فهرست
شصتمین برد پرسپولیسِ برانکو در لیگ برتر
شصتمین برد پرسپولیسِ برانکو در لیگ برتر

شصتمین برد پرسپولیسِ برانکو در لیگ برتر

آی اسپورت - پرسپولیس موفق شد با گل دیرهنگام آدام همتی، سپیدرود رشت را از پیش رو بردارد و به جایگاهش در رده دوم بازگردد. این چهارمین برد قرمزها در لیگ هجدهم بود که آنها را 15 امتیازی کرد و سبب شد تا بالاتر از سپاهان و سایپا بایستند.

پرسپولیسی‌ها از 5 هفته پایانی لیگ چهاردهم، برانکو ایوانکوویچ را روی نیمکت خود می‌بینند و در این مدت، عملکرد خوبی با هدایت این سرمربی کروات داشته‌اند. آنها در لیگ چهاردهم تنها استقلال را در لیگ برتر با برانکو شکست دادند اما در لیگ پانزدهم اوضاع متفاوت شد. شاگردان پروفسور 16 بار در لیگ پانزدهم طعم پیروزی را چشیدند؛ یعنی بیشتر از هر تیم دیگری!

فصل بعد شمار بردها افزایش یافت و سرخ‌ها بیش از 66 درصد بازی‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشتند. قرمزها سایپا، گسترش فولاد، صبا، سپاهان، نفت تهران، نفت آبادان، ماشین سازی، پدیده، سیاه‌جامگان، فولاد، تراکتورسازی، استقلال خوزستان و پیکان را شکست دادند و در واقع به جز استقلال و ذوب‌آهن، تمام تیم‌های لیگ برتری را شکست دادند.

در لیگ هفدهم تعداد پیروزی‌های پرسپولیس یکی کمتر شد و به عدد 19 رسید. شاگردان برانکو ایوانکوویچ که مدافع عنوان قهرمانی لیگ بودند، عنوان بهترین خط حمله را هم بار دیگر به دست آوردند. آنها 11 برد با اختلاف بیش از یک گل را رقم زدند که خود آمار قابل توجهی به حساب می‌آید.

حال اگر 19 پیروزی لیگ هفدهم، 20 پیروزی لیگ شانزدهم، 16 پیروزی لیگ پانزدهم و یک پیروزی لیگ چهاردهم را کنار 4 برد این فصل بگذاریم، نتیجه عدد 60 خواهد بود و به عبارتی پیروزی مقابل سپیدرود شصتمین برد پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ بود که باعث شد آنها با روحیه مضاعف به استقبال دربی بروند.

ورزش 3

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-09-23 23:45:00
نظر دهید

۲ نظر
ایرانی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۲
به امید پیروزی های بیشتر
ایرانی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۲
به امید پیروزی های بیشتر
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر