فهرست
ادعای قطری‌ها: طارمی به بازی با السد می‌رسد
ادعای قطری‌ها: طارمی به بازی با السد می‌رسد

ادعای قطری‌ها: طارمی به بازی با السد می‌رسد

آی اسپورت – با وجود اختلافاتی که مانع پیوستن مهدی طارمی به الغرافه قطر شده اما به نظر می‌رسد قطری‌ها از نهایی شدن این قرارداد مطمئن هستند. گفته می‌شود بزرگترین اختلاف دو طرف بر سر آینده طارمی بعد از جام جهانی است. طارمی قصد دارد در قرارداد خود بندی اضافه کند که با استفاده از آن بتواند بعد از جام جهانی و البته در صورت داشتن پیشنهاد اروپایی، به راحتی از الغرافه جدا شود اما قطری‌ها می‌خواهند او تا پایان قرارداد یک فصل و نیمه خود در این تیم بماند.

با این حال مشعل شاکر الشمری خبرنگار شبکه الکاس در توئیتر خود مدعی شد که قرارداد طارمی با الغرافه تا قبل از بازی این تیم مقابل ام‌صلال که روز 30 دی برگزار می‌شود نهایی و امضا خواهد شد ولی با توجه به محرومیت 4 ماهه طارمی، او می‌تواند از بازی مقابل السد که روز 5 بهمن انجام می‌شود در ترکیب الغرافه قرار بگیرد. به این ترتیب به احتمال زیاد طارمی در اولین بازی خود مقابل مرتضی پورعلی‌گنجی و یارانش قرارخواهد گرفت.

۸۴ ۵  
آی اسپورت
2018-01-11 16:40:00
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
طارمی احساسی است و در تصمیم گیری مشکل داره و بزرگتر و راهنمای خوبی هم نداره. طارمی برمیگرده چون هم به نفع خودشه و هم پرسپولیس و بعد جام جهانی هم به یک تیم خوب اروپایی میره. طارمی باید تمرکزش را روی آمادگی بالا تا جام جهانی بگذاره. بحث پرسپولیس نیست، به نفع خود طارمی هم هست که بمونه
۵ ۲
ناشناس
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
تو پرسپولیس بهش بازی نمی رسد یا منشا میلیاردی می‌ره نیمکت
۱
مارال
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
ینی عاشق این بشرم تو که میخوای برگردی دیگه چرا میری آخه ؟!
۴
عمر خری بین هستم
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
من هم به بازی به پرسپولیس میرسم و اینبار هم آقای گل و مرد سال فوتبال آسیا میشم!تشکر از همه لنگی ها
مسعود
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
هروقت از بین العمرین سالم اومدین بیرون بعد کری بخون
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر