فهرست
شروع درگیری وریا و نورافکن از کجا بود؟
شروع درگیری وریا و نورافکن از کجا بود؟

شروع درگیری وریا و نورافکن از کجا بود؟

آی اسپورت - استقلال توانست 10 نفره دست به کار بزرگی بزند و سپاهان پرستاره را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد تا گام بزرگی را برای کسب نائب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بردارد. اما یکی از اتفاقات ویژه این دیدار، درگیری نورافکن با وریا غفوری کاپیتان استقلال بود. درگیری لفظی ای که منجر به دریافت کارت زرد برای هر دو بازیکن شد.

با توجه به حواشی پیش آمده در دیدار رفت و شادی نورافکن پس از به ثمر رساندن گل تساوی به استقلال، انتظار می رفت که در غیاب هواداران آبی پوش در این بازی، نورافکن در مقابل بازیکنان استقلال کار راحتی نداشته باشد و به نوعی آنها برای تلافی دیدار رفت، اجازه خودنمایی را به بازیکن سپاهان ندهند.

در دقیقه 16 این دیدار، اولین درگیری غفوری و نورافکن در کنار زمین رخ داد. جایی که پاس ترکمان به نورافکن رسید و کاپیتان استقلال برای تصاحب توپ با سمت نورافکن آمد که پس از روی زمین افتادن بازیکن سپاهان، بیژن حیدری به نشانه خطای غفوری در سوت خود دمید. خطایی که با اعتراض وریا همراه بود و او حتی قسم می خورد که خطایی مرتکب نشده است. البته در تصاویر تلویزیونی نیز به نظر می رسید حق با غفوری است.

پس از آن صحنه و در دقیقه 41 این دیدار، محمد محبی با یک پاس کوتاه نورافکن را صاحب توپ کرد که عارف غلامی و وریا غفوری با نورافکن بر سر توپ درگیر شدند که پس از برخورد توپ به پای نورافکن، پرتاب اوت به سود استقلال اعلام شد. در تصاویر تلویزیونی مشخص است که نورافکن برای تصاحب توپ ضرباتی را با دست به وریا غفوری وارد می کند که پس از بیرون رفتن توپ از زمین، وریا نیز به سمت بازیکن سپاهان برمیگردد و جملاتی را به زبان می آورد.

نورافکن پس از بلند شدن از جایش، جلوی دهانش را می گیرد و ظاهرا جملات منشوری ای را به زبان می آورد. پس از این صحنه، داور مسابقه هر دو بازیکن را فراخواند ولی به دلیل ادامه دار بودن درگیری های دو بازیکن، آنها را با کارت زرد جریمه کرد. در ادامه نیز رضاوند به دلیل خطا بر روی نورافکن از زمین مسابقه اخراج شد تا حاشیه های این دیدار به اوج خود برسد. البته کادر فنی سپاهان برای جلوگیری از اخراج نورافکن، در بین دو نیمه او را تعویض کرد.

۲    
آی اسپورت
2020-08-02 02:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر