فهرست
زلاتان به دنبال یک رکورد تاریخی برابر اینتر
زلاتان به دنبال یک رکورد تاریخی برابر اینتر

زلاتان به دنبال یک رکورد تاریخی برابر اینتر

آی اسپورت - بازگشت زلاتان به میلان باعث ایجاد تحول بزرگی در نتایج این تیم شد و روسونری در یک سال اخیر بهترین تیم ایتالیا لقب گرفته است. میلان امشب در دیداری حساس در کوپا ایتالیا به مصاف رقیب همشهری خود می رود و زلاتان به دنبال رسیدن به 500 گل در دوران ورزشی خود است. زلاتان در این فصل 13 گل در تمام رقابتها به ثمر رسانده که 12 گل در سری آ بوده است.

زلاتان در این سالها 498 بار موفق به گلزنی شده و با دو گل دیگر به باشگاه 500 تایی ها راه خواهد یافت. از بین بازیکنان فعال تنها کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و رابرت لواندوفسکی پیش از این موفق به رسیدن به چنین دستاوردی شده بودند. ستاره سوئدی تعداد گلهای خود در لباس میلان را به 80 گل رسانده که این تعداد از 66 گل زده در زمان حضور در اینتر بالاتر است.

زلاتان تا به حال هفت بار در دربی دلامدونینا برابر اینتر موفق به گلزنی شده و البته او در گذشته دو بار نیز با لباس اینتر دروازه تیم فعلی خود را باز کرده بود. در حال حاضر در تاریخ دلامدونینا فقط آندری شوچنکو با 14، جوزپه مه آتزا با 13، گونار نوردال و ایستوان نایرز هر دو با 11 و انریکو کاندیانی با 10 گل بالاتر از زلاتان قرار دارند و ستاره سوئدی امشب فرصت دارد این آمار را بهبود بخشد. همچنین دبل برابر اینتر به منزله رسیدن زلاتان به عدد 500 گل خواهد بود.

۲    
آی اسپورت
2021-01-26 22:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر