فهرست
5 نکته از یونایتد-ویگان/ تغییر روش مورینیو
5 نکته از یونایتد-ویگان/ تغییر روش مورینیو

5 نکته از یونایتد-ویگان/ تغییر روش مورینیو

آی اسپورت- منچستریونایتد در دور چهارم بازی های جام حذفی انگلیس به مصاف ویگان، تیمی که در رقابت های چمپیونشیپ برای نیفتادن می جنگد، رفت و این تیم را با 4 گل شکست داد. اما در زیر به چند نکته درباره این بازی اشاره می‌کنیم.

مارسیال از شانس ها استفاده نکرد

ژوزه مورینیو در تمام هفته می دانست که این بازی برای مارسیال بازی مهمی است. اگر در این بازی فوق العاده ظاهر می شد می توانست برای بازی با هال سیتی روی حضور در ترکیب اصلی حساب کند. اما نتوانست. در نیمه اول او خوب کار نکرد و در کنار وین رونی موقعیت هایی را از دست داد. در نیمه دوم دو پاس کلیدی داد و بعید به نظر می رسد این عملکردی باشد که ژوزه را برای حضور او در ترکیب اصلی در بازی بعدی قانع کرده باشد.

شوانشتایگر قابل اعتماد است

او نتوانست دقیقا هم سطح مایکل کریک باشد، اما توانست پیامی برای مربی اش بفرستد و آن هم این بود که اگر نیاز باشد او هم به اندازه کافی خوب است. اول از همه یک ارسال زیبا که باعث شد فلینی گل بزند و گل چهارم را هم خودش زد. بازی اش بدون اشتباه بود و به عنوان بازیکنی که یک دقیقه هم وقت بازی کردن نداشته خوب کار کرد.

یکی از بدترین عملکردهای رونی

این روزها اوضاع منچستریونایتد بد نیست. اما وین رونی هنوز نتوانسته تداوم پیدا کند و عملکرد زمانی که در اوج بود را ارائه دهد. در بیشتر دقایق نیمه اول او هربار توپ را می گرفت آن را از دست می داد. پیش از این هم مشخص بود که او نمی تواند در بازی های لیگ دقایق زیادی برای بازی کردن به دست آورد، او حتی مقابل حریفانی از چمپیونشیپ هم رونی همیشگی نیست.

ژوزه تغییر روش داد

مورینیو به دو بازیکن که محصول آکادمی یونایتد بودند اولین بازی شان در تیم اصلی را هدیه داد و همچنین به تیموتی فوسو منصاح هم فرصتی داد. اکسل تاونزبه روان بازی کرد و جوئل پریرا جانشین رومرو شد تا طعن دروازه بانی در این تیم بزرگ را بهتر بچشد. این اقدام از مورینیو که معمولا برای جوانگرایی پافشاری نمی کند و نتیجه برایش مهم است عجیب بود.

میخیتاریان و یکی از بهترین گل های فصل یونایتد

یک ضدحمله برای ستاره ارمنی یونایتد گلی فوق العاده را در بر داشت. او در دوران کریسمس هم یک گل با حرکت عقرب به زیبایی هرچه تمام تر زده بود و اگر به زدن این گل های زیبا ادامه دهد باشگاه را مجبور می کند تا جایزه ای پاداشی برای او در نظر بگیرد.

۶    
آی اسپورت
2017-01-30 18:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر