فهرست
دیسلایک؛ کی‌روش از دوست، دشمن ساخت!
دیسلایک؛ کی‌روش از دوست، دشمن ساخت!

دیسلایک؛ کی‌روش از دوست، دشمن ساخت!

آی اسپورت – وینفرد شفر همواره مثبت درباره تیم ملی و کی‌روش حرف زده است. او هر چند بعد از خط خوردن وریا گفت سورپرایز شده اما بازهم از تیم ملی حمایت کرد و گفت باید همه پشت کارلوس و تیمش باشند. با این وجود کی‌روش، شفر را عامل اصلی خط خوردن سیدحسین حسینی و وریا غفوری اعلام کرد تا عملا رابطه دوستانه خود را با این مربی به هم بزند. کی‌روش نشان داده حتی با نزدیک ترین دوستانش هم رودربایستی ندارد و در بزنگاهها تصمیماتی می‌گیرد و حرف‌هایی می‌زند که همه را شوکه می‌کند. مثلا تصمیمی که او درباره جواد نکونام گرفت باور کردنی نیست. این مربی حتی درباره سیدجلال هم تصمیمی باورنکردنی گرفت. هر مربی دیگری بود این بازیکن را به روسیه می‌برد ولی کی‌روش تصمیم گرفت این بازیکن را خط بزند. اگر کارلوس در تیم ملی بماند، با توجه به اینکه فصل آینده فوتبال بسیار فشرده تر خواهد بود، شاید این بار شاهد اتحاد شفر و برانکو علیه کی روش باشیم!

 

خبر آنلاین

۱۵ ۱۱  
آی اسپورت
2018-05-22 12:47:00
نظر دهید

۱۱ نظر
مارال
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۱
تنها مربی که باهاش خوب بود و رو به روی خودش قرار داد !
کیروش
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
خخخخخخخخخخخخخخخخ

صنعتگران همیشه پشت درند
!!!
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۷
فکر میکنید چطوری با برانکو دشمن شد؟ ولی برانکو خوب این یارو شناخت و اصلا وارد بازی کثیف کیروش نشد
((
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
همون روزی که شفر صبح رفت با کیروش دیدار کرد عصر اردو رو لغو کرد ازش کینه گرفت ولی خداییش بدترین ضربه رو بهش زد و اونو مقابل بازیکنان خط خورده تیمش قرار داد
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
عاقبت مالش قهرمانانه . از هوادار تا بازیکنو مدیر و مربیشون این همه مالش قهرمانانه انجام دادن آخر یه لایک گنده از طرف کیروش نصیبشون شد :) طرف اومد ایران فهمید اوضاع بین برانکو و کیروش چجوریه خواست از آب گل آلود ماهی بگیره مثلا :) یه حرکت کیروش تو این همه سال قشنگ بود اونم همین باز کردن شلنگ روس این جماعت به خصوص این شفر بود .
سهیل
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
کیروش بیمار روانیه!
نمیخواد هیچکسی از خودش بزرگتر باشه و به محض اینکه دید شفر داره اصطلاحا دم در میاره و حتی ممکنه نیم نگاهی به نیمکت تیم ملی داشته باشه شروع کرد در افتادن باهاش.
معلوم شد مشکل از برانکو نبود سر درگیریشون.
آیدین
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
فرهنگ یک لنگی! اون از روزنامه شون با اون تیتر مبتذلش، اینم از هواداراشون، حقا که پایه این باشگاه رو امثال عبده بنا نهادن و پیکسوتانش امثال محرمی و علی پروین هستن
شهرام
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
فازتون چیه!
یه بحث معمولی بین دوتا مربیه! این گفته شگفت زده شدم اونم گفته اگه وریا رو تو کارای تدافعی قبول داشتی چرا بردی هافبک ازش بازی میگیری!
ایرانیا برداشت عجیبی از دوستی و دشمنی دارن! انگار تو یه رابطه دوستانه باید دو طرف مجیز همو بگن.
قبل اینم کیروش گفته بود بازیکنای داخلی سطح مناسبی ندارن برای ج.ج. شفر گفته بود اتفاقا بازیکنای استقلال آماده ج.ج هستن.
فقط یه اختلاف نظره.
۵ ۱
ًًQQ
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
اره بحث ساده اس فقط بازیکن های خط خورده کیسه رو مقابل شفر دستمال کش قرار داد خخخخ
۴
Mn
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
حقیقت رفتار کی روش همین هست که تازه بر همگان آشکار شده و حامیان او غیر منصافه چقدر به برانکو تاختند شفر ۷ماه ایران اومده و تازه متوجه یک مورد از رفتارهای خودخواهانه کی روش شدا
۳
قارتال
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
شفر حق داره از بازیکنش تو هرپستی که دوست داشت استفاده کنه کی روش هم همین حق رو داره ولی خب زمانشو نداشته ،یعنی این مسئله اینقدر پیچیده است که شما حاشیه سازان دو سر مربی رو مقابل هم قرار میدید؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر