فهرست
دکه آنلاین: آقا داماد
دکه آنلاین: آقا داماد

دکه آنلاین: آقا داماد

آی اسپورت – خبر ورزشی نقل قولی از برانکو را به عنوان تیتر یکش انتخاب کرده. سرمربی پرسپولیس گفته که دست های پشت پرده، دعای هواداران تیمش است. خبر ورزشی عکسی از وحید امیری در هنگام آماده شدن برای دامادی اش را منتشر کرده و نوشته که بیرانوند ساقدوش او بوده. این روزنامه از استقلال هم خبر مهمی دارد. اینکه وضعیت افتخاری در باشگاه به خاطر اتفاقات اخیر اصلا باثبات نیست و امکان برکناری او وجود دارد.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 11 بهمن

روزنامه گل صحبتهای سرپرست پرسپولیس درباره ادعای باشگاه تراکتورسازی مبنی بر حمایت فدراسیون و سازمان لیگ از پرسپولیس را روی جلد برده و از قول خوردبین خطاب به تراکتورسازی نوشته که می توانند حرفشان را در بازی حساس هفته آینده بزنند. گل خبر داده که برانکو به دنبال بازگرداندن کفشگری به پرسپولیس بود اما ترکاشوند معاون طاهری اجازه این کار را نداده! این روزنامه لژیونر شدن محسن کریمی را هم منتفی دانسته است.

روزنامه گل
روزنامه گل 11 بهمن

روزنامه پیروزی با انتشار عکس وحید امیری، خبر داماد شدن او را روی جلد برده. این روزنامه خواهان برخورد با مسئولان باشگاه تراکتورسازی به خاطر بیانیه جدیدشان شده و آخرین وضعیت قرمز پوش شدن سعد ناطق را هم بررسی کرده است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 11 بهمن

همشهری ورزشی با خداداد مصاحبه کرده و از قول او تیتر زده: می خواهید من و دایی لال شویم، نه نمی شویم. این روزنامه به پیشنهاد 8 میلیاردی یک باشگاه چینی به طارمی هم اشاره کرده و گزارشی هم درباره مقصران محکومیت استقلال توسط فیفا دارد.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 11 بهمن

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2017-01-30 08:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر