فهرست
برانکو تکذیب کرد: کامیابی‌نیا دفاع وسط نمی‌شود
برانکو تکذیب کرد: کامیابی‌نیا دفاع وسط نمی‌شود

برانکو تکذیب کرد: کامیابی‌نیا دفاع وسط نمی‌شود

آی اسپورت- در نبود سیدجلال حسینی و محمد انصاری، مصدومیت پلی یانسکی و البته قهر آنتونی گولچ، برانکو ایوانکوویچ تغییراتی در خط دفاعی تیمش ایجاد کرد. سرمربی کروات پرسپولیس تصمیم گرفت که کمال کامیابی‌نیا، هافبک دفاعی تیمش را یک خط عقب‌تر بیاورد و در کنار حامد آقایی او را در پست مدافع میانی آزمایش کند.

حضور کامیابی‌نیا در پست مدافع میانی باعث شد برخی شایعات به وجود بیاید که این بازیکن از بازی‌های بعدی پرسپولیس در کنار سیدجلال حسینی در پست مدافع میانی قرار خواهد گرفت تا برای پوشش ضعف سمت چپ خط دفاع، محمد انصاری دوباره به این سمت برود. این تغییرات به اینجا ختم می‌شد که احمد نوراللهی وارد ترکیب شود تا جای کامیابی‌نیا هم خالی نماند، اما این شایعاتی است که از سوی برانکو ایوانکوویچ رد می‌شود.

برانکو در این‌ مورد گفت:«خیر، چنین چیزی نیست. من فقط به دلیل کمبود مهره این کار را کردم و در بازی‌های دوستانه کامیابی‌نیا را یک خط عقب‌تر آوردم. گولچ نیست، یانسکی هم مصدوم شده و دو بازیکن دیگر ما هم در این پست در تیم ملی هستند. به همین دلیل کمال را برای مواقع ضروری در پست مدافع میانی تست کردم.»

پرسپولیس این فصل با خط دفاعی خوبی که داشته، فقط دو گل در لیگ دریافت کرده است و این آمار باعث شده برانکو کاملاً از عملکرد خط دفاعی تیمش رضایت داشته باشد. با این حال در صورت نبود حسینی و انصاری، دست سرمربی سرخپوشان خالی می‌ماند چراکه پلی یانسکی توانایی بالایی ندارد و گولچ هم به دلیل پرداخت نشدن پول قراردادش قهر کرده و رفته است. حامد آقایی نیز برای پرکردن جای خالی دو بازیکن ملی‌پوشان سرخپوشان بسیار جوان و کم تجربه است و همین مسئله می‌تواند یکی از نگرانی‌های برانکو باشد.

۱    
آی اسپورت
2016-10-09 18:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر