فهرست
۵ کار مهم الهلال پس از حذف از لیگ قهرمانان
۵ کار مهم الهلال پس از حذف از لیگ قهرمانان

۵ کار مهم الهلال پس از حذف از لیگ قهرمانان

آی اسپورت - الهلال تصورش را نمی کرد که اینگونه از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شود اما ای اف سی قهرمان دوره گذشته را به خاطر ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان و عوامل تیم به ویروس کرونا از مسابقات حذف کرد. موضوعی که هنوز محل بحث و اعتراض تیم عربستانی است.

سایت "گل عربی" در این رابطه نوشت:" بعد از اینکه الهلال از لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ کنار گذاشته شد تصمیم ای اف سی باعث ناراحتی فوتبال دوستان عربستانی و هواداران الهلال شده است. آن ها معتقدند که ظلمی جدی در حق تیمشان شده چرا که با تلاش زیاد سعی کردند در مسابقات بمانند آن هم در حالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ کمکی به آن ها نکرد. حالا با توجه به این اتفاقی که رخ داده از الهلال توقع می رود که چه کارهای را انجام بدهد. به نظر می رسد این باشگاه باید 5 کار مهم را انجام دهد.

۱- ضمانت سلامت تمام افراد کاروان در بازگشت به عربستان و سپس انجام کامل آزمایش های پزشکی براساس پروتکل بهداشتی تا این ویروس به خانواده و اطرافیان این افراد سرایت نکند.

۲- -تدابیر لازم برای دفاع از حق و حقوق الهلال در کنفدراسیون فوتبال آسیا اتخاذ شود.

۳- بازیکنان و عوامل تیم یک زمان استراحت کافی برای ریکاوری داشته باشند. بازیکنان نیاز دارند که از لحاظ جسمی و ذهنی شرایطشان را بازیابی کنند.

۴- یک پرونده تحقیق و بررسی گسترده و دقیق تشکیل شود که دلایل واقعی این اتفاق پیدا شده و مسئولان باشگاه بتوانند از این تجربه در آینده استفاده کنند به خصوص اینکه تا الان هیچ واکسنی برای کوید-۱۹ کشف نشده است.

۵- گزینه آخر درخواست از هواداران الهلال است که باید نه فقط از مدیران و بازیکنان بلکه از کلیت باشگاه و تمامی افراد حمایت کرده و پشت سر رئیس باشگاه بایستند تا از حقوق این باشگاه دفاع کنند. همچنین فرصتی به مربیان و بازیکنان بدهند که از لحاظ جسمی و روحی برای فصل جدید آماده شوند.

*آنچه بر الهلال گذشته موضوع ساده ای نبود. آن ها به خاطر عملکرد ضعیفشان حذف نشدند بلکه تمام تلاششان را کردند و جنگیدند و امتیازات خوبی هم گرفتند اما اتفاق بدی برایشان رخ داد و این اتفاق می تواند اثرات منفی زیادی را روی این تیم و عملکردش در آینده داشته باشد. الهلال برای فراموشی این اتفاق به زمان و حمایت همگانی نیاز دارد.

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2020-09-26 14:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۰۱
قربون دستت اینو با ایمیل بفرست برا مدیر الهلال چون به ما ربطی نداره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر