فهرست
خشم روز؛ جای بوفون بودم صورت داور را خرد می‌کردم!
خشم روز؛ جای بوفون بودم صورت داور را خرد می‌کردم!

خشم روز؛ جای بوفون بودم صورت داور را خرد می‌کردم!

آی‌اسپورت- استفانو تاکونی، گلر سابق یوونتوس، به شدت نسبت به اتفاقات بازی شب گذشته رئال-یووه عصبانی است. تاکونی بین سال‌های ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۲، نزدیک به ۲۵۰ بازی برای یوونتوس انجام داد و اکنون به عنوان کارشناس فوتبال فعالیت می‌کند.

بازی شب گذشته رئال و یوونتوس بسیار جنجالی شد و تصمیم داور مبنی بر اعلام پنالتی به سود رئال در دقیقه ۹۳، خشم یوونتوسی‌ها را برانگیخت. با همان پنالتی که رونالدو به گل تبدیلش کرد، رئال با وجود شکست ۱-۳ راهی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان شد.

پس از اعلام پنالتی، بوفون به دلیل اعتراضات شدیدش به داور از زمین بازی اخراج شد و پس از بازی نیز بین ستاره‌های دو تیم، درگیری لفظی شدیدی در گرفت.

تاکونی در مورد پنالتی اعلام شده علیه یوونتوس گفت: «من اگر جای بوفون بودم و آخرین سال فوتبالم را پشت سر می‌گذاشتم، صورت داور را خرد می‌کردم. بازی دیشب می‌توانست بهترین پایان را برای فوتبال بوفون رقم بزند و یوونتوس را در مسیر فینال قرار دهد. داور نمی‌تواند و نباید آن صحنه را در دقیقه ۹۳، پنالتی اعلام می‌کرد. من تقصیرات را به گردن کولینا می‌دانم. رئیس کمیته داوران باید هر دو یا سه سال عوض شود؛ چون پست حساسی است. کولینا ضد یوونتوس است و تصمیماتش علیه ماست. حالا یووه روی لیگ و کوپا ایتالیا متمرکزتر خواهد شد و شک ندارم که هر دو را فتح می‌کند.»

 

ورزش سه

۷    
آی اسپورت
2018-04-12 22:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر