فهرست
خرید پرید/ 500‌میلیون برای رضایت‌نامه شایان
خرید پرید/ 500‌میلیون برای رضایت‌نامه شایان

خرید پرید/ 500‌میلیون برای رضایت‌نامه شایان

آی‌اسپورت- لیست اولیه پرسپولیسی‌ها برای تقویت تیم‌شان در نیم فصل دوم با شجاع خلیل‌زاده، پراهیچ، سروش رفیعی و شایان مصلح پر شده بود. بازیکنانی که به جز رفیعی، هیچکدام بازیکن آزاد نبودند و مشخص بود که مدیران پرسپولیس کار سختی برای جذب‌شان دارند. بعد از مخالفت سپاهان و نفت تهران با انتقال مدافعان‌شان به پرسپولیس، مسئولان سپیدرود رشت هم شرایط سختی را برای انتقال شایان مصلح ایجاد کرده‌اند. امروز شنیده شده که مسئولان باشگاه رشتی مبلغ 500 میلیون تومان را برای رضایت‌نامه بازیکن‌شان درخواست کرده‌اند. درخواستی که موجب تعجب پرسپولیسی‌ها شده و مدیران این تیم در تلاش هستند تا این مبلغ را کاهش دهند. فصل قبل و در اوج مشکلاتی که پرسپولیس درون دروازه داشت، مسئولان سرخپوشان پایتخت برای جذب دروازبان نساجی مازندران اقدام کرده بودند که با درخواستی مشابه درخواست مسئولان سپیدرود روبه‌رو شدند. آن انتقال به دلیل عدم توافقات مالی انجام نشد و پرسپولیس هم تا روز آخر خط دروازه نامطمئنی داشت.

مصلح که گویا در انتهای فصل بازیکن آزاد می‌شود، نقش مهمی در صدرنشینی سپیدرود در نیم فصل اول لیگ یک داشته است. درخشش این بازیکن باعث شد تا برانکو برای پوشش ضعف دفاعی تیمش در سمت چپ، او را از لیگ یک انتخاب کند.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-01-05 22:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
P71
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
نظرمحمدی میخواد پول خون باباشو از پرسپولیس بگیره؟؟؟ فک کنم میخوان تمام هزینه های سپید رود رو با فروختن مصلح دربیارن!!500 تا برا بازیکن دسته یک؟؟؟! کااامااان من!!!1
۱
یاشار تبریزلی
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۷
این هم یک سند دیگه که به همه ثابت بشه وقتی میگیم تراختور کبیر باستانی 70 میلیون هوادار داره غلو نمیکنیم چطور بهترین بازیکن های پرسپولیس حاضر شدند قید دانشگاه را بزنند خودشونو سرباز کنند مجانی بیاند برای تراختور بازی کنند ولی از اون طرف بازیکن لیگ یکی با کراهت و فقط به خاطر پول کلان حاضره با پرسپولیس قرارداد ببنده؟
یا چطور زهیوی حتی وقتی استقلال کلی پول بهش داد و همه جوره شرایطشو پذیرفت حاضر نشد با کسیه قرارداد ببنده؟؟
---
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۴
500 میلیون که چیزی نیست! کیسه دو فصل پیش برای گرفتن بازیکن نیمکت نشین نفت بیشتر خرج کرده بود روزبه چشمی هم اولش حرف از 800 تومن پول رضایت نامه بود بعد کمتر شد
۱
میثم
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۵۹
وقتی آرام طبع تو دفاع چپ میتونه بازی کنه چرا میرن دنبال بازیکن جدید؟ مصلح هم آخر فصل آزاد میشه بدون هزینه انتقال میاد پرسپولیس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر