فهرست
پیشنهاد روز؛ امیری مدافع و عبدی مهاجم
پیشنهاد روز؛ امیری مدافع و عبدی مهاجم

پیشنهاد روز؛ امیری مدافع و عبدی مهاجم

آی اسپورت - پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد مسابقات لیگ قهرمانان چاره‌ای جز شکست شارجه ندارد اما اگر بر مشکلات بدنی غلبه کند در برخی پست‌ها با کمبود مواجه است.  با توجه به آسیب دیدگی سعید آقایی و بدشانسی‌های ناتمام پرسپولیس در دفاع چپ یحیی از شجاع خلیل‌زاده مقابل دحیل در دفاع چپ استفاده کرد که مثل دربی حذفی جواب نگرفت.

 شجاع با وجود استحکام در دفاع اما به هیچ وجه عنصری رونده که قادر به انجام کار ترکیبی و ارسال باشد، نیست و شاید بهتر باشد یحیی مقابل شارجه که دنبال پیروزی است از وحید امیری در این پست استفاده کند. البته کادر فنی پرسپولیس به خاطر فشار وحشتناکی که امیری به خط دفاع حریف می‌آورد دوست دارند او را نزدیک دروازه حریف داشته باشند اما به نظر می‌رسد اینجا بحث اهم و فی‌الاهم باشد و حضور امیری در دفاع چپ بیشتر به کار تیم پرسپولیس بیاید.

در این شرایط می‌توان از زوج عبدی- آل کثیر در خط حمله استفاده کرد به شرطی که آل کثیر شرایط بازی داشته باشد. برخی معتقدند امیری با وجود دوندگی و جنگندگی‌اش در خط حمله شبیه مهاجمان نوک بازی نمی‌کند و شاید بهتر باشد در این شرایط یحیی به مهاجمی مثل عبدی بازی بدهد که به نظر می‌رسد می‌توانست در دیدار مقابل دحیل هم به بازی برود و شاید از آرمان رمضانی تأثیرگذارتر بود.

۶    
آی اسپورت
2020-09-24 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر