فهرست
گزارش تصویری؛ ایران در کمپ ده میلیاردی
گزارش تصویری؛ ایران در کمپ ده میلیاردی

گزارش تصویری؛ ایران در کمپ ده میلیاردی

آی اسپورت – در میان تمام گمانه زنی هایی که پیرامون کمپ محل اسکان کاروان تیم ملی در روسیه به گوش می رسید، سران فدراسیون فوتبال از کمپ باشگاه مطرح شهر مسکو به عنوان گزینه نهایی برای اسکان تیم ملی در مدت 20 روز اقامت در این کشور نام بردند؛ کمپی با هزینه سنگین دو میلیون یورویی که در نوع خود جالب توجه بود.

کمپ باشگاه لوکوموتیو در مرکز شهر مسکو محلی است که کارلوس کی روش و روسای فدراسیون فوتبال در حاشیه سفر خود برای قرعه کشی جام جهانی 2018 مراحل نهایی اجاره و عقد قرارداد آن را انجام دادند. کمپی که گفته شد پیش از این توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا رزرو شده بود تا در صورت صعود این تیم میزبان آنها باشد؛ اما با حذف آتزوری مشتری نداشت و ایران از این فرصت نهایت بهره را برد تا صاحب کمپی مدرن شود.

 

1
1

اما رقمی که سران فدراسیون برای اجاره کمپ باشگاه لوکوموتیو مطرح کردند، فوق العاده عجیب بود گرچه فدراسیون فوتبال مدعی شد هزینه این کمپ و اسکان ایران در مسکو توسط فیفا پرداخت خواهد شد؛ اما قیمت دو میلیون یورویی کمپ لوکوموتیو آن هم برای اقامت 21 روزه خیلی بالاست چون انتخاب اول ایران و کی روش در فاصله 70 کیلومتری مسکو چیزی در حدود یک سوم این مبلغ هزینه داشت.

 

2
2

در تصاویر منتشر شده از این کمپ که در حاشیه ورزشگاه اصلی باشگاه لوکوموتیو صدرنشین فعلی لیگ برتر روسیه قرار دارد، هتل، سالن سرپوشیده با تمامی امکانات آب درمانی و بدنسازی، دو زمین تمرین یکی با سکوهای تماشاگر و دیگری بدون سکو در کنار زمین چمن مصنوعی دیده می شود که قرار است به مدت 21 روز کاروان ایران در آن اقامت داشته باشد.

 

3
3

دیگر نکته جالب از اجاره این کمپ به درخواست ایران و کی روش از مسئولان روسی برمی گشت که در مدت اقامت کاروان تیم ملی در این 21 روز، کمپ به صورت کامل قرنطینه و کامل در اختیار ایران خواهد بود و هیچ فردی حق استفاده از آن را ندارد تا ملی پوشان تنها افراد حاضر و مجاز به استفاده از آن باشند.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2018-01-03 12:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر