فهرست
درخواست رسمی استقلال/ جپاروف جدی شد
درخواست رسمی استقلال/ جپاروف جدی شد

درخواست رسمی استقلال/ جپاروف جدی شد

آی اسپورت- 24 ساعت بعد از اعلام نام سرور جپاروف به عنوان گزینه خارجی مدنظر استقلال، گویا این اتفاق وارد مراحل جدی اش شده است. امروز از طرف باشگاه استقلال، نامه ای برای ایجنت این بازیکن ارسال شد تا مذاکرات برای انتقال کاپیتان تیم ملی ازبکستان به صورت رسمی انجام شود.

نصرالله عبداللهی، سرپرست استقلال ارسال این نامه را تایید می کند:«این بازیکن به ما پیشنهاد شد و باشگاه پیگیر کار شده و در اولین مرحله با مدیربرنامه های او ارتباط برقرار شد و همچنان کار ادامه دارد. بعد از آنکه پاسخ نامه باشگاه برسد به احتمال زیاد این بازیکن به صورت حضوری با باشگاه گفتگو خواهد کرد اما تا این لحظه هنوز چیزی قطعی نشده است».

عبداللهی به انتقادها از 34 ساله بودن جپاروف و نداشتن کارایی قبلی و همیشگی اش هم واکنش نشان داد:«اگر این بازیکن کارامد نبود در این سالها همواره به تیم ملی ازبکستان دعوت نمی شد. او کاپیتان تیم ملی ازبکستان است و یک بازی که زخمی شده بود و حضور نداشت همه ازبکستان عزا گرفته بودند».

جپاروف سابقه دو بار انتخاب شدن به عنوان مرد سال قاره آسیا را دارد. او فصل پیش عضو تیم لوکوموتیو تاشکند بود و در 23 بازی برای این تیم، 7 گل زد.

استقلال به دلیل پر بودن سهمیه خارجی هایش شامل هرایر مگویان، رابسون جان واریو و لی آندرو پادوانی تنها یک بازیکن خارجی دیگر می تواند جذب کند که حتما باید آسیایی باشد. به همین دلیل، آبی ها تمایل شان را به قرض گرفتن جپاروف تا انتهای فصل اعلام کرده اند. لیگ ازبکستان در حال حاضر به دلیل سرمای هوا، تعطیل است و در سال 1396 آغاز می شود.

۲    
آی اسپورت
2017-01-10 20:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر