فهرست
ابهام در وضعیت افشین: می ماند یا می رود؟
ابهام در وضعیت افشین: می ماند یا می رود؟

ابهام در وضعیت افشین: می ماند یا می رود؟

آی اسپورت – تعداد بازیکنانی که در استقلال تاثیرگذاری آنچنانی ندارند در کمال تعجب نسبت به فصول قبل بسیار است و به سبب خریدهای نادرست برخی بازیکنان در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته‌اند. یکی از این بازیکنان که به احتمال فراوان از استقلال جدا خواهد شد آرش افشین است. بازیکنی که سعی کرده چراغ خاموش جلو برود اما غیبتش در هفت هفته‌ای که از لیگ گذشته به حدی محسوس بوده که حالا صحبت از جدایی‌اش مطرح می‌شود. البته افشین به لحاظ مالی هم ضرر قابل توجهی روی دست باشگاه استقلال گذاشته و با دریافتی 500میلیون تومان یکی از بازیکنانی محسوب می‌شود که قرارداد خارج از عرف با استقلال منعقد کرده است.
این وضعیت بدون شک افشین را که با انتقاد‌های بسیاری مواجه است در نیم فصل به نزدیکی‌های در خروجی باشگاه استقلال نزدیک خواهد کرد. جالب اینکه برخی از اعضای کادر فنی استقلال هم از حضور این بازیکن ابراز نارضایتی کرده‌اند و سخت بر این باورند که منصوریان در جذب این بازیکن دچار اشتباه بزرگی شده است. البته انتقاد‌ها به گوش منصوریان هم رسیده و بسیار بعید است که سرمربی آبی‌ها در پایان نیم فصل با جدایی این بازیکن مخالفت کند.
توضیح آی اسپورت: ایران ورزشی در شرایطی این خبر را منتشر کرده که علی چینی مربی استقلال طی روزهای گذشته چند بار مصاحبه کرده و گفته که افشین قطعا تا آخر فصل در استقلال می ماند و کادر فنی منتظر است او به آمادگی کامل برسد تا از حضورش در ترکیب استفاده کند.

کد خبر: 9408

  ۱  
آی اسپورت
2016-09-29 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
علی کچل
پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۵
حیف، صد حیف که نشد که بشه ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر