فهرست
دکه آنلاین؛ پاسخ به رونالدو
دکه آنلاین؛ پاسخ به رونالدو

دکه آنلاین؛ پاسخ به رونالدو

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی واکنش ملی پوشان به صحبتهای رونالدو است. ستاره پرتغالی گفته که ایران و مراکش هیچ شانسی جلوی او و همبازیانش ندارند و ملی پوشان گفته اند که دنبال شانس نیستند. کی روش هم گفته امیدوار است بعد از مسابقه با مراکش جشن بگیرد. مهاجرانی هم گفته بعد از حضور در برنامه 2018، هزار تماس تلفنی داشته.

 

خبر ورزشی 23 خرداد
خبر ورزشی 23 خرداد

گل با انتشار عکسی از حشمت مهاجرانی و تیتر عادل پیرمردها را به جان هم انداخت به حواشی حضور مهاجرانی و پروین در برنامه 2018 اشاره کرده. این روزنامه به احتمال حضور جابر انصاری در سپیدرود هم پرداخته است. خسرو حیدری هم گفته که خودش قید تیم ملی را زده است.

 

گل 23 خرداد
گل 23 خرداد

تیتر یک پیروزی تحقیق و تفحص مجلس از پرسپولیس و استقلال است که پیروزی با تیتر عابربانک های سرخابی زیر ذره بین مجلس نسبت به این موضوع موضع گرفته. این روزنامه با اشاره به پیشنهاد میلیاردی به محمد انصاری نوشته مدافع قرمزها اگر مشکل محرومیت نقل و انتقلالاتی این تیم برطرف نشود، از این تیم جدا نخواهد شد.

 

پیروزی 23 خرداد
پیروزی 23 خرداد

وِیژه نامه جام جهانی سازندگی عکسی از کی روش روی جلدش کار کرده و با تیتر پایان عصبانیت کی روش به این نکته اشاره کرده که دیگر خبری از ناراحتی سرمربی تیم ملی نیست و او لبخند روی صورتش دارد.

سازندگی 23 خرداد
سازندگی 23 خرداد

۱    
آی اسپورت
2018-06-13 08:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر