فهرست
کالدرون درباره کمال ریسک می‌کند؟
کالدرون درباره کمال ریسک می‌کند؟

کالدرون درباره کمال ریسک می‌کند؟

آی اسپورت - با اینکه تصور می‌شد از بازی با صنعت نفت آبادان نام کمال کامیابی‌نیا را در لیست 18 نفره پرسپولیس ببینیم اما این اتفاق رخ نداد. کمال مدتی است در تمرینات گروهی پرسپولیس حضور دارد و به نظر می‌رسد آماده حضور در میدان است اما شاید پروسه بازگشتش به ترکیب زمان ببرد. پیش‌بینی می‌شود نام این بازیکن از دیدار با نساجی در لیست سرخ‌ها قرار بگیرد اما حتی اگر این اتفاق هم بیفتد ماجرای بازی کردن این بازیکن در ترکیب تیمش پیچیده خواهد بود. با وجود اینکه ربیع‌خواه در دیدار با صنعت نفت آبادان توپ‌های زیادی لو داد اما از وقتی به ترکیب اصلی رسیده نمایش‌های قانع‌کننده‌ای ارائه داده است. در عین حال با توجه به اینکه کامیابی‌نیا از خردادماه امسال در هیچ مسابقه رسمی به میدان نرفته ورود یکباره او به ترکیب حتی برای دقایقی کوتاه ریسکی بزرگی به حساب می‌آید مگر اینکه شرایط و نتیجه بازی به سمتی برود که او کم کم وارد ترکیب اصلی شود. با این حساب همچنان مشخص نیست که کمال به لیست بازی با نساجی برسد یا نه اما کارشناسان و پیشکسوتان پرسپولیس معتقدند تیم فعلی پرسپولیس بدون کمال مشکلات زیادی در خط حمله‌اش دارد و با حضور این بازیکن شرایط خط میانی سرخ‌ها تغییرات زیادی خواهد کرد.

کارشناسان معتقدند با توجه به تغییرات مداوم کالدرون در خط دفاع پرسپولیس و جابجایی‌های فراوانی که او داشته حضور هافبکی با توانایی‌های کمال که بتواند حلقه اتصال خط دفاع به زنجیره دفاعی چهار نفره باشد الزامی است و به خط دفاع کمک خواهد کرد تا کمتر تحت فشار قرار بگیرد اما باید دید کالدرون چنینی ریسکی را به جان خواهد خرید یا حضور کامیابی‌نیا در ترکیب حالا حالاها طول می‌شد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-11-28 19:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۲۶
ربیع خواه به اذعان آمار منتشر در همین سایت با ۹۶ درصد پاس موفق بهترین آمار را در بازی با نفت آبادان منتشر کرده ولی شما میگین خیلی توپ لو داده:)))

باشه ولی شما با شرف و شعور بیگانه هستین به خدا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر