فهرست
خبر اشتباه فرانسوی‌ها؛ قدوس در تهران نیست
خبر اشتباه فرانسوی‌ها؛ قدوس در تهران نیست

خبر اشتباه فرانسوی‌ها؛ قدوس در تهران نیست

آی اسپورت - پنج بازیکن شاغل در باشگاه آمیان در فیفادی های نوامبر به اردوی تیم های ملی دعوت شدند که از این جمع جدایی سامان قدوس و حضور در اردوی تیم ملی ایران بیشتر از همه بازتاب داشت. ستاره ایرانی به عنوان یکی از بهترین‌های آمیان در سه ماه گذشته بعد از دوبار کسب عنوان بازیکن ماه باشگاه سازنده تک گل پیروزی بخش این تیم مقابل تولوز بود تا باز هم توانایی‌های خود را به رخ بکشد.

سایت le11amienois امروز در گزارشی از ترک اردوی آمیان و حضور سامان قدوس در تهران برای همراهی شاگردان کارلوس کی‌روش خبر داد غافل از این ستاره دوملیتی ایران بنا به دلایلی وارد کشور نشده و قرار است در دوحه به جمع سایر ملی پوشان اضافه شود.

این سایت معتبر نوشت: «قدوس یکی از آن بازیکنانی است که کی‌روش امید زیادی به درخشش او در جام ملت‌های آسیا 2019 دوخته است. همچون اردوهای قبلی سامان راهی تهران شده تا خودش را برای بازی‌های تدارکاتی با ترینیداد و توباگو و ونزوئلا آماده کند».

این سایت با اشاره به این که کریستوف پلیسیر باید در روزهای ابتدایی سال نو میلادی قید ستاره ایرانی خود را بزند مدعی شد در مدت یک ماه حضور قدوس در جام ملت‌های آسیا مسلما آمیان جای خالی بهترین ستاره‌اش را احساس خواهد کرد. le11amienois در ادامه برنامه بازی‌های ایران مقابل ترینیدادو توباگو و ونزوئلا را منتشر و حضور قدوس در این دو بازی را قطعی دانست غافل از این که مهاجم آمیان اصلا به ایران پا نگذاشته است.

ورزش 3

۱    
آی اسپورت
2018-11-15 16:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر