنار هم و با تاکتیک‌های مورد نظر کادر فنی هماهنگ شوند! شک نکنید اگر منصوریان مانده بود، الان تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان امتیازات بیشتری هم داشت ولی از داخل و بیرون قصد صدمه زدن داشتند و منصوریان هم عطای کار را به لقایش بخشید.

*به نظرت منصوریان می‌توانست پرسپولیس و الهلال را شکست دهد؟

مگر در آخرین بازی زمان ما پرسپولیس را شکست ندادیم، آن هم در شرایطی که داور یک پنالتی اشتباه برای حریف گرفت و رحمتی را هم اخراج کرد اما ۱۰ نفره هم ۳ بر ۲ بازی به نفع استقلال خاتمه یافت. این الهلال چند بازیکن اصلی‌اش را ندارد و مثل پارسال قدرتمند نیست. مطمئن باشید خود من از موفقیت استقلال خیلی خوشحال هستم. اگر تیم نتیجه نمی‌گرفت، ما زیر سؤال می‌رفتیم چون تیم را ما بسته بودیم و همین تیم حالا عملکرد خوبی دارد که باعث افتخار ماست. ما بازیکن و مربی و عاشق استقلال بوده، هستیم و می‌مانیم.

*مامه تیام مهاجم خارجی استقلال در چه سطحی قرار دارد؟

فوروارد خوب و گلزنی است اما می‌‌گویند ۹۵۰ هزار دلار قیمت دارد که این پول خیلی زیادی است. با این پول مهدی طارمی را می‌شد به استقلال آورد تا به قطر نرود.

*سال ۹۶ برایت چطور بوده است؟

سال جالبی نبود، از نظر فوتبالی آن‌طور که می‌خواستم جلو نرفت. خارج از محیط فوتبال هم دزد خانه‌‌ام را زد و پیدا هم نشد.

خبر ورزشی

۷ ۱۹  
آی اسپورت
2018-03-19 18:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۹ نظر
امیرعباس
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
سوال بی جواب: خبرورزشی چرا باید با علی چینی مصاحبه بکنه!؟؟
رضا
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۲۵
چه بي ربط!به تو چه؟
۱
سوشاتاجی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
محترمانه عرض میکنم جناب چینی ،ببند لطفا!!!!
farhad
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۷
یک مصاحبه خوب ! برای شناخت هرچه بیشتر آدمهای بی کیفیت در جامعه توسعه نیافته امروز ایران که درآمد میلیاردی دارن و هزار سال دیگه هم از خر شیطون پایین نمیان ! چون سفره ای پهن هست و این آقایون باید بخورن و بچاپن و در نهایت هم بگن : گور بابای ملت !
لعنت به هر عوضی که از سادگی و احساسات ملت سواستفاده میکنه
علی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
هر چند حرفش 100 درصد درست است اما
چون دو تا دروغ در متن آمده حرف حقش هم به جایی نمی رسد! اولا کجا در بازی 3 بر 2 به نفع پرسپولیس پنالتی گرفته شد؟ و چند ثانیه بازی کردن 10 نفره هم ارزش فنی دارد؟
§
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۵۵
شما مفت خوری کردین در عوض
رضا
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
چلغوز کچل الان بالای سر استقلال بودید تیم رقابت سرسختی با سیاه جامگان داشت برای ته جدول. حداقل دهن گشادتو ببند تا دیگه کسی یاد گندکاری های اکیپ منصوریان نیفته
آنتی شومن
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
موتور گازی آک هستند ایشون.
کلومنزو
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
مربیان ایرانی به جز ادعا چیزی ندارن
شاه فرهاد،خریبین،بغداد یا شفر و...کدوم پدرتونه؟؟
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
این حتما یه چیزی زده.باید ساقیشو عوض کنه
Kian
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۱
احترامتو نگه دار،دهنتو ببند تا دهنمون باز نشه،دوسال عرضه گرفتن یه مهاجم و یه مکمل برای کاوه رو نداشتید،چرندیاتتو برای خودت نگه دار تا احترامت حفظ بشه
۸
تاج قرمزی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۲
رو نیست که سنگ پای قزوینه.بمیرین مفتخورای بیسواد
۵
Me
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
دوباره اسم اینا رو شنیدم افسردگی گرفتم،کارنامه تون خیلی درخشان بوده حرف هم میزنید ،بس کنید
۸
مجید
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۵۹
اینکه قلم به مزدها از هرگاهی سراغ مفت خورها و لاشخورهایی مثل این یارو چینی میروند فقط دلیلش سوزش باخت دربی چیز دیگری نمیتواند باشد...اما به این زشت رویی که چینی نام داره باید گفت هفت هفته برای تیمی که چهار تا پاس و حمله بلد نبود نمیگویند افت...تیمی که فوتبال بلد نبود برای چی باید افت میکرد...کی در اوج بود..اون بازی که خیلی به دل این یارو نشست کدام بود بریم یک باره دیگه تماشا کنیم...اینو در گوش ات فرو کن دیگه ما هوادارها نخواهیم گذاشت تو و امثال تو و اربابت رنگ نیمکت استقلال رو ببینید...ان اقا برو با اربابت تیم دیگه بگیر و تمام داشته هایتان را در ان تیم پیاده کنید تا سبک بازیتون رو ببینیم...
استن
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۵۶
فدا چشات، خبر ورزشی مصاحبه کرده، متوجهی؟ رو هوا حرف نزن، یه چی تو کانالای چرت تلگرامی میشنوین هی تکرار میکنین، برو ببین خبر ورزشی طرفدار کیه بعد بلغور کن.
۱
منتقد
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
چقدر قیافه زشتی داره..بهتره بهش گفت.علی خوف ناک...درود برشفر کبیر..خوفناک بروید سر طعمه دیگه ایی چرخ بزنید لاشخورها
۷
ع ع ب
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۱۰
من پرسپولیسی هستم ولی استقلال قوی رو به عنوان یه رقیب همطراز و محترم ترجیح می دم تا استقلالی که اون منصوریان پیتزا فروش و این چینی دیوانه به خاک سیاه نشوندنش ...فقط می تونم به این دیوانه متوهم بگم بهتره جنسش رو عوض کنه تا حداقل مضحکه خاص و عام نشه !!
۹
استقلالی منطقی
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
خاک بر سر طارمی که اینم دیگه باید بهش تیکه بندازه . یارو کفایت نظافت رختکن تیم بزرگی مثل استقلالم نداشت شد مربیش ، انقدر همین هوادارا تو استادیوم برای اومدن منصوریان فشار اوردن
۶
منصور
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۰۷
به عنوان یک پرسپولیسی، بسیار خوشحالم که شفر مربی استقلال شده و تیم حریف قدرتمند شده. آفت فوتبال ما ، مربیهای بی سواد و پر ادعایی هستن که فوتبال این کشور رو به قهقرا میبرن. ما به شفر ، برانکو و کیروش نیاز داریم نه این مدعیان پرحرف و کم دانش
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر