فهرست
ادعای ساکت: همکاری با آدیداس برای جام جهانی
ادعای ساکت: همکاری با آدیداس برای جام جهانی

ادعای ساکت: همکاری با آدیداس برای جام جهانی

آی‌اسپورت- تیم ملی در جام جهانی 2018 آدیداس می‌پوشد. البته گویا از نوع باکیفیت و طراحی شده آن؛ نه از مدل‌های تمرینی که این ماه‌ها استفاده شده. این ادعای محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال است. محمد رضا ساکت دبیر فدراسیون فوتبال در این باره گفت: "تمام البسه تیم ملی با نام آدیداس است و در روز 10 بهمن برابر با 30 ژانویه لباس تیم ملی در فیفا توسط مسئولان فدراسیون و آدیداس ارائه می‌شود. در آن روز تمامی تیم‌ها موظف هستند تا پیراهن‌های خود را به تأیید فیفا برسانند. در ماه مارس هم آدیداس از پیراهن‌های تیم‌های ملی ایران، مصر و تونس رونمایی می‌کند. این شرکت نگران کپی‌رایت بود و به همین دلیل آن تاریخ را برای رونمایی اعلام کرده است. کیفیت و تکنولوژی‌های مطلوبی در پیراهن‌های تیم ملی به کار رفته است."

بعد از رونمایی پیراهن تیم‌های ملی مختلف انتقاداتی شده بود که پیراهن‌های حال حاضر تیم ملی فقط نام آدیداس را یدک می‌کشند و چندان نام و نشانی از طرحی خاص و کیفیتی مناسب ندارند. این اتفاقات حالا واکنش فدراسیون را در پی داشته و ساکت مدعی شده که البسه امروز برای جام جهانی استفاده نخواهند شد هرچند همچنان فدراسیون با آدیداس همکاری خواهد داشت.

۳ ۵  
آی اسپورت
2017-11-12 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ahmad
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۵۲
منتظر تکذیبیه آدیداس هستیم . خخخخخخخخ
۷
رضا
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
همش دروغه اگرا قرار به كپی باشه همون مارس هم كپی می كنن.2 حالت داره یا بی عرضه هستیت یا پول نداریم. كه صد در صد جفت اینا هست.
۶ ۱
امیر
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
شما از کجا میدونید دروغه؟ اتفاقا جفتش درسته فقط کمی صبر کنید.
ara
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
یه پیراهن درست حسابی و خوب با طراحی خوب مث بقیه لباسای آدیداس باشه هم اوریجینالشو میخریم که آدیداس سود کنه هم تیم ملی با افتخار هم لیاس تیم ملی رو میپوشیم به جای اینکه ملت لباس پاریس و بارسا هی تنشون باشه تو خیابون
حرف حساب
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۳۳
مثل اینکه دوباره لفت و لیس جدید در راهه! بگم علی کریمی بیاد؟؟؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر