فهرست
سایپا حریف ایده آل استقلال؛ تسلیم محض!
سایپا حریف ایده آل استقلال؛ تسلیم محض!

سایپا حریف ایده آل استقلال؛ تسلیم محض!

آی اسپورت – تیم سایپا علیرغم آنکه یکی از ۵ تیمی است که در تمامی ادوار لیگ برتر حاضر بوده، و با توجه به منابع مالی که در اختیار دارد، همواره تیم نسبتاً خوبی را روانه مسابقات لیگ برتر کرده است، اما آمار این تیم برابر استقلال تهران اصلاً جالب نیست و نتایج بسیار ضعیفی کسب کرده است.

در سوابق دو تیم استقلال و سایپا در لیگ برتر، ۳۲ بازی انجام شده که نارنجی پوشان در ۱۶ بازی شکست خورده‌اند که نیمی از تعداد کل بازی‌های سایپا در لیگ برتر برابر آبی پوشان است. این تعداد باخت معادل این است که تیمی در هشت دوره لیگ برتر حضور داشته و تمامی مسابقات رفت و برگشت را برابر استقلال مغلوب شده باشد. سایپا در بین تمامی تیم‌های حاضر، و حتی تیم‌هایی که قبلاً در لیگ برتر حضور داشته و حالا در دسته‌های پائین‌تر بازی می‌کنند، بیشترین باخت را برابر استقلال داشته است. و این آمار برای تیمی مثل سایپا هم ضعیف است و هم عجیب!

آمار سایپا برابر استقلال در چند فصل اخیر رو به بدتر شدن سیر کرده و سبب شده تا آمار این تیم تا این اندازه ضعیف و ضعیف‌تر شود. نارنجی پوشان در ۹ بازی اخیر برابر استقلال تنها به یک امتیاز دست یافته است؛  عملکردی که به هیچ وجه قابل دفاع نیست و استقلال علیرغم آنکه در چند فصل اخیر تیم کاملاً قدرتمندی هم نبوده، اما باز هم سایپا امتیازات خوبی گرفته است. در واقع، استقلال همواره روی امتیازات بازی با سایپا حساب ویژه‌ای کرده و این باور در آنها تقویت شده که نارنجی پوشان سایپا برای آنها تهدید جدی نخواهند بود و مثل یک کبریت بی خطر هستند.

البته امسال شرایط کمی فرق می‌کند؛ علی دایی به سایپا بازگشته و این تیم بازی‌های بهتری را در این چند هفته ارائه کرده است. حال باید دید سایپا می‌تواند روند ناامید کننده نتیجه گیری برابر استقلال را متوقف ساخته و در مقابل این تیم قدعلم کند، یا منصوریان و استقلالی‌ها به روند نتایج خوب برابر سایپا ادامه خواهند داد و بار دیگر، هم به خودشان و هم به تیم حریف، ثابت خواهند کرد که سایپا حریف آنها نیست و آنها عاشق بازی کردن با سایپا هستند؟

 

90tv

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-08-17 13:55:00
نظر دهید

۳ نظر
فرشید اسماعیلی
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۸
چرت وپرت نگو ما فقط عاشق بازی کردن با برانکو هستیم.تو یه دقیقه توسط من دووووو بارررررر جررررر خردن.
۲
یک دقیقه و پنجاه ثانیه دو گل
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
کاری که فقط ایمون زاید بلد بود انجام بده :))))

راستی یه تست بده چون شدیدن مشکوک میزنی‌
توهم
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۷
فعلا که صغیر وکبیر دارن جرتون میدن خخخ راستی کجایی استاد خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر