فهرست
۴۰۰ گل روی نیمکت یوونتوس جا خوش کرده!
۴۰۰ گل روی نیمکت یوونتوس جا خوش کرده!

۴۰۰ گل روی نیمکت یوونتوس جا خوش کرده!

آی اسپورت - تقریبا ۴۰۰ گل در نیکمت یوونتوس نشسته است. تیم تورینی که در انتظار کریستیانو رونالدو است در بازی با تیم شهر تریسته، گونسالو ایگواین و ماریو مانژوکیچ را بر نیکمت نشاند. مائوریتسیو ساری، پائولو دیبالا را به عنوان مهاجم میانی انتخاب کرد. این تصمیم با نگاه به نقل و انتقالات گرفته شد. ایگواین در لیگ دسته یک کشورهایی هم‌چون آرژانتین، اسپانیا، ایتالیا و انگلیس ۲۴۰ گل به ثمر رساند. مانژوکیچ در کرواسی، آلمان، اسپانیا و ایتالیا بیش از ۱۵۰ بار گلزنی کرد. بدون در نظر گرفتن جام‌های حذفی، رقابت‌های بین‌المللی و تیم‌های ملی، تعداد گل‌های این دو بازیکن نزدیک به ۴۰۰ است. یوونتوس در آستانه آغاز سری آ می‌تواند آنها را کنار بگذارد.

مهاجمان آرژانتینی و کروات دیشب (شنبه) در دقیقه ۶۱ وارد زمین شدند اما در کنار هم نتوانستند کار خاصی انجام دهند. مانژوکیچ گاهی کند به نظر می‌رسید و ایگواین نتوانست مانند گلزنان برتر از توپ استفاده کند. مهاجم‌هایی که در ترکیب اصلی حضور داشتند (برناردسکی، دیبالا و داگلاس کاستا) بهتر از مهاجم‌های ذخیره ظاهر شدند.

آینده هنوز نوشته نشده است اما می‌تواند همان مسیر را ادامه دهد. ماندن ایگواین نسبت به فصل گذشته قطعی‌تر است چون پیشنهادهای خوبی برای این بازیکن وجود ندارد و او اعلام کرده است دوست دارد در یوونتوس بماند. در مقابل ۱۰ روز پیش مانژوکیچ می‌خواست ریسک کند و در آمریکا بازی کند. مذاکرات از جولای آغاز شد و در آخرین ساعات نقل و انتقالات انگلیس منچستریونایتد برای فروش لوکاکو و امضای قرارداد با مهاجم کروات تلاش کرد اما نتوانست به هدفش برسد. بایرن مونیخ آخرین تیمی است که می‌تواند با این بازیکن قرارداد امضا کند. یوونتوس می‌تواند پیشنهاد برای هر دو بازیکن را بپذیرد. این باشگاه منتظر است برای یک یا دو بازیکن میان ایگواین، مانژوکیچ و دیبالا پیشنهاد داشته باشد. مائورو ایکاردی هم مد نظر باشگاه تورینی است البته در صورت فروش یکی از این مهاجم‌ها. تنها چیزی که مشخص است ۴۰۰ گلی که روی نیکمت نشسته‌اند برای فروش گذاشته شده‌اند.

۱    
آی اسپورت
2019-08-18 21:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر