فهرست
گزینه جدایی از بارسا؛ سوارز از نوع دنیس
گزینه جدایی از بارسا؛ سوارز از نوع دنیس

گزینه جدایی از بارسا؛ سوارز از نوع دنیس

آی اسپورت - نقل و انتقالات ژانویه نزدیک است و تیم‌ها می‌خواهند شانس خود را برای تقویت ترکیبشان امتحان کنند. یکی از گزینه‌های محتمل جابجایی در ژانویه، دنیس سوارز است. او به اندازه کافی در ترکیب بارسلونا فرصتی برای بازی پیدا نمی‌کند و در جستجوی تیم جدیدی است. در این شرایط میلان و رم می‌توانند مقصد‌های احتمالی او باشند.

دنیس سوارز توجه رم و میلان را به خود جلب کرده است. روسونری تا مدت‌ها لوکاس بیلیا را در اختیار ندارد و باید هافبک جدیدی به ترکیبش اضافه کند. نام‌های زیادی پیرامون این تیم مطرح است، اما سوارز می‌تواند یکی از گزینه‌های لئوناردو باشد. مهم‌ترین مسئله برای میلان قیمت و نحوه خرید این بازیکن است. با توجه به محدودیت‌های فیرپلی مالی، فرمول دلخواه این انتقال برای میلان، قرضی با حق خرید خواهد بود.

باید دید که آیا بارسلونا حاضر است با این شرایط سوارز را از دست بدهد یا خیر. اما خود بازیکن، خواهان زمان بیشتری برای بازی کردن است و همین موضوع می‌تواند برگ برنده روسونری باشد. مونچی هم مشتاقانه به جذب دنیس سوارز علاقه‌مند است چراکه قبلا همکاری با این بازیکن در سویا را تجربه کرده است. مونچی به خوبی از توانایی‌های سوارز آگاه است، اما ابتدا باید تماس‌هایی بین دو باشگاه رم و بارسلونا حاصل شود. ناپولی و آرسنال هم می‌توانند دیگر گزینه‌ها باشند، اما به نظر می‌رسد در ژانویه، تقویت خط هافبک اولویت اصلی این دو باشگاه نیست.

 

 

۲    
آی اسپورت
2018-12-01 08:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر