فهرست
شکست پروژه سعودی؛ سکونشینی در لالیگا
شکست پروژه سعودی؛ سکونشینی در لالیگا

شکست پروژه سعودی؛ سکونشینی در لالیگا

آی اسپورت - انتقال دسته جمعی بازیکنان عربستانی به لیگ‌های اسپانیا با شکست بزرگی مواجه شده است. در ابتدای پنجره نقل و انتقالات زمستانی در قاره آسیا خبر جنجالی انتقال ۹ بازیکن ملی پوش سعودی به لیگ‌های دسته اول و دوم اسپانیا همه رسانه‌ها را فرا گرفت. تحلیل‌های متفاوتی از این انتقال دسته جمعی سعودی‌ها به لالیگا و لیگ دسته اول اسپانیا شد و مهمترین نکته انتقال آنها با دلارهای نفتی سعودی‌ها برای همه آشکار بود.

اکنون با گذشت یک ماه از این انتقال پولی و نفتی خبرها حاکی از شکست بزرگ سعودی‌ها است. روزنامه الشرق قطر امروز گزارشی را نوشت که این ۹ بازیکن عربستانی با گذشته بیش از یک ماه از این انتقال حتی یک ثانیه نیز برای تیمشان بازی نکرده‌اند و در لیست اولیه تیمشان قرار نمی‌گیرند. به نظر می‌رسد این سفر سعودی‌ها به اسپانیا با شکست بزرگی مواجه شده و برای آنها درس بزرگی شد که فوتبال خریدنی نیست.

۹ ۵  
آی اسپورت
2018-02-20 12:30:00
نظر دهید

۵ نظر
امید
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
فقط بازی نیست، یکی از مزیت های این انتقال حضور توی تمرینات تیم های درست حسابی، همین که بازیکن با یه تیم درست درمون بدنسازی بکنه، تو جلسات تاکتیکی شرکت کنه و با 4 تا مربی درست درمون کار کنه خیلی ارزش داره
۲
ناصر شجاعی
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
درسته بازی نکردن؛که احتمالاً خودشونم اینو میدونستن،ولی کمترین حسنی این کار داشته اینه اون بازیکنا تو چرخه تمرینات حرفه ای قرار گرفتن.
یادمون نره که همه لژیونرامون میگن تمرین تو تیمای اروپایی( حتی اگه نیمکت نشین باشی) خیلی مفیدتر از مسابقه دادن تو آسیاست.
۱
ميلاد
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۲۲
يك مدتي چينيها هم از اين كارها كردند. ولي نشد. برخلاف بازيكنهاي ايراني عربستانيها بخصوص در بخش فيزيك بسيار ضعيف هستند. زياد هم به يادگيري علاقه ندارند.
ata
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
چرت نگید ایتها میخواهند تو فضای سطح اول فوتبال دنیا قرار بگیرند
خودشون هم میدونستن که شاید اصلا" تولیست هم نباشن
۳
شروین
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
بازیکن فوتبال که یه مدت ازمیادین به دورباشد صددرصدافت میکند،من فکرمیکنم سعودی ها بااین اشتباه تاوان سنگینی رادرجام جهانی پس خواهندداد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر