فهرست
مس رفسنجان 0-0 صنعت‌نفت؛ درخشش حامد!
مس رفسنجان 0-0 صنعت‌نفت؛ درخشش حامد!

مس رفسنجان 0-0 صنعت‌نفت؛ درخشش حامد!

آی اسپورت – دیدار حساس مس رفسنجان و صنعت نفت آبادان که در ورزشگاه شهدای صنعت مس برگزار شد، با تساوی بدون گل به پایان رسید. در حالیکه صنعت نفت بیش از 15 دقیقه مقابل میزبان خود 10 نفره بود، به لطف درخشش فوق العاده حامد فلاح زاده سنگربان خود، توانست با یک امتیاز دیار کرمان را ترک کند و شاگردان محمد ربیعی در مس نیز علی رغم اینکه فرصت های زیادی را به دست آوردند، اما در راه گلزنی ناکام بودند تا این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

بازی هفته سیزدهم لیگ برتر؛ شنبه: 11/11/99 ؛ ساعت: 15:30

ورزشگاه: شهدای صنعت مس رفسنجان/ بدون تماشاگر

داور: مرتضی منصوریان/ کمک‌ها: یعقوب سخندان، نجف پناهی

 

ترکیب مس رفسنجان: داود نوشی‌صوفیانی، عقیل کعبی، مسیح زاهدی، محمد آقاجانپور (30- محسن طرحانی)، هومن ربیع زاده (85- محمدحسین کریم زاده)، میثم نقی‌زاده، محسن آذرباد (85- علیرضا ارجمندیان)، سجاد آشوری (78- قائم اسلامی خواه)، مهرداد رضایی (78- علیرضا نقی زاده)، فراز امامعلی و مهرداد آوخ

سرمربی: محمد ربیعی

 

ترکیب صنعت نفت: حامد فلاح‌زاده،  محمد اهل شاخه، محمد طیبی، حسین ساکی، محمد خلیلی، مهدی حنفی، محمدحسین زواری (46- طالب ریکانی)، امیر حسین فرهادی (53- حسن بیت سعید)، محمد رضا غبیشاوی، امید حامدی فر (53- محمود مطلق زاده) و رضا خالقی‌فر (89- احمد شریعت‌زاده)

سرمربی: سیروس پورموسوی

 

کارت زرد:

امید حامدی فر، حسین ساکی (52) و (73)، محمد خلیلی (81)

 

 کارت قرمز:حسین ساکی (73)

 

 لحظات حساس:

دقیقه 23: یک ضربه کاشته برای مسی ها بدست آمد که محسن آذرباد این توپ را به روی دروازه ارسال کرد و اشتباه فلاح زاده و مدافع صنعت نفت، باعث شد توپ پشت محوطه جریمه به سجاد آشوری برسد ولی ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 25: اشتباه بازیکن صنعت نفت در میانه میدان و توپ گیری خوب آشوری، یک فرصت را در اختیار مسی ها قرار داد که پاس عالی آوخ به فراز امامعلی، او را با فلاح زاده تک به تک کرد اما سنگربان صنعت نفت این موقعیت فوق العاده را از امامعلی گرفت و توپ برگشتی نیز به آوخ رسید ولی ضربه او با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 26: بلافاصله و پس از فرصتی که مسی ها از دست دادن، با شروع مجدد فلاح زاده توپ به زمین مسی ها رفت که روی اشتباه مدافعان رفسنجانی، خالقی فر در موقعیتی تک به تک با نوشی صوفیانی قرار گرفت ولی ضربه چیپ او با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 46: اشتباه محمد خلیلی مدافع صنعت نفت درون محوطه جریمه و تعلل او، فرصت خوبی را در اختیار طرهانی داد ولی شوت این بازیکن را حامد فلاح زاده مهار کرد.

دقیقه 49: یک ارسال به محوطه جریمه صنعت نفت، به آوخ رسید و پاس بسیار خوب این بازیکن به مهرداد رضایی یک فرصت را برای این بازیکن مهیا کرد ولی ضربه رضایی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55: پاس آذرباد به درون محوطه جریمه، در گوشه هیجدهم قدم به آشوری رسید و شوت این بازیکن را فلاح زاده به سختی دور کرد و در برگشت نیز بازیکنان مس نتوانستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند.

دقیقه 56: ارسال آذرباد به روی دروازه صنعت نفت با ضربه سر فراز امامعلی همراه شد و در حالیکه توپ مقابل حامد فلاح زاده به زمین خورد بود، سنگربان صنعت نفت به زیبایی هر چه تمام تر این موقعیت بسیار خطرناک را دفع کرد تا دروازه آبادانی ها از خطر فروپاشی نجات پیدا کند.

دقیقه 62: کرنر ارسالی مسی ها به روی دروازه را مدافعین صنعت نفت دور کردند اما توپ برگشتی را آذرباد با حرکتی آکروباتیک به روی دروازه فرستاد که مهرداد رضایی با فلاح زاده تک به تک شد و سنگربان صنعت نفت این توپ را نیز به خوبی مهار کرد تا ستاره بی چون و چرای این دیدار باشد.

دقیقه 79: پاس خالقی فر به حسن بیت سعید او را صاحب یک فرصت کرد. این بازیکن در حالیکه یک مدافع از مس را روبروی خودش داشت، یک ضربه فنی را به سمت دروازه مس زد که نوشی صوفیانی خیلی راحت این ضربه را مهار کرد.

     
آی اسپورت
2021-01-30 17:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر