فهرست
دو اخراج همزمان، بلای جان آژاکس
دو اخراج همزمان، بلای جان آژاکس

دو اخراج همزمان، بلای جان آژاکس

آی اسپورت - در جریان دیدار دیشب چلسی و آژاکس در استادیوم استمفوردبریج، دیداری در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، درحالیکه عقربه ساعت دقیقه 68 بازی را نشان می‌داد هلندی‌ها با نتیجه 4-2 از حریف پیش بوده و به نظر می‌رسید پیروزی در این بازی از آن آنها خواهد بود. اما در این دقیقه از بازی ضربه سهمگینی به آژاکس وارد شد و هر دو دفاع وسط این تیم، پشت سر هم دو کارت قرمز دریافت کرده و از بازی اخراج شدند.

ابتدا کریستین پولیسیچ از خط میانی تیمش جدا شده و در حرکتی خطرناک به سمت دروازه آژاکس یورش برد. در این زمان، دیلی بلایند دفاع وسط آژاکس و مدافع سابق منچستریونایتد با یک اقدام غیر محتاطانه او را سرنگون کرد. جیانلوکا روچی داور بازی اعلام آوانتاژ کرده و توپ جلوی پای کالوم هادسون اودوی افتاد و او شوتی سنگین به سمت دروازه شلیک کرد که به دست فلتمن دیگر دفاع وسط آژاکس اصابت کرد.

داور بازی را متوقف کرده و بعد از یک بررسی طولانی با VAR تصمیم خود را گرفت و به هر دو دفاع وسط آژاکس، بلایند و فلتمن کارت زرد نشان داد. این کارت زردها دومین کارت زرد هر دو مدافع بود و باعث اخراج همزمان آنها از زمین شد.

برای اینکه اوضاع برای آژاکس وخیم‌تر شود دومین پنالتی چلسی در این بازی هم تقدیم آبی‌پوشان شد تا جورجییو پشت توپ ایستاده و دومین گل خود از روی ضربات پنالتی را در این بازی به ثمر برساند. در نهایت هم ریس جیمز که در نیمه دوم وارد زمین شده بود گل چهارم چلسی را به ثمر رساند تا کامبک رویایی شاگردان لمپارد رقم بخورد.

     
آی اسپورت
2019-11-06 14:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر