فهرست
یورولیگ؛ توقف میلان و آرسنال و برد چلسی
یورولیگ؛ توقف میلان و آرسنال و برد چلسی

یورولیگ؛ توقف میلان و آرسنال و برد چلسی

آی اسپورت - دور چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا با انجام دو بازی از ساعت ۱۹:۲۰ و یازده بازی از ساعت ۲۱:۲۵ پیگیری شد. در مهم‌ترین دیدار در گروه L چلسی موفق شد با تک گل اولیویه ژیرو در دقیقه ۵۲ مقابل باته بوریسوف به پیروزی برسد و با ۱۲ امتیاز صعود خود را به دور قطعی کرد. در دیگر دیدار این گروه ویدی با یک گل پائوک را شکست داد. در گروه D فنرباحچه در خانه اندرلخت بلژیک ۲-۰ برنده شد و با ۷ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد. بازی بین دینامو زاگرب و اسپارتاک ترناوا از ساعت ۲۳:۳۰ آغاز می شود.

در گروه G اسپارتاک مسکو در یک بازی پرگل ۴-۳ موفق به شکست دادن رنجرز شد. ویارئال نیز به تساوی بدون گل مقابل راپیدوین رضایت داد. در گروه H اینتراخت فرانکفورت ۳-۲ آپولون قبرس را شکست داد و لاتزیو نیز با حساب 1-2 مقابل مارسی به پیروزی رسید. فرانکفورت با ۱۲ امتیاز و لاتزیو با ۹ در جایگاه های اول و دوم هستند.

در گروه I دو دیدار مالمو - سارپسبورگ و خنک - بشیکتاش با حساب ۱-۱ پایان یافت. خنک بلژیک با ۷ امتیاز در صدر این گروه قرار دارد. در گروه J کراسنودار ۲-۱ از سد استاندارد لیژ عبور کرد و سویا ۳-۲ بلدیاسپور را شکست داد. سویا و کراسنودار با ۹ امتیاز اما به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رتبه های اول و دوم قرار دارند. در گروه K آستانا ۲-۱ در مقابل یابلونک چک پیروز شد و دیناموکیف ۱-۳ رن فرانسه را از پیش رو برداشت.

در گروه A بایرلورکوزن ۱-۰ زوریخ را مغلوب کرد و لودوگورتس و لارناکا به تساوی بدون گل رسیدند. در گروه B روزنبرگ با نتسجه پرگل ۵-۲ مغلوب مهمانش سالزبورگ شد و سلتیک ۲-۱ بر لایپزیش غلبه کرد. در گروه C هم بوردو و زنیت ۱-۱ مساوی شدند و اسلاویا پراگ و کپنهاگن به تساوی بدون گل رسیدند.

در گروه E ورسکلا در زمین خود ۱-۰ مغلوب قره باغ شد و آرسنال هم با تساوی بدون گل برابر بنفیکا متوقف شد. در گروه F آث میلان در زمین بتیس به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک نرسید و المپیاکوس 5-1 دودلانژ را در هم کوبید.

     
آی اسپورت
2018-11-09 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر