فهرست
رقبای پرسپولیس در آسیا؛ ترسناک‌تر از گروه مرگ!
رقبای پرسپولیس در آسیا؛ ترسناک‌تر از گروه مرگ!

رقبای پرسپولیس در آسیا؛ ترسناک‌تر از گروه مرگ!

آی اسپورت- گروه پرسپولیس برخلاف ظاهری ساده، اما با تیم‌های مدعی پر شده است. در این گروه الدحیل صدرنشینِ بدون باخت لیگ قطر، الشارجه که ۶ بازی از ۷ مسابقه‌اش را برده و بازیکنی در ترکیب دارد که ۱۳ تا از ۱۹ گل این فصل را یا خودش زده و یا پاس گل داده همراه با التعاونی که با صدرجدول عربستان یک امتیاز اختلاف دارد حضور دارند. تیم‌های گروه C که پرسپولیس در آن حضور دارد را معرفی می‌کنیم.

الدحیل قطر

الدحیل صدرنشینِ بدون شکست لیگ قطر است. تیمی که ۸ بازی از ۱۰ مسابقه‌اش در لیگ را برنده شده. البته خط دفاع الدحیل آسیب‌پذیر است و به طور میانگین یک گل در هر مسابقه خورده است. حضور مهاجم اول تیم ملی قطر یعنی معز علی، همچنین بن‌عطیه دفاع مراکشی سابق یوونتوس و بایرن مونیخ، محند علی، یوسف المسکانی و جونیور این تیم را ترسناک کرده است.

التعاون عربستان

التعاون هم با اینکه در رتبه چهارم لیگ عربستان حضور دارد اما فقط یک امتیاز با صدر فاصله دارد. البته الهلالِ صدرنشین یک بازی کمتر برگزار کرده و شانس افزایش اختلاف امتیازی با سایر مدعیان را دارد. التعاون در ۱۰ مسابقه این فصل معدل گل خورده‌اش از نیم گل در هر بازی هم کمتر است که نشان می‌دهد شاگردان کالدرون کار دشواری برای گل زدن به این تیم دارند. هلدون راموس هم در این فصل با ارسال ۴ پاس گل خطرناک‌ترین بازیکن بخش هجومی این تیم است.

 الشارجه امارات

دیگر تیم این گروه هم صدرنشین فعلی لیگ امارات است. الشارجه ۶ بازی از ۷ مسابقه‌ این فصلش را برده و دیگری را هم مساوی کرده است. شارجه ۱۹ گل زده و ۷ گل خورده است. ایگور کورونادو ۱۳ گل این تیم را یا زده یا پاس آن را داده است که تاثیرگذارترین بازیکن لیگ امارات است. 

۱    
آی اسپورت
2019-12-10 14:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر