فهرست
سوال از زمانی: شما کجا مطرح شدید؟
سوال از زمانی: شما کجا مطرح شدید؟

سوال از زمانی: شما کجا مطرح شدید؟

آی اسپورت - «امیر حسین صادقی را استقلال صادقی کرد، قلعه‎نویی و مرفاوی با استقلال قلعه‌نویی و مرفاوی شدند. من نمی‌گویم از طلب‌شان بگذرند، اما این نفرات از کنار استقلال به اینجا رسیدند و اگر نام استقلال نبود کسی تره برای این افراد هم خرد نمی‌کرد!»

این بخشی از حرف‌های عجیب و طلبکارانه حسن زمانی خطاب به قلعه‌نویی، مرفاوی و صادقی است. کسانی که مطالبات زیادی از سال‎های پیش از استقلال دارند و با وجود پیگیری زیاد موفق به دریافت این مطالبات نشده‎اند. مصاحبه‎های آنها و شکایت صادقی از استقلال باعث شده تا حسن زمانی در مقام دفاع از نام و اعتبار استقلال بربیاید و با لحنی توهین‌آمیز مدعی شود که اگر استقلال نبود کسی برای آنها تره هم خرد نمی‌کرد!

مشخص نیست مسئولان و مدیران باشگاه استقلال به جای اینکه به فکر پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان سابق این تیم باشند و به تعهدات خود عمل کنند، چرا اینگونه طلبکارانه و با لحنی توهین‌آمیز با آنها برخورد می‎کنند؟ درست است که امثال قلعه‌نویی، مرفاوی و صادقی و دیگرانی که از این تیم طلبکارند، به لطف حضور در استقلال به اینجا رسیده‌اند اما آنها برای رسیدن به چنین موقعیتی، هزینه‌های گزافی هم پرداخت کرده‌اند. امیر قلعه‌نویی در این سن و سال با درد زانویی دست و پنجه نرم می‌کند که در استقلال مصدوم شد. او هر چند وقت یک بار مجبور به عمل جراحی زانو می‌شود و این درد، یادگار دوران حضورش در استقلال است. صادقی بارها در استقلال مصدوم شده و مرفاوی هم همینطور! آنها و دیگر استقلالی‌ها یا پرسپولیسی‌ها – چه فرقی می‌کند؟ - اگر امروز به جایی رسیده‌اند هزینه و تاوانش را هم داده‌اند اما شما و امثال شما برای این تیم چه کردید؟

آقای زمانی! شما قبل از حضور در استقلال سال ها در مجلس شورای اسلامی نماینده بودید و البته سابقه مدیریت در بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای رسمی و دولتی را در کارنامه دارید. اما سوال این است که تا پیش از حضور در هیات مدیره استقلال چه کسی شما را با آن همه سابقه عریض و طویل مدیریتی می‌شناخت؟ شما در مجلس شناخته شدید یا در هیات مدیره استقلال؟ صادقانه بگویید شما که در همین استقلال تبدیل به تیتر یک رسانه‌ها و مطبوعات شدید برای استقلال چه کرده‌اید؟ در عوض شهرتی که در همین تیم نصیب‌تان شده، چه هزینه‌ای و چه تاوانی داده‌اید؟ کاش به جای شما، یک آدم دردکشیده فوتبالی دیگر این حرف‌ها را می‌زد تا نتوانیم پاسخی به او بدهیم و از او توضیح بخواهیم. اما شمایی که درد فوتبال را نکشیده‌اید و هزینه‌ای برای آن نکرده‌اید باید به این سوالات پاسخ دهید.

۸۹ ۸  
آی اسپورت
2017-11-16 15:28:00
نظر دهید

۸ نظر
تا ابد با افتخار استقلالی ام**
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۷
اتفاقا به عنوان یه هوادار استقلال برای اولین بار از صحبت ها و مصاحبه ای که امروز زمانی درباره قلعه نویی و مرفاوی و امیرحسین صادقی انجام داد خوشم اومد و کلی حال کردم. شخصا هیچوقت قلعه نویی رو پیشکسوت استقلال نمیدونستم و نمیدونم و امیدوارم دیگه هیچوقت از 100 کیلومتری باشگاه محبوبمم رد نشه. آدمی که استقلال رو فقط تا زمانی بخواد که خودش سرمربیش باشه و وقتی نباشه هر کاری واسه زمین زدن استقلال انجام بده و جلوی استقلال با همه توان و قدرتش ولی جلوی پیروزی مثل ... بازی کنه و برای گل خوردن استقلال مشت گره کنه 2زار واسه هوادارا ارزش نداره. صادقی هم اگه 2زار تعصب داشت نمیرفت تو شرایطی که باشگاه های ایرانی تو خطر حذف از آسیا بودن 2 بار 2 بار از استقلال شکایت کنه!!! و اگه سر سوزن وجدان داشت طلبشو میبخشید چون هنوز بازیهای افتضاحش تو آخرین فصل حضورش تو استقلال یادمون نرفته و خودشم میدونه این پول حقش نیست
محمدرضا
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
افای به ظاهر استقلالی من هم استقلالی هستم ولی برعکس شما دست تمام استقلالی هایی که با پیراهن این تیم افتخار افرینی کردند رو می بوسم ازسلطان علی جباری وا ناصرحجازی اسطوره و پورحیدری همیشه ماندگار گرفته تا امیرقلعه نوعی که تمام قهرمانی های ما بااونه وفرهاد مجیدی و صادقی و رحمتی و حتی افرادی که یه بار پیراهن استقلال رو با عشق پوشیدند درسته که از استقلال طلب دارن و لی خیلی از طلب هاشون رو بخشیدن
شما خودت تا حالابرای استقلال چه کردی ؟
تراکتور
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۱۳
دوست من از اینکه اقای زمانی هم عضو هیئت مدیره تونه هم خوشحالی؟
واقعاچقدر ایشون رو تو این شرتیط استقلال مقصر میدونی، فوتبالی یا خیلی با شرافت تر از سیاسیونی هستن که فقط برای مشهور شدن خودشونو میچپونن تو تیم ها.
تراکتور
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۱۳
تصحیح. شرایط
حمید
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۵
شما ها فقط می خواید انتقاد کنید کاری ب حرف طرف ندارید فقط انتقاد کنید

یبار حرف حساب زد بازم انتقاد کنید

یه تعداد بازیکن و مربی ک دیگه نمی تونستن تیم رو آسیایی کنن حالا تیشه دست گرفتن ب ریشه است اسیایی شدن استقلال میزنن
شما ها دارید از کی انتقاد می کنید


داداش اشتباه میری
مجید
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
این قلم به مزد لنگی که حالا مدافع مدعیان استقلالی بودن شده مشکلش با استقلال آوردن شفر میباشد که ایمان دارم این تیم در ماههای آینده کابوس لنگ خواهد شد..بنابراین کسی رو میزنند که افکار ترقی خواهانه داره....استقلالی اون هواداری هست که بی منت برای تیم فقط هزینه میده بی آنکه منفعت مادی ببره..حرف زمانی اینه که در وضعیتی که استقلال روی لبه تیغ محرومیت هست مدعیان دروغین که میلیارد میلیارد نفع مادی بردند در حال حاضر اگر نمی بخشند لااقل استقلال روی به سمت محرومیت هل ندهند بالاخره این مدعی ایی بودن باید یک جایی خودش رو نشون بده چه بهتر در بحران فعلی....پس تو قلم به مزد اگر حالیت نمیشه پس دم نزن...برو به درد لنگ برس فضول..
farhad
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
صرف نظر از اینکه زمانی کی هست ، باید گفت که این حرفاش کاملا درسته حتی در مورد منصوریان هم درست میگفت ـ ما هوادارا باید یه روزی یاد بگیریم که هیچ شخصی بالاتر از خود استقلال نیست ـ بازیکنها که به جای یادگیری فوتبال ،شارلاتانی یاد میگیرن و اسمشو میزارن حرفه ای گری ـ در مورد قلعه نویی هم همه چیز مشخصه ـ با تبلیغ و خریدن ۴تا سایت و روزنامه نگار و غیره نمیشه ایشون رو محبوب کرد ـ کسی که همه چیزش از سیستم هست گاهی اوقات به سیستم پیله میکنه تا بلکه محبوب بشه ـ اما مردم فرق شارلاتانو با ـ ـ ـ
تراکتور
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۱۷
چقدر این مدیران سیاسی باعث به وجود امدن این بدهی ها بودن تو این چند سال، تیشه بزرگتر دست کیه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر