فهرست
مغانلو و پرسپولیس؛ درخواست ۴/۵ میلیاردی!
مغانلو و پرسپولیس؛ درخواست ۴/۵ میلیاردی!

مغانلو و پرسپولیس؛ درخواست ۴/۵ میلیاردی!

آی اسپورت - در روز‌های اخیر اخبار مختلفی درباره احتمال حضور شهریار مغانلو در باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود و بسیاری از هواداران این باشگاه امیدوار بودند که این مهاجم در نقل و انتقالات زمستانی به صورت رسمی پیراهن مدافع عنوان قهرمانی را برتن کند. اتفاقی که به خاطر بن بست در مذاکرات عملی نشده و تا به این لحظه منتفی است مگر اینکه مغانلو از پیشنهاداتی که به باشگاه پرسپولیس داده به شکلی ویژه عدول کند.

نام شهریار مغانلو در ابتدای فصل هم در فهرست یحیی گل محمدی بود، اما باشگاه نتوانست یکی از بهترین گلزنان فصل قبل رقابت‌های لیگ برتر را جذب کند و او راهی تیم سانتا کلارا شد. این مهاجم البته در فوتبال پرتغال نتوانست به موفقیت چشم گیری برسد و به همین ترتیب دوباره بحث بازگشت او به فوتبال ایران و مذاکراتش با پرسپولیس در رسانه‌ها منتشر شد. در روز‌های ابتدایی هم خیلی‌ها بر این باور بودند که هیچ مانعی بر سر راه جذب مغانلو وجود ندارد، اما در نهایت پیشنهادات عجیب باعث شد که باشگاه قید عقد قرارداد را تا این لحظه بزند.

طبق اعلام منابع موثق خبری مغانلو و مدیربرنامه‌هایش به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد پرداخت ۱۰۰ هزار دلار پول رضایت نامه و حدود ۴ تا ۴.۵ میلیارد تومان دستمزد تا پایان لیگ بیستم (برای ۴ ماه) را داده بود. از همه مهم‌تر این که شرط کرده بود تنها با انعقاد قرارداد ۴ ماهه حاضر است پرسپولیسی شود. البته باشگاه پرسپولیس بر این باور بود که اگر قرار است مغانلو را جذب کند باید قرارداد بلند مدت حداقل تا پایان فصل آینده با او امضا کند و اگر این بازیکن اصرار به عقد قرارداد ۴ ماهه دارد باید مطالبه دستمزد کمتری داشته باشد. چرا که انعقاد چنین قرارداد سنگینی نه تنها توازن در تیم را بر هم می‌زند بلکه با ناراحتی سایر بازیکنان رو به رو خواهد شد.

به این ترتیب پرسپولیس در شرایطی مغانلو را جذب خواهد کرد که این بازیکن پول کمتری طلب کند و در غیر این صورت خیلی بعید است که مغانلو پرسپولیسی شود. باشگاه هم در شرایط کنونی به هیچ عنوان توانایی پرداخت رقم قرارداد سنگین به مهاجم کنونی سانتاکلارا را ندارد و هواداران پرسپولیس هم باید به معنای واقعی متوجه این قضیه باشند که اسیر جریان سازی‌های مجازی ایجنت‌ها نباشند و به باشگاه فشار سنگین نیاورند که به هر قیمتی و با هر شرایطی اقدام به جذب بازیکن کنند.

 

میزان 

۵    
آی اسپورت
2021-02-22 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر