فهرست
تیم ملی؛ تنهای تنهای تنها
تیم ملی؛ تنهای تنهای تنها

تیم ملی؛ تنهای تنهای تنها

آی‌اسپورت- دیدار با ازبکستان پایان کار تیم ملی در ایران است؛ تیمی که فقط دو روز با تعداد استانداردی از ملی‌پوش‌ها تمرین کرد تا خدشه‌ای به باشگاه‌ها وارد نشود. «به تقویم فیفا اکتفا نکنید. فیفا مسوولیتی در قبال پیشرفت ایران ندارد. فاصله ما با تیم‌های سطح یک دنیای فوتبال با کار بیشتر کمتر می‌شود و کار بیشتر نیازمند زمان بیشتر است.» این‌ها را سرمربی پرتغالی یا به باور منتقدانش موزامبیکی می‌گوید. دغدغه کیروش کار بیشتر بود ولی فوتبال ایران به راه دیگری رفت. راهی که جام‌جهانی اولویت شماره یکش نبود. تیم‌ ملی حمایت نشد؛ فدراسیون از پس برقراری ارتباط سازنده با باشگاه‌ها بر نیامد، باشگاه‌ها در عمل علاقه‌ای به تعامل نداشتند، و بدتر رسانه‌های جریان اصلی که بدون مراعات شان تیم‌ملی به پایگاه مخالفان جدی کیروش تبدیل شدند.

تیم‌ ملی در راه صعود به جام‌ جهانی و هم پس از آن تا امروز تنها بود؛ تنها در مجموعه فدراسیون، تنها در فوتبال ایران و تنها بین اهالی رسانه. جبهه مخالف مسیر نقد به تخریب تا ابتذال را در کسری از واحد زمان طی کرد تا حتی امکان نقد درست و به جا را نشدنی کند. در این میانه، بازار تولید برچسب داغ شد؛ کیروش و اطرافیان متهم شدند به دلالی که حتی تدارکات تیم‌ملی را با قید بند پاداش برنامه‌ریزی می‌کنند. با شایعه فساد در تیم‌ملی، مخالفان کیروش از پرچم‌داران مبارزه با فساد شدند که تبعات نوشتن علیه تیم‌ ملی را مصائب حرفه‌یی و رسالت کاری‌شان می‌دانستند. تیم‌ملی؛ تیم تنهای تنهای تنها. حالا برای بازی با ازبکستان، اگرچه با چاشنی متلک‌پرانی به سرمربی، دروازه‌بان، مهاجم، پزشک، اعضای رسانه‌یی تیم‌ملی، کاسه داغ‌تر از آش شدند که از «امروز» عزم‌شان را جزم کرده‌اند برای حمایت. حمایت از تیمی که برای مصاف با مراکش، اسپانیا و پرتغال فقط ۱۵ روز کاری زمان برای تمرین تاکتیکی دارد؛ «آبی که از زیر پل گذشت دیگه برنمی‌گرده. برای شرایط امروز نه گریه می‌کنم نه لبخند می‌زنم. حالا ما هم اندازه آلمان و اسپانیا و فرانسه زمان داریم.» این‌ها را کیروش می‌گوید و رو به خبرنگارها ادامه می‌دهد: «تا دیروز کجا بودین؟»

چه قدر این ژست حمایت از تیم‌ ملی پوشالی است و چه قدر تنهایی برازنده این تیم‌ ملی است. تیم‌ ملی، کی‌روش، و نام ایران؛ تنهای تنهای تنها.

۹۰ ۴۹  
آی اسپورت
2018-05-19 01:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴۹ نظر
محسن
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۳۲
ننگ بر دشمنان تیم ملی، و درود بر کیروش کبیر و بازیکتان زحمتکش ایران و هواداران عزیز
حسین
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۸
درود بر شما
کوروش
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۰۴
شقایق قربون ارباب بره - حتی نمیزارند دلنوشته ای طرفداران کیروش کبیر هم چاپ بشه - اون هم توی این سایت
کریمی
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۰۸
علی کریمی بی سواد لمپن جدید
قارتال
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۰۹
درود بر شرفت جناب جباری.
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۱
یعنی از بس دروغ شنیدیم یکی بیاد راستشو به ما بگه میشه دشمن و توهین کرده و تحقیر کرده!
میگن بهترین تماشاگران فوتبال را داریم، بیشترین استعداد را داریم ،
بهترین فدراسیون هستیم و....
جهانگیر کوثری دم جام جهانی یادش افتاده که ما قبلا اسکاتلند را متوقف کردیم و امریکا را بردیم و ...
اونوقت چون کی روش گفته اسپانیا و پرتغال شصت سال ازمون جلوترند ، به ما توهین کرده!

یعنی اصلا نمی فهمم کجای منطق قرار داریم که اگه کسی اختلاف ما و اسپانیا را بگه شصت سال ، چه بی تربیت بوده!

ما صدسال طول میکشه پنج تا زمین فوتبال درست کنیم خیر سرمون یه کم استاندارد باشه!
اونوقت از نظر این آقا کی روش توهین کرده!
سرمربی آینده ی تیم ملی هرکه باشد اگر باج ندهد به ....کار و بار و روزگارش از کی روش بهتر نیست!
Vahid
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۰۴
دمت گرم حرف دله منو زدی:)
Vahid
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۰۴
دمت گرم حرف دله منو زدی:)
یک ایران و یک کیروش
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۲
رسانه های قلم فروشی که قلم خودشون رو به خاطر یه وعده نهار و کارت هدیه بفروشن مطمئن باش تیم ملی رو هم به سادگی هر چه تمام تر خواهند فروخت

به قول کارلوس عزیز : ای خدای فوتبال خودت از این تیم محافظت کن
آبی آسمانی
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۲۸
جالبه فقط 15 روز کاری تا آغار جام جهانی باقی مونده و کارلوس عزیز همچنان به فکر دلالی و جیب خودش هست. لعنتی آخه تیم امید ازبکستان !
نظر ٣
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۶
اون بي شرف هايي كه هي سنك مينداختن جلوي تمرين و امادكي تيم ملي، اون بيشكسوتان خاين اون نويسنده هاي خاين اون طرفداراي احمقشون ، حالا راضي شدين ؟ اينقدر احمق و كوتاه فكر هستين كه تفاوت بنيادين جام جهاني با مسابقات باشكاهي تو سطح اسيا رو كه خيلي از مردم جهان حتي اسم باشكاهاش رو هم نشنيدند نميدونيد. خاك بر سر مردم جاهل و عقب افتاده
pooyan
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۲
مباركشون باشه
گند زديم
تعصب باشگاهي
بدون شك تو تاريخ ميمونه كيا رنگ تيم باشگاهيشون رو به رنگ تيم ملي ترجيح دادن
وقتي تو بازيهاي پيش رو اتفاقاتي ميفته و فقط يه سر سوزن به موفقيت باقي بمونه و نشه اون چيزي كه بايد بشه تو اون لحظه ميگيم كاش درست فكر كرده بوديم
از همين الان خيليها شمشير رو از رو بستن
منتظرن تا بكوبن
كيروش هم ميره
بعد ميفهميم كه بد فهميديم
افسوس كه ديره
خيلي دير
reza
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۳
درود به شرف و غیرت کیروش کبیر.کیروش تنها نیست تا ما هستیم.ننگ بر کریمی ها و اسطوره های پوشالی
Ali
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۹
بالاخره یک روزی این مردم درس میگیرن
دور نیست

کیروش ❤️❤️❤️❤️
Hasan
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۳۸
من به عنوان یه هوادار باشگاهی صحبت می کنم شما انتظار داشتید که سه تیم درگیر در جام باشگاها از بازیکنانشون استفاده نکنن وقتی باشگاه میلیاردها هزینه کرده و هوادارها سفت و سخت پشت تیماشون هستن می خواستید برای حداکثر یک تساوی اونم با شانس همه برای تیم ملی از بازیکنانشون بگذرن من با تیم باشگاهم زندگی می کنم و برد و باختش مثل نفس کشیدن برام مهمه تیم ملی تنها صحنه نمایشی مسخره بیش نیست نه هیجانی در بازیاش هست نه عشقی تیم ملی تنها برای پر کردن عریضه در جام جهانی شرکت می کنه وگرنه همه از قبل باختش رو حتمی می دونیم کیروش تنها به دنبال ضربه زدن به باشگاهاست وگرنه ریکاوری مسخرش جز آسیب دیدگی ارمغانی نداشت مربی کوتاه فکری که ارتشی از بچه ها هم پشتش راه افتادن بازی با ازبک حتی به اندازه ده هزار نفر هم نمیان و کاملا اهمیت این تیم رو به همه نشون میده
حامی تیم ملی
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۴۵
کیروش تو از همیشه تنهاتری حتی از آن روزهایی که احساس تنهایی میکردی در ایران هم بیشتر تنهایی ودر این بین هستند عده‌ای که در ظاهر ایرانی اما باطنا خائنانه و بزدلانه در پی سقوط تو و تیمت هستند حتی در این راه از هرگونه اقدام مخرب و ویرانگر و تفرقه افکنانه برای نابودی تو وتیمت دریغ نکردند! تیم ایران، تیم کشورشان، واژه وطن و تعصب به خاکو پیراهن مقدس ایران در قاموس اینگونه افراد فقط در حد حرف و شعار و نمایش های پوپولیستی و لفاظی های رسانه ایست نه بیشتر اما تو همیشه و در همه جا ثابت کننده این مفاهیم مقدس بودی، ایرانی نیستی ولی از همه ایرانی تر جنگیدی برای ایران، مرد تنهای پرتغالی!
.......
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۵۹
......
۱
حمید
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۱۱
اول از همه اینکه وقتی کیروش میگه برنامه تیم ملی از یکسال پیش مشخص بود به وضوح داره دروغ میگه. آیا برنامه ریکاوری از یکسال پیش مشخص بود؟ قطعا نه! آیا ماجرای برنامه 40 روزه و عدم حضور ملی پوشان در لیگ قهرمانان از یک سال پیش مشخص بود؟ قطعا نه. پس بر چه مبنایی ایشون ادعا میکنه این برنامه ها از یکسال پیش مشخص بوده؟
از این هم که بگذریم واقعا ایشون چه تلاشی کرد برای اجرای برنامه هاش؟ آیا مدیران و مربیان سپاهان، پرسپولیس، تراکتور، ذوب و بقیه رو دعوت کرد؟ آیا از سوی فدراسیون جلسه هماهنگی با باشگاه ها ترتیب داده شد؟ آیا اساسا درخواستی برای به خدمت گرفتن ملی پوشان به باشگاه ها ارسال شد؟ جواب همه این سئوال ها منفیه. البته ایشون در رسانه ها حرف خیلی زده و در رسانه ها برنامه خیلی داده اما آیا شما واقعا انتظار دارین باشگاه ها بر مبنای درخواست های رسانه ای پاسخگو باشند یا درخواست های رسمی؟ وقتی کیروش این همه حرف داره برای رسانه ها بزنه و هر روز یک مصاحبه می کنه و هر روز یک نفر رو زیر سئوال می بره اما در عمل هیچ تلاشی برای اجرای برنامه هاش نمی کنه من به چه دلیل باید حرفاشو باور کنم. جالب اینجاست که باشگاهی مثل پرسپولیس به همین درخواست های رسانه ای هم واکنش نشون داد و بر خلاف کیروش در نامه ای رسمی از فدارسیون خواست که چنانچه بازیکنان ملی پوش پرسپولیس رو لازم دارند با باشگاه پرسپولیس مکاتبه کنند. اما دریغ از یک پاسخ ساده به این درخواست. تنها کاری که کیروش در این ارتباط کرد یک جلسه با شفر مربی استقلال بود که نتیجه اش لغو بازی با سوریه بود. ببخشید من این مصاحبه های ایشون رو نوعی مظلوم نمایی ریاکارانه می دونم. مگر اینکه واقعا درخواستی رسمی به باشگاه ها داده باشه و ما بی خبر باشیم!!! اگر واقعا همیچن درخواستی وجود داشته به ما بگین تا از گمراهی دربیایم و در غیر اینصورت زبان در کام بگیرد و سعی نکنید مثل همه مستبدانی که به اسم ایران سالهاست که بر مردم ظلم می کنند از احساسات میهن پرستانه شون سوء استفاده کنید. شخصا منتظر پاسخ شما به این سئوال آخرم مبنی بر درخواست رسمی کیروش (یا فدراسیون) از باشگاه ها هستم و امیداورم شما چنین درخواستی رو برام بیارید تا من هم نظرمو عوض کنم. چون واقعا به لحاظ فنی کیروش رو خیلی قبول دارم و دوست ندارم به خاطر بی خبری خودم خدای ناکرده به اشتباه به سیاه بازی متهمش کرده باشم.
کارلو
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۸
این تیم میلی کی روشه نه ایران
حمید
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۴۸
در تصحیح کامنت بالایی:
عذر می خوام. باشگاه پرسپولیس نامه رسمی نزده بود اما اعلام کرده بود که اگر تیم ملی بازیکنان ما رو می خواد به ما نامه بزنه تا بازیکن ها رو بدیم اما فدارسیون هیچ درخواستی نداد: لینک خبر
http://www.varzesh3.com/news/1519532/
حمید
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۰۲
کیروش تنها کاری که کرد برای اجرای برنامه هاش این بود که برای حفظ منافع باشگاه ها با مربیان باشگاه ها !!!که فقط شامل شفر میشد!!! جلسه گذاشت و بازی دوستانه با سوریه رو برای حفظ منافع همین به اصطلاح باشگاه ها کنسل کرد.مدیونید اگه فکر کنید منظورم باشگاه خاصیه!
حالا این وسط یه عده پیدا شدن که ادعا می کنند که در تاریخ ثبت خواهد شد کیا رنگ تيم باشگاهيشون رو به رنگ تيم ملي ترجيح دادن. به عنوان یه پرسپولیسی سرم رو با افتخار بالا میگیرم و میگم خوشحالم که اون عده ما نبودیم چون ما به فدارسیون اعلام کردیم اگر بازیکنانمون رو می خوان بگن. اما فدراسیون جوابی نداد (منبع: http://www.varzesh3.com/news/1519532). پس در نتیجه اون عده شامل ما پرسپولیسی ها نمیشه و البته واقعا خوشحال نیستم از این که اسم اون عده که پس از یک جلسه با سرمربیشون بازی تیم ملی با سوریه لغو شد در تاریخ ثبت میشه!!
ننگ بر موزامبيک، سلام بر کرواسی!
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۰۳
آقا جان ملتی که اکثرشون با بردن تيم پنجم قطر و هفتم امارات بيشتر از جام جهانی حال ميکنن،
ملتی که هوادارهای باشگاهيش به تيم ملی مثل يه تيم رقيب نگاه ميکنن، ملتی
که قلم به مزدهای ورزشيش وقتی مربی خارجی باشگاهشون
چوب لای چرخ تيم ملی گذاشت همچين باهاش همراهی کردن انگار يارو باباشونه و
تازه ژست ناسيوناليستی هم برامون ميگرفتن... اصلاً تيم ملی لازم نداره.

کسی که برای فوتبال کشور اون ساختمان مجهز رو ساخت و با چنگ و دندون از فاميل
هومن افاضلی پسش گرفت شد موزامبيکی ضد ايرانی، در مقابل يه کروات که به هر جور ممکن
جلوی تيم ملی سنگ انداخت و به آزمون و انصاريفرد متلک زد و به فوتبال ايران گفت سيرک شد
عزيز دل مبارزان ضد استعمار!

از اکثر پرسپوليسيها همين الان بپرسين ترجيح ميدين ايران بره يک چهارم جام جهانی
يا اون باشگاه گداتون برسه به نيمه نهايی ليگ عظيم الشاًن آسيا... از هوادار 14 ساله تا
قلم به مزد 24 ساله ببين چی بهت جواب ميدن.

خلايق هر چه لايق.
فرامرز
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۶
خب مثلا هوادار وباشگاه کیسه چه گلی به سر تیم ملی زد به غیر از شومن بازی جناب شوفر در طرفداری زبانی از تیم ملی
فرامرز مدرسه دير شد
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۵:۰۹
"شوفر" هر کاری کرد با تحريک يه مشت بی وطن مثل تو سعی نکرد دم به ساعت تيم ملی رو زمين بزنه.
گرچه برای نخاله های برانکو پرست تيم ملی اصلاً معنا نداره و اوج شکوه براتون رسيدن
به نيمه نهايی جاميه که تو دنيا کسی حتی اسم يکی از برنده هاش رو هم نميدونه.
خنده دارتر اينکه پرسپوليسيها که نصفشون شوفر تاکسين و استولهٔ باشگاهشون هم مسافربر
ميدون آزادی بود به شفر ميگن "شوفر":) آخه طفلک اگه شوفری نبود که همتون بيکار بودين:))
البته اين سو تفاهمها قابل درکه.
هر چی نباشه شما همونهايی هستين که به آويزون شدن از يه کروات ميگين مبارزه با استعمار!
@
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
کیسه کش احمقین دیگه این شوفر دندون تون رو شمرده حالا که کارش تو اسیا با بازیکنان تموم شد یاد تیم ملی افتاد وگرنه همین ادم صبح با کیروش توافق کرد عصر اردو رو لغو کرد این ادم فقط خوب بلده نقش بازی کنه
به@
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۹
احمق تو امثال توین پسرم
احمق کسیه که تیم‌ملیشو واسه یه تیم باشگاهی ول‌ میکنه
احمق‌کسیه که سنگ‌ اندازیایه برانگو رو‌میبینه ولی چشاشو میبنده رو این کارا
احمق کسیه که نزدیک جام جهانی به جایه روحیه به تیم‌ ملی کشورش داره هر چی لایق خودشو خانوادشه نثار تیم ملیو‌ حامیاش میکنه
پسرم برانگو دو سال پیش واسه اینکه اولین سنگ‌اندازی رو کنه مخالف این بود که بازیکنایه ملی پوش دو هفته استراحت غیر فوتبالی کنن که از طریق نامه بهشون اعلام شده بود و تنها مربیی بود که اعتراض کردو بازیکنا رو تهدید به جریمه کرد پیشکسوتایه لنگم طبق معمول ازش حمایت کردنو برانگو هم که دید شرایط مطلوبه گفت کی‌روش‌ میخواد قهرمان لیگو تعیین کنه با این حرفش دو ساله داره از امثال تو سواری میگیره و هر اتفاقی میوفته گردن کی‌روش میندازه حالا هم بیشتر ازین احمق بودنتو داد نزن
۹
Dgjk
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۲۷
Keyrosh =dalal
فرهاد
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۵
اونوقت مثلا هوادار وباشگاه کیسه چه گلی به سر تیم ملی زده به غیر از شومن بازی مسخره جناب شوفر در طرفداری زبانی از تیم ملی
serezo
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۵۶
وقیح تر از کیروش حامیانش هستن البته از نوع قلمزن، رامتین جباری هم یکی ازون هم پیاله های جعفر مومنی که از قضا مثل جعفر علاقه زیادی به رنگ آبی داره نویسنده های دوزاری که نهایتا مطالبشون درهمین جا چاپ میشه ، کسایی که پشت تعصب به تیم ملی پنهان شدن برای اهداف دیگه ای و به مدد فضای مجازی هر روز یک تهمت و شایعه رو به راه انداختن ، ا امثالهم اخرین شاهکارشونهم اون نامه جعلی بود
محسن
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۰۴
ما از اعراب جهالت رو بجای اسلام گرفتیم الان نه ایرانی هستیم نه مسلمون یه سری جاهلیم که هر چیز عزیز رو که داریم زنده به گور میکنیم
مثل یه تیم ملی شاد و جووون و پر پتانسیل که الان زیر خاکه
محسن
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۱۸
به عنوان یه استقلالی حالم بد میشه از کسایی که به عنوان کارشناس،پیشکسوت، مربی، هوادار یک هشتم نهایی جام باشگاههای اسیا رو به تیم ملیشون ترجیح میدن. برای جام جهانی حداقل باید 40روز کار بدنی فشرده میکردیم تا بتونیم جلوی تیما خوب بدویم. همونطور که تو 98 با اردوی طولانی بروجرد ایویچ یه تیم با بدنای اماده ساخت یا در سطح پایین ترش تو جام 2014. وضعیت الان شبیه 2006هست که نهایتا بتونیم جلو تیما یک نیمه خوب باشیم. حیف و صدحیف که با تنگ نظری و حسادت و یا بیسوادی اهالی فوتبال این فرصتو از کیروش و تیم ملی با پتانسیلمون گرفتیم. تنها پس از رفتن کیروش از ایران ، قدر این مرد رو خواهیم دونست
حسين غفوری، باسوات ترين نويسندگار پرسپوليس
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۴۶
دوباره ظرف پنج دقيقه کامنت ضد کروش هفتاد تا لايک ميگيره، کامنتهای ديگه فوقش
پنج تا ظرف 24 ساعت:)

يعنی واقعاً حاليتون نيست چقدر تابلو هستين قلم به مزدان شريف لنگ اسپورت؟:)
فرزاد مهریار
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۴۹
به عربده کشان ریاکار دلواپس عاشق ننگ و سلام
چه خوب ذات پلید خودتون رو نشون دادید . تا دیروز در دهان کثیفتان ذکر ملی گرایی بود و ادعا می کردید که جز برای وطن قلبتان (البته به تعبیر جان لوئیجی بوفون کبیر کیسه زباله ای که جای قلب در سینه شما می تپد) نمی زند ، امروز وقاحت شما بر ریای شما پیشی گرفت و چون شعبان بی مخ ، تاج بخش کبیر با کثافتی در دهان و خنجری در دست عربده می کشید . تاریخ این کثافت کاری شرم آور را فراموش نخواهد کرد
۵
امید از تفت
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۵:۱۴
من مصاحبه کیروش را دیدم. از آماده سازی تیم ملی راضی بود و از چهره و لبخندی هم که میزد مشخص بود ولی دو خبرنگار انگار که دچار عذاب وجدان شده باشند اصرار داشتند که کیروش را ناراضی نشون بدند. من فکر می کنم با توجه به امکانات ما، بهترین تدارکات برای تیم ملی صورت گرفته و بهترین حمایت هم از تیم ملی صورت گرفته و جای هیچ بهانه ای نیست. اگر هم جو فعلی جو جام جهانی نیست این یک پوئن مثبت برای تیم ملی است که می تواند در فضایی که انتظارات زیادی از آنها نیست، بهترین عملکرد خودشون را نشون بدند و با صعود از گروه خوشحالی مضاعفی به خودشون و مردم ایران هدیه بدهند. من نمیدونم آیه یأس خوندن چه فایده ای داره!؟؟ انگار یه عده عذاب وجدان گرفتند. نه عذاب وجدان نداشته باشید. تیم ملی ایران در بهترین شرایط است. حتی با جام جهانی 2014 که خود کیروش هم بود شرایط خیلی خیلی بهتر است و به لحاظ بازیکن هم قابل مقایسه نیست. من به صعود از گروه و حتی بیشتر از صعود از گروه امیدوارم.
۱
ننگ سرخ
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۵:۳۱
در تاریخ ثبت خواهد شد این تنگ نظری قرمزها . برانکو بخور و انباشت کن که حق ملت ما همینه .
ننگ سرخ
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۵:۳۱
در تاریخ ثبت خواهد شد این تنگ نظری قرمزها . برانکو بخور و انباشت کن که حق ملت ما همینه .
ننگ بر موزامبيک، سلام بر کرواسی!
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۳۶
البته ناگفته نماند که اين حالت فعلی تيم ملی دقيقاً همونيه که مربيهای ايرانی درجه سه مثل قلعه نويی
و يه خارجی حقوق بگير درجه 2 مثل برانکو ميخواستن. برای امثال امير مافيا و برانکو و شريکش هومن
افاضلی تنها سناريوی بدتر از صعود متوالی به جام جهانی اين بود که تيم کروش در جام جهانی آبرو داری کنه و خدای نکرده به دور دوم صعود کنه. اونوقت ديگه دکان هر چی موتور گاز سوار داخلی برای مدت زيادی بسته ميشد، و جنس های درجه دوی خارجی مثل برانکو هم ديگه رنگ ميباختن. تيم ملی بايد در جام جهانی له ميشد تا اينها بتونن بگن آقا اينهمه پول دادين به مربی درجه يک نتيجش اين شد، ما کمتر ميگيريم فوقش همين ميشه.

پروژهٔ تخريب کروش سه مرحله داشت که دو تای اولی دست خودشون بود ولی مرحله سوم يه کم شانس لازم داشت که البته اينها پيدا کردن. اول بايد محبوبيت 88 درصدی کروش تخريب ميشد که اين رو هر کس با شخصيت ايرانی آشناست ميدونه مثل آب خوردن ميشه انجام داد و اونها هم به نحو احسنت انجام دادن. ميدونستن کافيه به گلهٔ ميليونی هوادار پرسپوليس بگی اين يارو با برانکو دشمنه و ميخواد قهرمان ليگ رو تعيين کنه!

اولين مصاحبهٔ ضد کروش اون دغل همانا و صد هزار فحش ناموسی در روز به کروش روانه شدن همانا!
البته وقتی ميگم ايرونی جماعت رو ميشناختن يه معنيش اينه که وقتی اين موج گوسفندوار بر ضد کروش شکل گرفت، نه تنها ورزشی نويس های به اصطلاح با سواد سعی نکردن جمعش کنن بلکه با جيغ و فرياد وامصيبتا و وا استعمارا موج سواری هم کردن و تا تونستن در جاهايی مثل همين آی اسپورت به تخريب کروش کمک کردن و هر برنامه اش برای تقويت تيم ملی رو يک نوع سرکوفت به ملت جوگير آلت دست قلمداد کردن! اگر قربون برانکو ميرفتی ميشدی ايرانی غيرتی، اگه ميگفتی آقا به خدا جام جهانی از ليگ فکستنی آسيا مهمتره ميشدی نوکر مزدور موزامبيکی!
تازه انگيزه ها همه به خاطر منفعت شخصی نيست، خيليهاشون به جز رنگ پرستی و بی وطنی مرضی ندارن.
اون حسين غفوری که کم مونده تغيير جنسيت بده بره خواستگاری برانکو!

مرحله دوم اين بود که تا حد ممکن از اجرای برنامهٔ کروش جلوگيری بشه تا تيم در کمترين سطح
آمادگی به جام بره. اين هم مثل آب خوردن بود چون از يک طرف فدراسيون بی عرضه و بی برنامه بود،
از طرف ديگه هروقت اون مزدور موزامبيکی ميگفت آقا اين ليگ بازيکن رو برای مبارزه با اسپانيا و
پرتغال آماده نميکنه از هر گوشه يه دلواپس با نقاب ضد استعماری نالهٔ وا استکبارا سر ميداد،
و رنگ پرستهای "ژورناليست" به جای ايستادن جلوی اين رياکاريها تا ميتونستن موج سواری ميکردن
به اميد اينکه کروش تو جام کنف بشه و عزيز دل کرواتشون کيف کنه.

مرحله سوم هم که گفتم به شانس ربط داشت همون قرار گرفتن در گروه مرگ بود.
اين يکی رو خوب شانس آوردن. البته شانس های ديگه هم داشتن، مثل وقتی که عقده ای ترين
و کينه ای ترين و خنگ ترين استولهٔ فوتبال ايران پيله کرد به کروش و با
نوچه های ميليونيش در اينستاگرام بهشون در تخريب کروش و تيم ملی کمک کرد.

به اين ملت نمک نشناس جوگير موفقيت نيومده. البته موفقيت واقعی، نه فتح الفتوح برابر تيم هفتم امارت.
محمد
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۵۸
واقعا این تعصب شما روی کی‌روش ای ول داره. چطور اون موقع که به زور بازیکنها رو بعد از بازی میبرد ریکاوری تنها نبود؟ یا موقعی که با سیرالیون بازی میذاشت؟ یا وقتی قهرمانی پرسپولیس رو تبریک نگفت؟ این آقا نتیجه کارهاش رو داره برداشت میکنه. نمیشه علیه همه عالم و آدم بیانیه بدی، بعد توقع داشته باشی همه جلوت دولا و راست بشند!
مارال
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۴
بی چاره کیروش !
حدود سی روز مونده به جام جهانی اونوقت بازیکنا تازه تمرینا رو شروع کردن ، اونوقت ازش کلی انتظار داریم با این همه همکاری و امکانات نتیجه های خوب بگیریم !
پرسپولیسی عاشق
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
در این مورد حق با کیروش هست اومیخواست بیشتر کارکنیم تابه سطح رقبامون برسیم از طرفی هم باشگاهها حق دارن بازیکناشونو داشته باشن خدا کمک کنه نتایج آبرومندانه بگیریم
۹
عالیجناب سرخپوش
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۴
یکبار برای همیشه بیایید بجای مرثیه سرایی و اتهام زدن به مخالفین و تعصبات کورکورانه ," فوتبالی" باهم صحبت کنیم :
1- احالا ما هم اندازه آلمان و اسپانیا و فرانسه زمان داریم. این گفته کیروش است اما : اولا" ما بیشتر از تیمهای دیگر زمان داریم . همین حالا کدام یک از ملی پوشان فینالیست لیگ قهرمانان اروپا تا قبل از شنبه آینده به تیم ملی شان ملحق میشوند ؟ اصلا" اردوهای آنان تشکیل شده ؟ اردوی مراکش چطور ؟
2- این برنامه من درآوردی ریکاوری بازیکنان لیگ مگر طرح خود کیروش نبود ؟ این برنامه ها که منظم انجام شد پس چرا حالا ناله میکند که عقبیم ؟
3- کجای دنیا برای اهمیت دادن به تیم ملی مسابقات باشگاهی قاره ای ترک میشود ؟ درخواست من این بود که فوتبالی صحبت کنیم پس خواهشا" فوتبالی جواب بدهید : کدام باشگاهی حاضر است منافع خود را فدای منافع ( احتمالی ) تیم ملی کند ؟ اینکه بگوییم چون بیست سال است قهرمان آسیا نشده ایم پس بیخیال جام باشگاهها شویم مثل این است که بگوییم چون هرگز و از ابتدای حضور در جام جهانی تا کنون از دور مقدماتی صعود نکرده ایم پس بیخیال تدارک حضور قوی در جام جهانی شویم . همینقدر بی منطق .
4- کیروش پرسیده تا دیروز کجا بودید ؟ حالا من هم همین سوال را دارم : بازیکنان شاغل در لیگ های دیگر تا دیروز کجا بودند ؟ جان ؟ در باشگاههایشان ؟ آنها نبودند طوری نیست ؟ گیریم کیفیت لیگ های اروپایی جهانبخش و قدوس و کاوه و سردار و انصاریفر را آماده نگه میدارد ؛ بازیکنان شاغل در قطر چطور ؟ بازیکن بدون باشگاه چطور ؟
5- یک نفر یکبار فقط یکبار فوتبالی جواب مرا بدهد که اگر اردوها و برنامه های کیروش آنقدر مهم است ( که هست ) که با عدم حضور در این پروسه محال است تیم آماده شود و به هماهنگی لازم برسد این جناب " بیت آشور " با صفر جلسه حضور در این پروسه در لیست تیم ملی چه میکند ؟ خواهشا" فوتبالی جواب بدهید تا ما ذهنمان سمت قضایای غیر فوتبالی نرود
6- امسال کیروش تمام فریاد ها را بر سر AFC زد اما کیست که نداند اگر تنها تیم حاضر در مرحله یک هشتم آسیا پرسپولیس بود الان هم برانکو متهم بود به خیانت و هم تمام بازیکنان تیم پرسپولیس بارها تهدید به حذف شده بودند . کسی هست که نسبت به این موضوع شک داشته باشد ؟
7- همین حالا از همه طرفداران کیروش بخواهید ترکیب تیم ملی در جام جهانی را حدس بزنند . مرد و مردانه و فوتبالی جواب دهید از بازیکنان حاضر در جام باشگاههای آسیا چند بازیکن در ترکیب قرار میگیرند ؟
652
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۰
در اینکه بخشی از حرفا و خواسته های کیروش به حق هست شکی نیست اما با چه نحوی خواسته هاش بیان کرد؟ از سمت دیگه این سوال باقی هست الان تمام لژیونرها آمادگی بالایی دارند؟ حالا فرقی نداره لیگ قطر باشه یا هلند؟ کل سوالی که من دارم این هست تویه ترکیب نهایی چند نفر از لیگ داخلی هستند؟ یک مقداری هم ساده لوحانه هست که فکر کنیم کیروش 80 درصد ترکیبش نمیدونه! کلا سه نفر میخاد از لیگ داخلی بزاره تویه ترکیب! خب اون سه تا میگرفت! اما انصاف نبود وقتی خودش هم میدونه چه بازیکنای شانس ندارن حداقل از ذوب آهن و پرسپولیس و بخشی از بازیکنان استقلال بگیره
**
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۶
چقدر پیر و شکسته شده.حیفش.این فوتبال لیاقتش امثال ذوالفقار نسب و ....هستند.اینها همونهایی هستند که تو برنامه تلویزیونی به گروه بندی ایران روبروی آرژانتین میخندیدن و ذوق میکردن و با قهقه میگفتن بد جور میبازیم.از بس که ما بیخیالیم دوباره همون نکبتها اومدن و چرت و پرت میگن.بعد از کیروش اگه به اندازه کوهی هم طلا بدیم هیچ مربی حاضر نیست پاش رو بزاره تو این فوتبال کثیف
.......
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
.....
یاشار
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۸
لطفاً مظلوم نمایی نکنید! کروش با علم به اینکه بازی های لیگ قهرمانان چه تاریخی برگزار می‌شود و برای تیم ملی برنامه ریزی کرده یا باید می‌کرده! مگر باشگاه های ما. بر خلاف عرف ملی پوشان خود را بعداز هر بازی برای ریکاوری در اختیار کروش قرار نمی دادند!
نکنه شما فکر میکنید با یک ماه تمرین بیشتر تیم ملی در جام جهانی شق القمر خواهد کرد.
بازی های دوستانه ساده را انتخاب کردند تا جناب کروش بتواند پاداش های چنین بردهای را به جیب بزنه !
کروش صحبت از گرفتن رونالدو و پریدن مدافع با این مهاجم استثنایی فوتبال دنیا را مطرح میکند اما در کمال تعجب سید جلال حسینی که از معدود مدافعانی است که توانایی بالای در نبردهای هوایی دارد را از لیست تیم ملی کنار می‌گذارد!
اینقدر از نام ایران و منافع ملی برای یک اجنبی پول پرست آبرو نخرید!
یاشار
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۸
لطفاً مظلوم نمایی نکنید! کروش با علم به اینکه بازی های لیگ قهرمانان چه تاریخی برگزار می‌شود و برای تیم ملی برنامه ریزی کرده یا باید می‌کرده! مگر باشگاه های ما. بر خلاف عرف ملی پوشان خود را بعداز هر بازی برای ریکاوری در اختیار کروش قرار نمی دادند!
نکنه شما فکر میکنید با یک ماه تمرین بیشتر تیم ملی در جام جهانی شق القمر خواهد کرد.
بازی های دوستانه ساده را انتخاب کردند تا جناب کروش بتواند پاداش های چنین بردهای را به جیب بزنه !
کروش صحبت از گرفتن رونالدو و پریدن مدافع با این مهاجم استثنایی فوتبال دنیا را مطرح میکند اما در کمال تعجب سید جلال حسینی که از معدود مدافعانی است که توانایی بالای در نبردهای هوایی دارد را از لیست تیم ملی کنار می‌گذارد!
اینقدر از نام ایران و منافع ملی برای یک اجنبی پول پرست آبرو نخرید!
یاشار
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۸
لطفاً مظلوم نمایی نکنید! کروش با علم به اینکه بازی های لیگ قهرمانان چه تاریخی برگزار می‌شود و برای تیم ملی برنامه ریزی کرده یا باید می‌کرده! مگر باشگاه های ما. بر خلاف عرف ملی پوشان خود را بعداز هر بازی برای ریکاوری در اختیار کروش قرار نمی دادند!
نکنه شما فکر میکنید با یک ماه تمرین بیشتر تیم ملی در جام جهانی شق القمر خواهد کرد.
بازی های دوستانه ساده را انتخاب کردند تا جناب کروش بتواند پاداش های چنین بردهای را به جیب بزنه !
کروش صحبت از گرفتن رونالدو و پریدن مدافع با این مهاجم استثنایی فوتبال دنیا را مطرح میکند اما در کمال تعجب سید جلال حسینی که از معدود مدافعانی است که توانایی بالای در نبردهای هوایی دارد را از لیست تیم ملی کنار می‌گذارد!
اینقدر از نام ایران و منافع ملی برای یک اجنبی پول پرست آبرو نخرید!
یاشار
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۸
لطفاً مظلوم نمایی نکنید! کروش با علم به اینکه بازی های لیگ قهرمانان چه تاریخی برگزار می‌شود و برای تیم ملی برنامه ریزی کرده یا باید می‌کرده! مگر باشگاه های ما. بر خلاف عرف ملی پوشان خود را بعداز هر بازی برای ریکاوری در اختیار کروش قرار نمی دادند!
نکنه شما فکر میکنید با یک ماه تمرین بیشتر تیم ملی در جام جهانی شق القمر خواهد کرد.
بازی های دوستانه ساده را انتخاب کردند تا جناب کروش بتواند پاداش های چنین بردهای را به جیب بزنه !
کروش صحبت از گرفتن رونالدو و پریدن مدافع با این مهاجم استثنایی فوتبال دنیا را مطرح میکند اما در کمال تعجب سید جلال حسینی که از معدود مدافعانی است که توانایی بالای در نبردهای هوایی دارد را از لیست تیم ملی کنار می‌گذارد!
اینقدر از نام ایران و منافع ملی برای یک اجنبی پول پرست آبرو نخرید!
یاشار
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۸
لطفاً مظلوم نمایی نکنید! کروش با علم به اینکه بازی های لیگ قهرمانان چه تاریخی برگزار می‌شود و برای تیم ملی برنامه ریزی کرده یا باید می‌کرده! مگر باشگاه های ما. بر خلاف عرف ملی پوشان خود را بعداز هر بازی برای ریکاوری در اختیار کروش قرار نمی دادند!
نکنه شما فکر میکنید با یک ماه تمرین بیشتر تیم ملی در جام جهانی شق القمر خواهد کرد.
بازی های دوستانه ساده را انتخاب کردند تا جناب کروش بتواند پاداش های چنین بردهای را به جیب بزنه !
کروش صحبت از گرفتن رونالدو و پریدن مدافع با این مهاجم استثنایی فوتبال دنیا را مطرح میکند اما در کمال تعجب سید جلال حسینی که از معدود مدافعانی است که توانایی بالای در نبردهای هوایی دارد را از لیست تیم ملی کنار می‌گذارد!
اینقدر از نام ایران و منافع ملی برای یک اجنبی پول پرست آبرو نخرید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر