فهرست
جلالی: ما دفاع مطلق نکردیم
جلالی: ما دفاع مطلق نکردیم

جلالی: ما دفاع مطلق نکردیم

آی‌اسپورت- مجید جلالی در پایان بازی برابر پرسپولیس و به دست آوردن 3 امتیاز حساس هفته ششم در نشست خبری حاضر شد. صحبت‌های سرمربی پیکان را می‌خوانید:

تیم بزرگی را شکست دادیم
واقعا باید بگویم یک تیم بی‌رقیب است. ما فقط سعی کردیم با انرژی بیشتری که به تیم می‌دهیم بازیکنانی جوانی وارد زمین کنیم و از راهکارهای آنها جلوگیری کنیم و روی ضعف آنها متمرکز شویم. بازیکنانم بازی باشکوه و بزرگی انجام دادند. ثابت کردند بازیکنان بزرگی می‌شوند و حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

 


روحیات بختیار را می‌شناسم
من متوجه نشدم که بختیار بعد از تعویض به رختکن رفت. واقعا متوجه نشدم. البته بعدا این موضوع را بررسی می‌کنم. بختیار بازیکنی است که وقتی ۱۷ ساله بود خودم او را به فولاد آوردم. با روحیات بختیار آشنا هستم و مشکلی با او ندارم.

 


دروازه‌بان‌مان بهترین بود
استفاده از یک دروازه‌بان جوان مقابل تیمی مثل پرسپولیس تصمیمی بود که مجموعه گرفت. مربی دروازه‌بان ما این پیشنهاد را داد. ما دوست داریم بازیکنان جوان بیشتری را استفاده کنیم. دیدید که تیم ما خیلی جوان بود. روی نیمکت ۵ بازیکن امید داشتیم. پیام نیازمند نشان داد که بیهوده به او اعتماد نکردیم. می‌توانم بگویم یک دروازه‌بان بزرگی به مجموعه دروازه‌بان‌های ما اضافه شد.

 


دفاع مطلق را نمی‌پذیرم
اینکه هشتاد دقیقه دفاع کردیم را نمی‌پذیرم. من با مجموعه بضاعت خودم مقابل تیمی بازی کردم که بهترین تیم آسیا است و نیمکتی دارد که هیچ تیمی در آسیا آن را ندارد. سعی کردیم تقریبا با هر دو حمله آنها یک حمله داشته باشیم. اگر در بخش جلو یار سرعتی داشتم شاید می‌توانستیم آنها را بیشتر تحت تاثیر بگذاریم. 

 


آقاخان جوانی کرد
حرکت مرتضی آقاخان بعد از گل اصلا خوب نبود. به هیچ وجه این کار را نمی‌پسندم. من همان موقع هم گفتم. در نیمه دوم هم گفتم. جوان هستند و یک لحظه احساساتی می‌شوند. نیازی نداریم فضا را متشنج کنیم. دلیلی برای این کار وجود ندارد. شاید این کار باعث باخت ما میشد.

 

اولتیماتوم را نمی‌فهمم
در تمام این سال‌هایی که کار کردم چنین چیزی را نشنیدم. یادم است وقتی در تراکتورسازی بودم یک بازی با فجرسپاسی داشتیم که گفتند اگر اینطور شود، فلان می‌شود. گفتم من همین الان استعفا می‌دهم. اگر بازی را هم ببریم نمی‌خواهم با شما کار کنم. این شرایط کار را برای یک مربی سخت می‌کند. اصلا نمی‌دانم این روش‌ها از کجا آمده است؟ دقت کنید و کار مربی را ببینید. هر جا تشخیص می‌دهید کارش خوب نیست بگویید برود.

۴۲ ۵  
آی اسپورت
2017-09-17 22:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس قهرمان
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
جناب مجید خان جلالی . در اینکه مربی فهیم و باشخصیتی هستید بحثی نیست . ولی دفاع مطلق شما در بازی امروز قابل انکار نیست بزرگوار . بنظر میاد کمی مذاح کردید .
No One
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
پس شانس آوردیم!
اگه می خواستن همه اش دفاع کنن چی میشد!
مهدی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
خارجی پرستها حالا فهمیدین جلالی کیه؟ با این بازیکنای درپیت برانکو رو برد، پروفسور واقعی خودشه.
شاهین
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۲۶
حق داری
۴ امتیاز ته جدول و یک گل زده
بهترین دلخوشی شش ماه اخیر تیمت همین است :))))

خوش باش
شش تای عموری
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۲۶
وقتی میفهمی .... کشا که سه بازی آخرشون رو به صغیر و کبیر باختن و به بدترین شکل پاره شدن، برای یکی از چهار تیم برتر آسیا کری میخونن!

واقعا نمیدونیم چی بگیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر