فهرست
برای آذری؛ استقلال برایت «خیلی زود» بود!
برای آذری؛ استقلال برایت «خیلی زود» بود!

برای آذری؛ استقلال برایت «خیلی زود» بود!

آی اسپورت - بعد از کشمکش‌های فراوان بالاخره سعید آذری هم کار پیدا کرد و به این ترتیب انتظار می‌رود کمی از تقلا و جنب‌وجوش بیفتد. یعنی این تحرکاتی که آذری بعد از برکناری از ذوب‌آهن داشت، در نیمار و ماجرای بازگشتش به بارسلونا هم دیده نشد! به هر حال در شرایطی که آذری به یک قدمی مدیرعاملی استقلال رسیده بود، نهایتا روی صندلی مدیریت فولاد نشست؛ جایی که شاید بهتر بتواند نشان بدهد آذری واقعا همانقدر که خودش فکر می‌کند و ادعا دارد مدیر خوبی هست یا نه. هر طور که حساب کنیم بعد از فقط مدیریت یک باشگاه یعنی ذوب‌آهن، حضور در استقلال برای آذری زود بود. البته که فولاد هم تیم بزرگ و بسیار محترمی است، اما به هر حال مقیاس توجهات به این باشگاه قابل مقایسه با استقلال نیست. حالا منتظر می‌مانیم جناب آذری خودش را در اهواز ثابت کند و بعد ادامه پروژه رسیدنش به پایتخت را پی بگیرد.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2019-09-08 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
arman
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۰۱:۳۹
استقلال برای اذری زود بود؟؟؟؟ حالت خوشه ؟ اذری بالای 10 سال مدیریت مستقیم فوتبالی داشته و به جرات بهترین مدیر فوتبال الان کشوره!هم با دانش و زرنگ هست هم باهوش و فرصت طلب. استقلال باید از خداش باشه کسی مثل اذری مدیریت رو بعهده بگیره
۶
مهدی
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۶:۳۷
استقلال برای آذری زود نبود. اما سروسامان یافتن استقلال زود بود که فقط از دست آدمهایی چون آذری بر میاد. اتفاقا استقلال با آدمهای جواب پس داده ای چون فتح الله زاده، فتحی، افشارزاده نباید سروسامان پیدا کنه که این موضوع به قصد توسط مدیران عالي دنبال میشه.
۱