فهرست
عصبانیت دایی؛ ورزشگاه را برای چه ساخته‌اید؟
عصبانیت دایی؛ ورزشگاه را برای چه ساخته‌اید؟

عصبانیت دایی؛ ورزشگاه را برای چه ساخته‌اید؟

آی اسپورت - سایپا در یک بازی آسان توانست سیاه جامگان سقوط کرده را در مشهد با 3 گل شکست بدهد و جایگاهش را در رده دوم جدول حفط کند. علی دایی اما بعد از بازی مدعی شد بازی آسانی نبوده است. صحبت‌های سرمربی سایپا را در نشست خبری بعد از بازی بخوانید:

بازی آسانی نبود

مشکی‌پوشان استرس نداشت و آمده بود خودش را نشان بدهد اما ما برای برد آمده بودیم و خدا را شکر بازی را بردیم. باور کنید که این بازی برای‌مان سخت بود و من از بازی با پرسپولیس هم استرس بیشتری داشتم. عملکرد هر دو تیم خوب بود و از عملکرد بازیکنان خودم راضی هستم.

دو ساعت در راه ورزشگاه بودیم!

متأسفانه آنقدر سیاست‌های اشتباه داریم که آدم می‌ماند. اگر قرار باشد بازی‌ها در ورزشگاه ثامن برگزار شود اصلاً چرا ورزشگاه امام رضا(ع) ساخته شده است؟ این همه خرج شده و مردم مشهد باید از این ورزشگاه استفاده کنند. مگر می‌شود ورزشگاه بسازیم و استفاده نکنیم. اگر قرار بود در این ورزشگاه بازی انجام نشود چرا آن را ساخته‌اید؟ به نظر من آستان قدس باید کمک کند تا بازی‌ها در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود. در روز جمعه دو ساعت طول کشیده تا به ورزشگاه ثامن برسیم و مدت طولانی در ترافیک بودیم. باید به مردم‌مان احترام بگذاریم و اجازه دهیم که همه از فوتبال لذت ببرند. باید کاری کنیم که از ورزشگاه امام رضا(ع) استفاده شود. یکی به من بگوید که اگر قرار است تیم‌های مشهدی از ورزشگاه امام رضا(ع) استفاده نکنند چه کسی می‌خواهد استفاده کند؟ هر تیمی که به اینجا آمده و در ورزشگاه امام رضا(ع) بازی کرده است از چمن و امکانات این ورزشگاه رضایت داشته است. اگر دوست داریم به مردم خدمت کنیم یکی از راه‌های آن همین است که امکاناتی که ساخته می‌شود را در اختیار مردم بگذاریم تا آنها هم استفاده کنند. متأسفم که تیم‌های مشهدی از آن استفاده نمی‌کنند و دلیلش را هم نمی‌دانم.

با سایپا قرارداد دارم

ما هنوز خودمان را سهمیه‌گرفته نمی‌دانیم چون هنوز دو فینال دیگر پیش رو داریم اما اگر موفق به کسب سهمیه شدیم با توجه به اینکه من یک سال دیگر با سایپا قرارداد دارم سعی می‌کنم با همین جوان‌ها تیم خوبی را برای فصل آینده تشکیل دهیم.

۶ ۶  
آی اسپورت
2018-04-13 19:00:00
نظر دهید

۶ نظر
مارال
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
دلشون نمیاد ازش استفاده کنن میترسن خراب شه !
بابا نویل مشهدی
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
برای اعزام رزمندگان به مناطق عملیاتی
امید از تفت
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
واسه تششیع جنازه آیات عظام علم الهدی و رئیسی ساختند.
مارال
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۵
خخ واقعا
۵
خربین
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
ساخت این ورزشگاه نشانه آن است که 4 دهه است به خطا رفته است این شهر....
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
ایشالله مردم شریف مشهد از دست این مسئولین نابخرد ورزش شهرشون راحت بشن و هیچ تیمی تو سطح اول فوتبال کشور نداشته باشن و ورزشگاه نوساز و پر هزینه شون متروکه بشه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر