فهرست
بیانیه پرسپولیس؛ هشدار تلویحی به ۹۰
بیانیه پرسپولیس؛ هشدار تلویحی به ۹۰

بیانیه پرسپولیس؛ هشدار تلویحی به ۹۰

آی ‌اسپورت – باشگاه پرسپولیس بعد از حذف از جام حذفی، بیانیه ای را منتشر کرد. در این بیانیه که از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس منتشر شده، می خوانیم: «قبل از هر چیز و بیان هر نکته‌ای وظیفه خود می‌دانیم ضمن سپاس از هواداران وفادار و پرشور پرسپولیس از ایشان به جهت ناکامی در رقابت‌های جام حذفی کشور عذرخواهی کنیم. می‌دانیم برای این هواداران، شکست تیم محبوبشان در یک مسابقه رسمی تا چه میزان سخت و دشوار است و این اندوهی مشترک است که بر دل تمام اعضای خانواده پرسپولیس سنگینی می‌کند و هیچ چیز آن را آرام نمی‌کند، مگر ادامه حضور مقتدرانه سرخپوشان در رقابت‌های لیگ برتر و آغازی قدرتمند و طوفانی در دوره جدید لیگ قهرمانان آسیا، که این بازیکنان متعصب و توانمند و کادر فنی با درایت پرسپولیس آن را نوید می‌دهند.

تردیدی نیست در روزی که بلاتکلیفی‌ها و سردر گمی در برگزاری مسابقه به خاطر فشار و فشردگی مسابقات تاثیر نامطلوب بیشتری را روی بازیکنان گذاشت و آنها را از حضور انرژی بخش تعداد بیشتری از هواداران محروم کرد تا در نهایت به گواه اسناد رسمی در اختیار باشگاه این بازی در شرایط جوی نامناسبتری نسبت به روز قبل از آن برگزار شود. بازیکنان پرسپولیس با تعصب و پرشور بازی کردند، اما بد اقبالی در بهره‌برداری از برتری در طول مسابقه و موقعیت‌های متعدد متاسفانه نهایتا این ناکامی را رقم زد.

باشگاه پرسپولیس همچنین ضمن ابراز این خواسته بر حق از سازمان لیگ برتر مبنی بر جلوگیری از تکرار رویه برگزاری این مسابقه که باعث وارد آمدن لطمه به تیم پرسپولیس گردید، از فدراسیون فوتبال ایران تقاضا دارد، نسبت به اصلاح شرایط داوری رقابت‌های درجه اول کشور، تصمیمات لازم را اتخاذ نماید.

باشگاه پرسپولیس همچنین به بعضی اشخاص و بخش‌ها هشدار جدی می‌دهد با توجه به مشکوک بودن بعضی اقدامات و حاشیه‌سازی‌های به ظاهر دلسوزانه در بزنگاه‌های حساس پرسپولیس، در نظر دارد نسبت به پیگیری‌های قضایی اقدام نماید. مشکوک بودن این رفتارها و انتخاب زمان‌های خاص برای وقوع آنها که بنابر اعلام خود اعضای تیم باعث از بین رفتن آرامش و ایجاد استرس بین آنها شده است، در تجزیه و تحلیل‌های کارشناسی هم مورد توجه قرار گرفته است و از آنجا که از نتایج آن، ناراحتی و نارضایتی و حتی سرخوردگی عمومی ناشی از ناکامی پرسپولیس به ویژه در نقش نماینده نظام جمهوری اسلامی در رقابت‌های بین‌المللی بوده، می‌تواند مورد توجه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی قرار بگیرد و جدای از این، باشگاه ناچار خواهد بود به منظور جلوگیری از تکرار آنها در شرایط مشابه، اقدام به پیگیری‌های قضایی نماید.»

توضیح آی‌اسپورت؛ مخاطب بند آخر این بیانیه عادل فردوسی پور و برنامه 90 هستند. این بیانیه در حالی نوشته شده که برانکو به عنوان مسئول فنی تیم گلایه‌ای از این اتفاقات نداشته و گفته این حرف‌ها بهانه است!‌

 

۳۸۴ ۹  
آی اسپورت
2017-12-20 14:09:00
نظر دهید

۹ نظر
ترس آی اسپرت
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۳
"آی اسپورت - به نظر می‌رسد مخاطب بند آخر این بیانیه عادل فردوسی پور و برنامه 90 هستند. این بیانیه در حالی نوشته شده که برانکو به عنوان مسئول فنی تیم گلایه‌ای از این اتفاقات نداشته و گفته این حرف‌ها بهانه است!‌"
خخخخخخخخخخخخخ
آی اسپرت چه ترسی برش می داره وقتی تهدید فردوسی پور مطرح میشه. امیرپور چی شد؟ خیس کردی؟
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۲
نیبینید آقا نبینید . خیلی راحته . من خودم چند سالیه که نمیبینم. ۹۰ رو الان مدتهاست که رسانه های دیگه سرپا نگهش داشتن. هر سایت و روزنامه ای رو میبینید چه آنلاین و چه با تاخیر چند ساعته ، تمام اتفاقات ۹۰ رو مو به مو گزارش میکنه ویدیوهاشو میذاره بررسیش میکنه و تا یک هفته آیندش هم طبق موضوعات برنامه پخش شده مطلب کار میکنه!! وگرنه اقبال عمومی اولیه ای که سال ها ۹۰ داشت و مردمو میخکوب تلویزیون‌ میکرد دیگه خیلی وقته رو به افوله . ربطیم به استقلالیو پرسپولیسیو اینا نداره .
دورو برمونو ببینیم میبینیم که از همه قشر ها دارن از ۹۰ دلسرد میشن ولی اتحاد ندارن و نداریم. اونجا که به ریشه استقلال میزنه پرسپولیسیه حمایت میکنه و اونجا که پرسپولیسو سر میبره استقلالیه حمایت میکنه! آقای مجری هم خوب فهمیده قضیه رو . یدونه به این سر میزنه یدونه به اون سر و من و توی هوادار هم افتادیم تو این بازیش .
طاهری فقط نماینده پرسپولیس نبود . نماینده فوتبالی بود که میخواست حقشو از صدا و سیما و فدراسیون نشین ها بگیره اما کله پاش کردن و بعد هم شروع به تخریب . فرمول معردف ۴۰ ساله!
صدالبته که بی عیب نبود اما اصل داستان همین بود که گفتم . به کلام بهتر برید نوشته آخر مهدی رستم پور رو بخونید تا متوجه بشید.
استق لول
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۱
کاملا راست گفته
این مردک عوضی فردوسی پور رو باید سر جاش نشوند.
خائن
اون از بازی با الهلال اینم از این بازی
موقعی که داچعلیش به داور فحش داد، خفه خون گرفت، به پرسپولیس که می رسه حس اطلاع رسانیش گل می کنه
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
خیلی متاسفم که مسئولان باشگاه از احساسات هواداران کمال سوء استفاده را می برند ، دقیقا این بیانیه جهت تحریک افکار عمومی و احساسات هوادران مخصوصا جوان تیم نوشته شده

آخر قربانتان شوم !
یه بازی فوتیال بود که تمام شد ؛ اگر یکی از ده ها موقعیت پرسپولیس گل میشد ، بازی تمام شده بود و این حرفها هم نبود.
یعنی چه آخه
می بینید هوادار ناراحته ؛ دارید هدایتش میکنید به سمت دیگه
بخدا احساس بدی دارم از این همه فرا فکنی
خطر نزدیکه ،
خطر اینه که مسئولیت کارت را گردن نگیری
خطر اینه که یک باخت فوتیالی را به مسائل غیر فوتبالی نسبت بدی

حقیقت اینه که تیم صنعت را دست کم گرفته بودیم ، دلیلش هم همینه که هنوز هم بعد از بازی اونها را دست کم می گیریم .
هیج احترامی به حریف نگذاشتیم.

هنوز هم با تکبر حرف می زنیم و باخت را دلیل فنی یا فوتبالی نمیدونیم.
اینقدر بی احترامی به حریف و هوادار ، تاوان دارد.
با دست خود داریم هرچه رشته بودیم را پنبه میکنیم.
بابا
بخدا فوتبال بود بی دقتی کزدیم و حریف با هوش بود و برد.

بیایید راست و حسینی بگویید خود را از پیش برنده می دانستیم .
معلوم بود دوبازی در یک هفته با یک تیم این ریسک را داره
امید از تفت
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
من اول گفتم، برانکو مسئول اول ناکامی هست ولی، برانکو نفهمیده شب قبل از بازی چه اتفاقی افتاده. وقتی بازیکن باتجربه ای مثل سیدجلال حسینی تا ساعت دو شب پای دعوای طاهری و هدایتی و کیروشی پور میشینه از بقیه چه انتظاری دارید!!؟ مگه خود سیدجلال نگفت برنامه نود و این دعواها تمرکز را از پرسپولیس گرفته!!؟ اگر جنجال و حاشیه شب قبل از بازی تأثیری روی تیم نداره، چرا کیروشی پور یه بار شب قبل از بازیهای مهم تیم ملی حاشیه ای ایجاد نمیکنه!؟ مثلاً تاج را بیاره پشت تلفن و یک ساعت با داد و بیداد بهش توهین کنه. البته من هرگز تأیید نمی کنم برای تیم ملی حاشیه درست بشه بلکه باید بیشترین حمایت انجام بشه ولی صحبت از رویکرد متفاوته. جالبه ایشون آدم لات و بی تربیت و باجگیری مثل علی دایی را آورده پشت خط تا طاهری را بکوبه. حالا قضیه دایی چیه!؟ دایی پول 100 میلیون مالیاتش از باشگاه را بدهکار بوده که باشگاه نداده، ایشون بجای اینکه بخاطر 100 میلیون مالیاتش شکایت کنه، رفته سر قرارداد سال سومش که توافق کرده بوده پولی نگیره، شکایت کرده و درخواست سه و نیم میلیارد تومن کرده. بعد فردوسی پور میگه بله شما طلب 100 میلیونی دایی را کاری کردی بشه سه و نیم میلیارد. در حالی که کدوم آدم باوجدانی حق را به دایی میده که این پول حقش بوده!!؟ علناً داره از یه باجگیر حمایت میکنه. نکته بعدی کیروشی پورف مردم و هواداران پرسپولیس را به نفهمیدن متهم میکنه و میگه من می فهمم و از موضع خودم کوتاه نمیاد ولی هواداران پرسپولیس نمی فهمند و احساسی از شما حمایت می کنند. خداوکیلی طاهری کی دنبال شو و نمایش و تشویق خودش بوده یا توی فضای مجازی حرفی زده!!!؟ امیدوارم حداقل دادستان کل کشور ایشون را بخاطر تهمت بزرگی که به دولت و رئیس جکهور و حاکمیت ایران زد و گفت ایران به ترکیه و اردوغان باج داده تا ریزه اسپور جریمه را ببخشه، ایشون را محاکمه و زندانی کنه و برای همیشه ممنوع الکار بشه
۲
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
فرار رو به جلو. فرافکنی و دروغ. مثل همیشه.
مارال
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
# هیس وطن فروشا حرف نمیزنند .
۲
salar
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
کلا وقتی می بازیم همه مقصرن غیر حودنون
ح.ق
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
منظورش از ((بزنگاه حساس)) بازی جام حذفی تو تهران با نفته؟! بعدم که باختن، اومدن پای کل مملکت و نظام و مسایل بین الملل و امنیت و اطلاعات و همه رو کشیدن وسط! خب جای این هوچی گری ها، می شه با مستندات صحبت کرد دیگه! داری، بسم الله، نداری که هیچی دیگه. با هوچی گری فقط می شه طرفدارای بی منطق رو کشوند وسط میدون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر