فهرست
افسوس کاپلو: نباید از رم به یووه می‌رفتم
افسوس کاپلو: نباید از رم به یووه می‌رفتم

افسوس کاپلو: نباید از رم به یووه می‌رفتم

آی اسپورت - فابیو کاپلو از افسوسش بابت ترک رم در سال ۲۰۰۴ گفت. این مربی بزرگ ایتالیایی در زمان حضورش در رم گفته بود هرگز به یوونتوس نخواهد رفت اما در نهایت در سال ۲۰۰۴ از رم به رقیب مستقیم این تیم یعنی یوونتوس رفت. حالا او ضمن ابراز پشیمانی از این مسئله به کوریره دله سرا گفت: «من به خوبی یادم هست که گفته بودم هرگز به یوونتوس نخواهم رفت اما به این تیم پیوستم. من روی حرفم نماندم و باید مثل اسپالتی عمل می‌کردم که گفت همه ما حرفه‌ای هستیم.من به این خاطر رم را ترک کردم که احساس کردم در ۵ سال حضورم در این تیم، همه تلاشم را به کار گرفتم و دیگر نمی‌توانستم احساساتم را انتقال دهم. حضور در این تیم برایم یک مسئله روزمره و عادی شده بود.»

گفتنی است کاپلو پس از جدایی از رم، به یوونتوس و بعد به رئال مادرید پیوست. او از سال ۲۰۰۸ و با حضور در انگلیس به عرصه مربیگری ملی پیوست و بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ مربی تیم ملی روسیه بود. از آن زمان نیز او در تیم دیگری حضور نداشته است.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-04 10:35:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
چه جالب مصاحبه های اینا چقدر تفاوت داره با مصاحبه های ما یه حرفی رو 13 سال پیش زده میگه من زدم یادم هست مدیران و مربی های فوتبالی ما یه حرفی رو روز قبل زدن بعد جلوی میلیون ها نفر دوباره میان میگن نه ما هرگز هم چین حرفی نزدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر