فهرست
سوال ویژه: منصوریان خداحافظی کرد؟
سوال ویژه: منصوریان خداحافظی کرد؟

سوال ویژه: منصوریان خداحافظی کرد؟

آی‌اسپورت- اتفاقات عجیب بازی از زمانی شروع شد که آبی ها گل دوم را از پدیده دریافت کردند. درست در زمانی که هواداران استقلال  مشغول تشویق تیم و فرمان حمله و بازی رو به جلو بودند، گل حسین مهربان به ناگاه جو ورزشگاه را علیه آبی ها کرد. 

هواداران در این لحظه یک صدا علیه علیرضا منصوریان شعار دادند و خواستار استعفای او شدند. منصوریان که دو روز پیش از هیات مدیره باشگاه پیام حمایت دریافت کرده بود، امروز با شعارهای یکصدای هواداران مورد استیضاحی عجیب قرار گرفت. او که البته از شوریدن سکوها علیه خودش از بازی قبل مقابل سایپا باخبر شده بود، این بار دیگر مثل افرادی که شکست را پذیرفته اند رفتار کرد. عجیب ترین کار او ترک محوطه فنی و حضور در کنار رضا مهاجری بود؛ مربی پدیده که خودش هوادار استقلال است. 

منصوریان خود را به مهاجری رساند دست او را گرفت و دقایقی با او صحبت کرد. بعد از آن هم وقتی داور سوت پایان را زد، به میانه میدان رفت و بازیکنان را دور خود جمع کرد تا هواداران در شعار دادن خود را تخلیه کنند. این اتفاق با شعارهای یکصدای طولانی ادامه یافت و منصوریان و بازیکنان که از بین آنها فقط روزبه چشمی تشویق شده بود، به رختکن رفتند. جالب اینکه مهاجری در خوش و بش پایان بازی تلاش می کرد به منصوریان بگوید از استقلال کنار نکشد چون روزهای خوب این تیم از راه خواهند رسید. 

سرمربی استقلال اما زمین آزادی را بوسیده و احتمالا خود را برای ترک تیم آماده می کند. البته همه این ها در حد گمانه زنی است تا او در نشست مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهد. اگر او قصد به ترک تیم کرده باشد، پایان ناخوشایندی برای این ستاره سابق آبی ها رقم خواهد خورد؛ مردی که دوست داشت تیمش را به قهرمانی لیگ و آسیا برساند.

۹ ۴  
آی اسپورت
2017-08-22 20:17:00
نظر دهید

۴ نظر
حامد
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
مشکل باختن نیست
بابا ۵ تا هافک بازیساز داری بازم میکشی کنار بی هدف سانتر میکنن
تیم سردرگمه
حداقل قلعه نویی بیسواد بود ۲۰ تا دستیار ردیف میکرد که کمکش کنن، این کیارو داره؟؟
ولی هم باید منصوریان بره هم افتخاری و دارو دستش که تیمو به اینجا کشوندن
مجتبی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
لعنت به تیمی که همیشه میگیم این هفته دیگه میبره و در پیش بینی بردش رو مینویسیم اما کبریت بی خطر هم از این بی غیرتا بیشتر خطر دارن
مهدی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
منصوریان کلا مربی ضعیفی هست منتها اینکه تمام کاسه کوزه ها رو فقط توی سر اون بشکنیم هم بی انصافیه.دستیارای منصوریان کیا هستن؟محمد خرمگاه و علی چینی!!درسته هر مربی با افرادی کار میکنه که باهاشون راحت باشه و سخت بشه با انگ رفیق بازی به این انتخابها انتقاد کرد.اول فصل پیش همین مجتبی جباری این نکته رو گفت.حسن روشن بنده خدا صدبار این مسئله رو به شکل هشدار مطرح کرد.ولی منصوریان هرگز نخواست بپذیره که بزرگترین ضعف نیمکتش همین رفقای صمیمیش هستن.چرا هیچکدوم از این دونفر درمورد بازیکن بسیار ضعیفی مثل علی قربانی صحبتی باهاش نکردن؟چرا هیچکدوم نتونستن قانعش کنن که حای برزای همین قربانی یا جابر یا حتی یعقوب کریمی رو رد کنه بره؟دوحالت داره.یا اینا هم در همه موازد با منصوریان موافق و همفکرن که پس در اینصورت بودنشون هیچ فرقی با نبودنشون نداره چون همه میدونیم (درجاییکه همه مثل هم فکر میکندد،درواقع کسی فکر نمیکند!).حالت دوم هم اینه که منصوریان نظراتشونو قبول نداره که در اینصورت وچرا موندن؟!امید نمازی وقتی فهمید حرفا و نظراتش برای کیروش اهمیتی نداره به راحتی قید نشستن روی نیمکت تیم ملی توی جام جهانی رو زد.ولی خرمگاه و چینی حتی از دستیار دوم و سوم بودن روی نیمکت استقلال هم نمیگذرن!!
۳
سایت زرد
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۳
انشالا تا 1402 درست میشه
#پیتزا_پپرونی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر