فهرست
رحمتی-منصوریان؛ جدایی / کادوی ولنتاین
رحمتی-منصوریان؛ جدایی / کادوی ولنتاین

رحمتی-منصوریان؛ جدایی / کادوی ولنتاین

یک/ توپ داشت از خط کنار دروازه بیرون می رفت که رحمتی تصمیم گرفت با یک حرکت نمایشی آن را از بین پاهایش رد کند، البته موفق نبود و داور کرنر گرفت، رحمتی رفته بود برای اعتراض که معدنچی از روی نقطه کرنر دروازه استقلال را باز کرد. دروازه بان استقلال همیشه آنجا که نباید، حضور داشته و این خصلت از جوانی با اوست‌.

دو/ گلری که با همه مشکل دارد، با کی روش و قلعه نویی کار نمی‌کند، برای مظلومی نقشه می ریزد و از منصوریان رضایتنامه می خواهد و به اندازه تمام سیوهای عمر فوتبالی اش با بازیکنان درگیر شده، پشت خط تلفنی نود از اخلاق حرفه ای می گوید... پس به یاد جمله معروفش پس از گل دوم تراکتور: «خدا ازتون نگذره»

سه/ رضایتنامه، کادوی ولنتاین منصوریان برای رحمتی است که نمی دانیم مقصد بعدی اش کجاست. پادشاه قفس توری با رفلکس های حیرت انگیز و خصوصیات اخلاقی عجیب. او هرجا برود شماره یک خواهد بود و فوتبالش ادامه دارد. دروازه بانی که برای تیمش همواره فراتر از یک بازیکن بود و خوب یا بد، خارج از مستطیل سبز هم نقش تعیین کننده داشت. عملکرد رحمتی برای استقلال، دعواها و قهر آشتی ها، خاطره او توی دل هوادار فوتبال از دروازه بانی است که مرز باریک بین عشق و نفرت را تعریف کرد. شبیه هیچکس، شبیه خودش، شبیه مهدی رحمتی.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2016-12-28 16:48:00
نظر دهید

۳ نظر
حسین
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۴
چقدر خوب، واقعا ورزشی نویس به این میگن. عااااالی عالی
۳ ۱
فرزاد
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۵۳
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد.آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده.رحمتی هم از وقتا اوفتاده تو ژست بزرگ تیمو این حرفا وهم ورش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنیو کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
نادر
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۴۱
کارلوس کی‌روش، امیر قلعه‌نویی، پرویز مظلومی، علیرضا منصوریان و ... وجه اشتراک اینا چیه؟
یه راهنمایی: رحمتی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر