فهرست
نگاه شفر به آینده؛ عقب نشینی در فصل جاری؟
نگاه شفر به آینده؛ عقب نشینی در فصل جاری؟

نگاه شفر به آینده؛ عقب نشینی در فصل جاری؟

۱.وینفرد شفر سیاستمدارانه گفت به استقلال لیست جدید برای تمدید قراردادها داده و دنبال کارهای بزرگ در فصل بعد است. اما وعده فصل آینده باید پس از درخشش در فروردین ماه مطرح شود. فروردین ماه بازی با الهلال، پرسپولیس و سپاهان است. وعده‌های دور و نابهنگام معنای عقب نشینی دارند.

۲.طرح این بحث که باشگاه استقلال باید برای تمدید قراردادها اقدام کند – که دیر هم شده – بی شک مهم و کلیدی برای آینده است اما چیزی از مسئولیت حرفه‌ای شفر در فصل جاری کم نمی‌کند.

۳.شفر در فصل دوم حضورش باید به جای وعده کارهای بزرگ انجام دهد. وعده فصل آینده محافظه‌کارانه است. استقلال بازی‌‌های بزرگ را نبرده و در آستانه ۳ بازی بزرگ در فروردین، طرح بحث درباره آینده برای باشگاه حاوی پیام نگران کننده از سوی مربی است؛ با ظاهری آینده نگرانه.

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-03-17 12:12:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۰۷
شفر یه مربی هزینه ساز برای استقلال است و بدون توجه به مسائل مالی باشگاه نمی تواند موفق باشد. در دو سال گذشته نگاه کنید ببینید شفر برای جذب بازیکن خارجی چند میلیون دلار هزینه کرده!!؟ کدوم تیم در ایران چنین هزینه ای می کند. شاید فقط تراکتور این فصل هزینه بیشتری برای جذب بازیکن خارجی و دلاری انجام داده.
۵
علی
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
شفر هنوز موفق به ساختن تیم نشده منظور از تیم کاریه که برانکو تو پرسپولیس انجام داده یعنی چنانچه مهره های تاثیرگذار از استقلال جدا بشن شفر و تیمش بتونن به راهشون ادامه بدن. شفر فقط متکی به ستاره هاست که توی این دوسال نشون داده. اول فصل که مهره نداره نتیجه نمیگیره وقتی تیم پرمهره در اختیارش میذارن نتیجه میگیره!!!!
۵
واینا
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
اگ نگاه شفر ب حالا نبود از ده بازی اخر استقلال تو لیگ 9 تا شو نمیبرد
دربی هم ایشالا میبره و کلک کارو میکنه
۵
.
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۱۷
بعد از فراری دادن کریمی برو تو کار دست نشان اگه تن به دلالی کاش نژاد بده میتونه بمونه وگرنه باید بره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر