فهرست
چهره روز: آزادی جوان
چهره روز: آزادی جوان

چهره روز: آزادی جوان

آی‌اسپورت- شماره 19 هجده ساله تراکتورسازی مرد اول روزی بود که پیش از آن تصور می‌شد قرار است روز مربع هجومی سایپا باشد. روزی که پیش از آن انتظار می‌رفت مهدی ترابی و دوستان بازی را برای تبریزی‌ها سخت کنند این جوان تراکتورسازی بود که ستاره بازی شد و بازی را برای تبریزی‌ها درآورد. محمدرضا آزادی با 10 دقیقه‌هایی لیگ را شروع کرد که یحیی گل‌محمدی در انتهای بازی‌ها به او فرصت می‌داد. 10 دقیقه‌ای که انگار برایش کافی بود که نظر آقا یحیی را جلب کند و راهش را به ترکیب اصلی تراکتورسازی باز کند. فرزاد حاتمی هم البته به او کمک کرد، با امیرحسین صادقی درگیر شد و خودش را از ترکیب اصلی حداقل برای دو بازی بیرون کرد.

محمدرضا آزادی هم منتظر این فرصت بود. نماد جوان شدن تراکتورسازی، مهاجم امیدوارکننده‌ای است که حالا یک آمار خوب هم دارد. دو بازی کامل، یک پاس گل و یک گل و هر دو بازی هم با پیروزی تراکتورسازی همراه شده. آزادی جوان، استعداد بالقوه‌ای دارد که ممکن است حاتمی را بیشتر از حالا از اشتباه بچه‌گانه‌اش پشیمان کند. مهاجمی فرصت‌ساز و فرصت‌طلب که اعتماد به نفس لازم را در همین 18 سالگی‌اش هم دارد و سن‌ کم‌اش نسبت به دیگران شوت‌هایش را قربانی پاس نمی‌کند. مهاجمی‌ خوش قد و قامت که حالا جوان‌ترین گلزن تراکتورسازی در لیگ برتر است و راه قلب‌ تراکتوری‌ها را بلد شده است. 

۲۶ ۷  
آی اسپورت
2017-08-23 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
یاشار تبریزلی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
وقتی گفتم این آزادی هیچی از حاتمی کمتر نداره و حد اقل مثل اون منافع تیم را به یک کینه شخصی نمیفروشه که در بحرانی ترین شرایط دست تیم را تو پوست گردو بزاره این یوسف بی همه چی مثل همیشه خزعبلات به من نسبت داد
۹ ۴
یوسف
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
اصلا کی بحث آزادی شد یاشار با همه چی!؟ مردک عوضی!
۵
a
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۱۷
یکی این ... رو خاموش کنه!! کثافت از سر و روت می باره یاشار ...
۶
قارتال
جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۴۳
دوستان تراختوری حالا در هر عقیده و مرامی که باشند یک هدف مشترک دارند و اونم سربلندی یگانه سمبل افتخارشون تراختوره ،بنابراین در این فضاهای مجازی که پر از رقیبان منطقی و بعضا غیر منطقی است نباید اتحاد خودشونو از دست بدند ،درمورد آزادی و حاتمی هم باید عنوان کنم دوبازیکن با استایل بازی متفاوت هستند که اتفاقا میتوانند زوج خوبی برای تیم باشند تو فاز حمله ،اتفاقا نظر من اینه که بخاطر آینده ی نا معلوم مهدی شریفی در نیم فصل دوم علیرغم اینکه هم بچه ی خوبیه هم بازیکن خوبی و تلاششم برا تیم میکنه باید ایشان نیمکت نشین باشه یا تو پستهای دیگه ای ازش استفاده بشه.
۱
آذربایجان سئوگیسی تراختور
جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
امثال یاشار همیشه و همه جا هستند
#بی هویت
#کثیف
farzad
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۶:۰۴
آزادي داره همون راهي رو ميره كه سردار آزمون رفته و استايل و فيزيك بدنيش هم مثله همن.....اميدوارم آزادي همين راه رو ادامه بده
۷ ۱
قارتال
جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۴۶
آفرین به این نکته سنجیت دقیقا حرف دل منو زدی .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر