فهرست
بازگشت رونالدو یعنی بازگشت موفقیت
بازگشت رونالدو یعنی بازگشت موفقیت

بازگشت رونالدو یعنی بازگشت موفقیت

آی اسپورت- در سانتیاگو برنابئو، مقابل آپوئل نیکوزیا در دیدار چهارشنبه شب کریس رونالدو به تیمش بازمی‌گردد و در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان به این تیم اضافه می‌شود، آن هم بعد از محرومیت چند جلسه‌ای که به خاطر هل دادن داور در دیدار مقابل بارسا برایش تعیین شده بود.

ستاره پرتغالی فصل گذشته در این رقابت‌ها عالی بود و تفاوت را برای تیمش رقم زد. او نقشی کلیدی در رسیدن رئال به قهرمانی داشت و باعث شد تیم سفیدپوش اولین تیم شود که توانسته در عنوان قهرمانی‌اش در لیگ قهرمانان دفاع کند.

در رقابت‌های این فصل اما رئال بدون ستاره شماره 7 در بازی‌هایی لیگ سردرگم بوده و حالا با بازگشت او انتظار می‌رود که دوباره تیم به دوران اوج بازگردد و همچنین گلزنی‌های او هم شروع شود.

گل‌های لیگ قهرمانان مطمئنا بخشی از دوران بازی رونالدو هستند که بیش از باقی قسمت‌ها به آن افتخار می‎کند. او 105 گل در این رقابت‌ها زده و در تاریخ این مسابقات کسی نیست که بیشتر از او توپ را به تور حریفان جسبانده باشد.

این فقط بحث کمیت گل‌های او است و این که چقدر در رسیدن تیمش به موفقیت تاثیرگذار بوده‌اند، اما کیفیت آن‌ها هم عالی بوده‌اند. او دو گل در فینال دور گذشته زد و همچنین در بازی‌های دیگر گل‌هایی زد که هر کدام به نوعی تاثیرگذار بودند. رونالدو فصل گذشته 13 گل در نیمه نهایی‌ها و 20 گل در یک چهارم نهایی‌ها برای تیمش زد. جدا از این بسیاری از گل‌های در اواخر بازی یا در وقت‌های تلف شده و اضافه زده شدند که همه گل‌های مهمی بودند.

در غیاب او سفیدپوشان شدیدا سردرگم بودند و در خانه امتیاز از دست دادند، هم مقابل لوانته و هم مقابل والنسیا. همچنین کریم بنزما هم آسیب دیده است و این یعنی این تیم مقابل دروازه مشکل گلزنی دارد و این مشکل فقط توسط رونالدو برطرف می‌شود.

 

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-09-13 19:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مشروح 86
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
رونالدو معمولا مقابل تیمهای ضعیفی مثل هاپوئل هت تریک میکنه!
۱ ۳
Ava_86
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۰۲
از نظر بارسافن ها تیم هایی مثل بایرن مونیخ ‌. یوونتوس وحتی خود بارسا تیم کوچیکن چون رونالدو بارها همشون لوله کرده
مشروح 86
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
بله رونالدو به اون تیمها هم گل زده و من هم نگفتم که نزده و چنین منظوری نداشتم ولی اینو هم نمیشه انکار کرد که آمار خوب گل زنیش رو به شدت مدیون همین تیمهای ضعیفه. تخصصش هم گل زنی به همین تیمهاست!
AVA-86
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
رونالدو همین فصل پیش توی فینال دوتا زد به یوونتوس افسانه ایی با بوفونش. توی نیمه نهایی هم دوتا زد بایرن مونیخ. یا هت تریک جلوی اتلتیکو مادرید توی ویسنته کالدرون به نظرشما اینا کوچیکن.این مسخره ترین توجیه مسی فن هاست اینگار که بارسا در طول فصل اصلا با تیم های کوچیک بازی نداره.
MOHAMMAD MAHDI
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۲۵
بازگشت مفت خور موفقیت ها .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر