فهرست
این بار پیکه مانع خودنمایی دلوفئو شد
این بار پیکه مانع خودنمایی دلوفئو شد

این بار پیکه مانع خودنمایی دلوفئو شد

آی اسپورت- همه چیز آرام بود، او توپ را با بازویش هل داد و گلی زد که مورد قبول واقع نشد. چون قبلا کارت زرد گرفته بود، به خاطر این خطای هند اخراج شد. این جرار پیکه بود که در بازی بارسلونا مقابل المپیاکوس توجهات را به خود جلب کرده بود، اما نه به خاطر بازی، به خاطر حاشیه‎هایش.

اما در نتیجه این اخراج این مدافع ملی پوش مستقیم به رختکن نرفت تا دوش بگیرد و آرام شود، اما بارها برخوردهایی جدی با دلوفئو داشت که روی نیمکت بود و با ماسچرانو تعویض شده بود.

دلوفئو بعد از عملکرد قابل قبول در بازی مقابل اتلتیکومادرید توانسته بود برای این بازی جایگاهی در ترکیب اصلی به دست آورد و یکی از 11 بازیکن اصلی باشد و در واقع او همان بازیکنی بود که همه ما انتظار داشتیم ببینیم. دلوفئویی که همین است، اما نمی‎تواند خودش را نشان دهد. دلوفئوی عالی که در کارهای دفاعی هم خوب دوندگی می‌‎کند، در زمین حریف موقعیت خطرناک ایجاد می‎کند و ... اما نمایش او تنها 45 دقیقه عمر داشت.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا، تصمیم گرفت کار را با 4 مدافع ادامه دهد تا جای خالی پیکه را پوشش دهد، در نتیجه این دلوفئو بود که قربانی اخراج پیکه شد و فرصت برای نشان دادن خودش پیدا نکرد.

واقعا شرم‌‎آور بود، چون این طور به نظر می‎‏رسید که محصول لاماسیا بالاخره لازم است که خودش را نشان دهد و به دوران اوج بازگردد. به نظر قرار بود برای اولین بار در یک بازی در تمام 90 دقیقه او عملکرد خوبی ارائه دهد. به نظر قرار بود این فرضیه که او فقط بازیکنی برای 30 دقیقه است را می‎خواست رد کند. اما نشد و مجبور شد بیرون برود، اما با وجود این که نیمه دوم را از روی نیمکت تماشا کرد، عملکردی در یک نیمه داشت که همه را به وجد آورد.

بارسلونا به بازیکنی مانند دلوفئو نیاز دارد. کسی که از غیرممکن‌ها موقعیت بسازد. او در حضور یک نیمه‌ای در بازی مقابل تیم یونانی که روز چهارشنبه برگزار شد خوب کار کرد. حالا باید ببینیم والورده دوباره به او اعتماد می‎کند و او را در ترکیب اصلی به میدان بفرستد یا نه. با چیزی که ما روز چهارشنبه دیدیم، او استحقاقش را دارد.

 

 

۳    
آی اسپورت
2017-10-21 17:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر