فهرست
فرصت خوب؛ سرمایه‌گذاری بلندمدت پرسپولیس
فرصت خوب؛ سرمایه‌گذاری بلندمدت پرسپولیس

فرصت خوب؛ سرمایه‌گذاری بلندمدت پرسپولیس

آی اسپورت - یکی از اصول باشگاه داری حرفه ای کسب در آمد از طریق فروش بازیکنان مستعد و کسب درصد از ترانسفر اولیه و ثانویه ی آنهاست.  هافبک عراقی پس از کش و قوس های فراوان ، بالاخره به ایران آمد تا مدیران پرسپولیس را قانع  کند که رضایت نامه او را برای نادی القطر صادر کنند.اینطور از صحبتهای بشار رسن در اینستاگرام پیداست هافبک عراقی به هیچ وجه قصد ماندن در پرسپولیس را ندارد  و اصرار بر ماندن او بیهوده است.

آنگونه که بشار رسن و مدیر برنامه های او اذعان کردند، پرداختی های پرسپولیس استثناً به موقع بوده و او نمی تواند از بند فسخ استفاده کند و برای انتقال به نادی القطر نیاز به رضایت نامه پرسپولیس دارد. حالا که بعد از سالها نخستین بار یک تیم ایرانی در مذاکرات با بازیکنان دست بالاتر را دارند، بد نیست مدیران پرسپولیس از این موقعیت نهایت استفاده را بکنند.

اول آن که مدیران پرسپولیس می توانند  برای صدور رضایت نامه مبلغ بالاتر از چهارصد هزار دلار حق فسخ موجود در قرارداد درخواست کنند تا در این اوضاع خراب مالی ، سر و سامانی به اوضاع آشفته مالی باشگاه بدهند.

اما دومین و مهمترین کاری که مدیران پرسپولیس باید بکنند این است که از حق ترانسفر بعدی بشار رسن از نادی القطربه باشگاه دیگر،  درصدی را طلب کنند.  بشار رسن فقط 23 سال سن دارد و با پتانسیلی که از او دیدیم، آینده درخشانی پیش رو دارد و چه بسا باشگاههای آسیایی و اروپایی حاضر باشند برای او در آینده هزینه کنند. گنجاندن درصد از حق ترانسفر بعدی بشار رسن می تواند سرمایه گذاری بلند مدتی برای باشگاه پرسپولیس باشد تا به اوضاع پرسپولیس در آینده سر و سامان دهد.

اگر این اتفاق رخ دهد، ضمن درآمدزایی برای باشگاه در کوتاه مدت، می توانند درآمد بلند مدتی هم داشته باشند، اصلی که مدیران باشگاههای ایرانی از آن غافل هستند و مدیران پرسپولیس می توانند بدعتی ایجاد کنند که از این پس باشگاههای ایرانی به سمت خودکفایی پیش بروند.

 

 

۲۰ ۳  
آی اسپورت
2020-10-16 19:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فقط قرمز
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۴۴
این تحلیلها چرت و پرت چیه فینال آسیا درپیشه سه بازیکن فیکس تهاجمی تیم محروم هستن بشار باید بمونه تا بعداز فینال آسیا بعد اگه خواست بره میتونه بره
۹ ۱
ارتش سرخ
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۰:۰۸
دوست گرامی نویسنده های ما چندی است بسیار واقع گرا و نکته بین و فارغ از توهم و کینه شدن و دیگه درباره موضوعات مشابه یکسان اظهارنظر نمیکنن
۳
امیرعباس
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۰۳
استاد ناصر نامدار گفته بودند که د. فوتبال ایران این یعنی اینکه بازیکن رفتنیه شما دیگه زیاد صحبت نکن :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)!!!!!!:-):-):-):-):-)
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر