فهرست
توبیخ مدیران متخلف؛ منظور سید جلال کیست؟
توبیخ مدیران متخلف؛ منظور سید جلال کیست؟

توبیخ مدیران متخلف؛ منظور سید جلال کیست؟

آی اسپورت – سیدجلال حسینی می‌خواست در برنامه ۹۰ دست به افشاگری بزند اما برای اینکه دوشنبه شب نتوانست به استودیو ۹۰ برود، از این کار بازماند. کاپیتان محبوب پرسپولیس که با گل زیبایش توانست موتور قرمزها را روشن کند و آنها بزرگترین بازگشت آسیایی شان را داشته باشند، حرف های زیادی برای گفتن با هواداران دارد. او بعد از بازی با الدحیل هم گفت: «این‌هایی که به پرسپولیس لطمه می‌زنند» را افشا می‌کند. اما این ها چه کسانی هستند؟

او در ۹۰ کدهایی درباره‌شان داد:«یک‌بار آنهایی که پول نداشتند و تعهد ایجاد کردند را بگیرید و برخورد کنید.» سیدجلال از سالی که به پرسپولیس برگشت و حتی از قبل آن از قرمزها طلب دارد. از دوره رویانیان آنها قراردادهایی داشتند که با روی کار آمدن گودرزی، آپشن های‌شان پرداخت نشد. ولی مشکل فقط همین قرارداد نبود. در دوره طاهری هم او و خیلی از بچه های تیم به چنین مشکلی خوردند. پول های‌شان ماند و طلب های تلمبار و ترس از حذف از آسیا و کلی اتفاق دیگر ، مدام شرایط‌شان را سخت تر کرد.

به این‌ها اضافه کنید ماجراهای تیم ملی را، سیدجلال از هدایتی، از طاهری، از رویانیان و از کی‌روش دلی پر از درد دارد. او اگرچه خودش می داند دیگر با این شرایط سرمربی تیم ملی او را بر نمی گرداند اما دلش می سوزد که چرا پرسپولیس باید فقط یک ملی پوش داشته باشد. درست هم می‌گوید، این پرسپولیس با علی‌پور، عالیشاه، نوراللهی و بقیه واقعا با فقط یک ملی‌پوش واقعا کم بازیکن در تیم ملی دارد.

درباره طلب‌ها اما او درست می‌گوید. همه این مدیرانی که بیت المال را هدر داده اند، قطعا باید محاکمه شوند و مجازات هایی سنگین برای‌شان در نظر گرفته شود.

 

خبر آنلاین

۱۴ ۸  
آی اسپورت
2018-09-21 11:00:00
نظر دهید

۸ نظر
amir
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
خدمت روزنامه چیان بی سواد خبر آنلاین عرض کنم که کلمه‌ی مدنظر "تل‌انبار" است که به شکل "تلنبار" هم نوشته می‌شود. تلمبار اشتباه است. غلط است. خطا است!
۷
حمید
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
توی دوره طاهری برای اولین بار تیم به لحاظ درامدزایی در وضعیت خوبی قرار گرفت. به علاوه یک کار بسیار مهم دیگه ای هم طاهری کرد این بود که قرارداد تحمیلی با اسپانسر فاسد قبلی یعنی شرکت نگاه پردازان امین سیما کیش به مدیریت شیرازی، دوست و همکار آقای داورزنی، رو به هم زد و یه قرارداد با شرایط بسیار بهتر بست که دیگه مثل سابق کسی نتونه به اون فضاحت پول هوادارا رو بدزده. این در حالیه که همین آقای شیرازی به همراه شرکتش با فدراسیون قرارداد جدید بست و حالا خبر می رسه که اونجا هم 59 میلیارد از پول فدارسیون رو نداده. تصورشو بکنین طاهری می خواست همچنان با شیرازی ادامه بده. مطمئنا در اینصورت الان به جای 15 میلیارد 50-60 میلیارد از پول ما هودارا دزدیده شده بود. کوچکترین خدمت طاهری این بود که این ریشه بدعت بسیار نامیمون را خشکوند و باعث شد که حالا دیگه خیالمون از دریافت مطالبات باشگاه راحت تر باشه. در نتیجه خنده داره که انگشت اشاره سیدجلال رو به زور به طرف طاهری بر می گردونین.
محسن
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۲۰
ببخشید منظور شما مادر تمام بدبختی و محرومیت های پرسپولیس کبیر ( طاهری ) میباشد! !!!
آقای طاهری و شرکا نقاب از چهره های خود بردارید و. ...به زودی همه ام افساد های فوتبالی و. ... به سزای عملشون خواهند رسید
محسن
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۲۰
بشنو و باور نکن
حمید
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۳۴
ببین آقا محسن:
در درجه اول لازمه بگم که قبول دارم که طاهری در پرونده طارمی اشتباهاتی داشت. البته فقط طاهری نبود، دیگرانی هم بودن. اما از جایی که مدیر عامل بوده در هر صورت مسئولیت با ایشون بوده. این از نکته منفی پرونده طاهری اما در اکثر زمینه های دیگه طاهری موفق عمل کرد. در واقع عالی عمل کرد. به صورت خلاصه ما اینجا یک امتیاز منفی بهش می دیم به خاطر قضیه طارمی اما چند امتیاز مثبت میگیره به خاطر بقیه چیزا. طاهری دست خیلی رو از پرسپولیس کوتاه کرد، امثال هدایتی و شیرازی رو. طاهری حق بلیط فروشی رو برای باشگاه پس گرفت. طاهری در ردیف اول مدعیان حق پخش تلویزیونی بود. در واقع تنها کسی بود که داشت خیلی جدی در این زمینه مبارزه می کرد. در نتیجه حتی با در نظر گرفتن تقصیرش در پرونده طارمی و کمی هم در پرونده گولج (در حد 10 درصد مقصر بود) بازم معتقدم طاهری با اختلاف بهترین مدیرعامل پرسپولیس بعد از انقلاب بود.
خلاصه این که طاهری خیلی ها رو از سر سفره پرسپولیس روند و برای همینه که به صورت سیستماتیک بهش حمله می کنند. تو فقط ببین یه قلم آقای شیرازی که 15 میلیارد از هوادارای پرسپولیس دزدید و امسال هم 59 میلیارد از فداراسیون رو چرا هیچکس در موردش حرف نمی زنه اما مدام به طاهری حمله می کنن. یه مقایسه بکن با افتخاری توی استقلال. هواداران استقلال افتخاری رو بدترین انسان روی کره زمین می دونن. دیگه طاهری هر چی که بود از اون که بدتر نبود اما بعد از یکسال چرا هفته ای یکبار بر علیه طاهری مطلب میزنن اما برای افتخاری نه؟
مشخصه افرادی هستند که دستشون از پرسپولیس کوتاه شده و حالا مدام دارن بر علیه ش مطلب می زنن. توی همین مطلب هم واضحه که منظور سیدجلال رویانیان بوده اما آقایون اومدن طاهری رو هم بهش اشافه کردن. دیگه اینو کسی شک نداره که اولین بار در دوره طاهری پرسپولیس درآمدزا شد. ولی همین مطلب اومده گفته منظور طاهری بوده. خیلی واضحه مطلب از روی کینه نوشته شده.
۳
محسن
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۰۳
متاسفانه این مطالبی که اشاره کردید ظاهر قضیه و به نوعی عوام فریبی هواداران پرسپولیس از طرف مدیریت و عوامل پشت پرده انتخاب ایشان. ....هست
فلذا آقا حمید بشنو و باور نکن و .......انشاءالله روزی برسه که هواداران تیم با رای مستقیم خود از بین کاندیدا های مختلف و از بین برنامه های ایشان فرد اصلح را انتخاب و پشتیبانی کنند و در موقع لزوم بتوانند از ایشان پاسخگویی و. ...از حق برکناری برخوردار شوند
۷
حمید
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۴۵
به محسن:
همه چیزی که ما می شنویم بد و بیراه به طاهریه. یعنی من ندیدم رسانه ای رو که حامی طاهری باشه. همه بر علیه طاهری هستند. و مطمئن باش من هم وقتی حرف این رسانه ها رو رد می کنم دارم به توصیه تو عمل می کنم که میگی بشنو و باور نکن. اینو هم اضافه کنم که من عضو هیچ کانال تلگرامی نیستم و نخواهم بود. اینستا هم که کلا ندارم. همه اخبارمو از سایت ها می گیرم. بنابراین تنها چیزی می تونه منو تحت تاثیر قرار بده همین سایت ها هستن که اونا هم کلا مخالفشونم.
در مورد طاهری خیلی مطلب خوندم. ریز حساب های مالی رو که مثلا بر علیه ش منتشر شد مطالعه کردم. ارقام رو جمع و تفریق کردم و نتیجه ای که گرفتم این بود که ادعاها و اسنادی که بر علیه طاهری منتشر شده چرت و پرت مطلقه. دقت کن که این اسناد به معنی این نیست که طاهری هیچ اشتباه یا مشکلی تو کارش نیست. اما بررسی این اسناد مالی و ادعاهایی که بر اساس اون مطرح شده بود نشون میداد که یک گروه هستن که با هر دروغی سعی می کردن طاهری رو بزنن. در واقع طاهری کسیه که بر اساس اسناد ما چیزی در موردش نمی دونیم . اما گروه مقابلش رو بر مبنای همون اسنادی که خودشون منتشر کردن می تونیم با اطمینان بگیم که دارن دروغ میگن و غرض ورزانه حرف می زنن.
اینو هم اضافه کنم من هیچ تعصبی رو طاهری ندارم اما روی جمع و تفریق هایی که کردم خیلی تعصب دارم و نتیجه اونها اینه که یه عده دارن بر علیه طاهری دروغ می نویسن. ممکنه یه روز هم مدارکی رو بشه که اشتباهات بیشتری از طاهری رو هم نشون بده مثل همین قضیه طارمی در اینصورت من هم حرفمو پس می گیریم. اما دلایلی دارم که احتمال این قضیه خیلی خیلی کمه. دلایلی مثل نوع اومدنش و نوع رفتنش. نوع مدیریتش. رابطه ش با رسانه ها، شیوه برخوردش با بازیکن ها و بقیه رو اگه با دقت بررسی کنی می بینی با کسی طرف هستی که مدیریتش در اکثر زمینه ها با مدیران عموما بی عرضه ای که ما می شناسیم فرق داره. متاسفانه در کنار اینها اما یک اشتباه بسیار بزرگ کرد و حالا همون اشتباه رو مدام دارن تو سرش می زنن.
احمد
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۸:۵۸
در این که این سایت کینه قدیمی از طاهری داره و هفته ای یه بار مطلب میزاره شکی نیست. علت هم معلومه چون به کسی باج نمیداد. خودتون هم میدونید منظور سید جلال هم طاهری نبوده و بارها سید جلال از طاهری تعریف کرده. با خود هواداران پرسپولیس هم اگه حرف بزنید متوجه میید که طاهری رو بهترین مدیرعامل پرسپولیس در ۴۰ سال اخیر میدونن. هر وقت مطلبی بر علیه طاهری میزارید بیشتر ازش خوشم میاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر