فهرست
شهرخودرو 1-0 سایپا؛ صعود با همسایه‌کشی
شهرخودرو 1-0 سایپا؛ صعود با همسایه‌کشی

شهرخودرو 1-0 سایپا؛ صعود با همسایه‌کشی

آی اسپورت – شهرخودرو با یک گل از سد همسایه جدولی خود گذشت.

هفته دهم لیگ برتر؛ دوشنبه: 99/10/15 ؛ ساعت 14:45

استادیوم: یادگار امام رضا مشهد/ بدون تماشاگر.

گروه داوری: داور: علی بای، کمک ها حسین مرادی و علیرضا طاهرخانی، داور چهارم: میلاد قاسمی دماوندی، کمک داور اضافی ۱و۲: کیوان علیمحمدی و یعقوب آشوری  ، ناظر: مسعود مرادی   

 

شهرخودرو: سعید جلالی‌راد، فرشاد فرجی، علی نعمتی، حسن جعفری (آزاد جعفرزاده 93)، رضا یزدان دوست، محمدعرفان معصومی، امیرحسین کریمی، اکبر صادقی (امید منصوری 93)، محمد محمدزاده (صادق صادقی 46)، امین قاسمی‌نژاد (روح الله سیف اللهی 87)، حسین مهربان (رحمان جعفری 87)

سرمربی: مهدی رحمتی

 

سایپا: محمدحسین اکبرمنادی، طاها شریعتی، رضا علیاری (حسین کامیاب 89)، مهیار جباری، سید ابوالفضل جلالی، محمدصادق بارانی (محمدرضا سلیمانی 65)، مهرداد عبدی، سعید محمدفرد، حسین مالکی، رضا جعفری، مجید علیاری

سرمربی: ابراهیم صادقی

 

اخطار: فرشاد فرجی (25)، امین قاسمی نژاد (30)، محمد محمدزاده (43)، حسن جعفری (77)

 

شرح گل:

شهرخودرو 1-0 سایپا (امین قاسمی نژاد 54) - روی یک و دوی زیبا در داخل محوطه جریمه، امین قاسمی نژاد، پاس دیدنی و دقیق حسین مهربان را در دهانه دروازه با یک بغل پای مطمئن به گل اول تیمش تبدیل کرد.

 

دقایق حساس

دقیقه 5: شوت روی پای عرفان معصومی از نزدیکی ضربه پنالتی را منادی به خوبی مهار کرد.

دقیقه 7: شوت زمینی مجید علیاری از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه سایپا راهی اوت شد.

دقیقه 13: روی سانتر جلالی از نقطه کرنر، محمدی فر روی تیر یک، اشاره کوچکی به توپ داشت و در حالی که سایپایی ها می توانستند در دهانه دروازه با قطع کردن آن به گل برسند، توپ بدون برخوردی از مقابل دروازه عبور کرد.

دقیقه 44: حسین مالکی روی یک پاس از سمت راست، شوت زیبایی را روانه دروازه شهرخودرو کرد که اگر به مدافعان حریف برخورد نمی کرد، در مسیر ورود به دروازه قرار داشت.

دقیقه 72: امین قاسمی نژاد با از پیش رو برداشتن یک بازیکن سایپا از پشت محوطه جریمه شوتی را با پای چپ روانه دروازه حریف کرد که ضربه او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 80: سانتر علی نعمتی بعد از برخورد به مدافعان حریف می رفت که درون دروازه سایپا قرار بگیرد که  با واکنش زیبای منادی همراه شد؛ در ادامه این صحنه، امین قاسمی نژاد روی ریباند، شوت روپایی را به سمت دروازه حریف شلیک کرد که بار دیگر منادی با عکس العملی به موقع آن را مهار کرد.

دقیقه 82: طاها شریعتی روی سانتر خوب حسین مالکی، ضربه سر خطرناکی را روانه دروازه شهرخودرو کرد که این ضربه راهی اوت شد.

دقیقه 86: ضربه امین قاسمی نژاد در شرایط تک به تک را منادی به خوبی مهار کرد.

دقیقه 87: ضربه سر خطرناک امین قاسمی نژاد با برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 89: اکبر صادقی در موقعیت تک به تک می توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما واکنش زیبای منادی مانع از گلزنی وی شد.

 

در حاشیه:

* سید مهدی رحمتی که از کنار زمین نسبت به قضاوت داور معترض بود با تذکر جدی داور بازی مواجه شد و بعد از اینکه به کار خود ادامه داد، از علی بای یک کارت زرد دریافت کرد.

* بازی پربرخورد دو تیم در طول این دیدار باعث شده تا چندین بار داور بازی، کار را متوقف کرده و اقدام به تذکر به بازیکنان و کادر فنی دو تیم کند.

     
آی اسپورت
2021-01-04 16:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر