فهرست
این کهکشانی‌ها در ایران می‌مانند؟
این کهکشانی‌ها در ایران می‌مانند؟

این کهکشانی‌ها در ایران می‌مانند؟

آی اسپورت – در سال های اخیر خیلی از ستاره های جوان فوتبال ایران توانستند به اروپا بروند. تعدادشان یکی دو نفر هم نبوده است. حالا البته این سیر سرعت بیشتری گرفته. غیر از ستاره های تیم های جوانان که پیشنهادهایی چشمگیر دارند و احتمالا می روند، در میان بچه های درخشان لیگ هم هستند آنهایی که پیشنهادهایی دارند.صادق محرمی از دینامو زاگرب پیشنهاد دارد. دفاع راست پرسپولیس با همه سختی های قرمزها، شاید برای پیشرف ، در تابستان به اروپا برود و به روزهای بزرگ فکر کند. در این تیم البته علیپور هم صاحب پیشنهاد می شود اما بیشتر این پیشنهادها از کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند.

در استقلال، بیشترین امید برای ترانسفر برای امید نورافکن است. او پیشنهادهایی از لیگ بلژیک دارد و همین شارلوا برای بازیکن 20 ساله استقلال دست به نقدترین است.

در میان دیگر ستاره ها اما یاران علی دایی، دو سهمیه دارند. علی قلی زاده 20 ساله که در سایپا خوش درخشیده و حالا یحتمل یکی از 24 یار نهایی تیم ملی در جام جهانی می شود، اگر این اتفاق برایش بیفتد بی تردید شانس های درخشان تری بدست می آورد.

این اما تنها بازیکن سایپا نیست که صاحب بخت رفتن می شود. مهدی ترابی هم یکی از برترین های فوتبال ملی است. او پیشنهادهای خوبی هم پیش از این داشته و یحتمل بعد از جام جهانی به رفتن فکر خواهد کرد.

 

خبرآنلاین

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2018-04-15 12:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ميلاد
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۵۲
ليگهاي بلژيك و هلند براي بازيكنان جوان ما عالي هستند. اگر كه به اروپا ميرند بايد به جايي برند كه بازي كنن و ياد بگيرن. بازيكن ٢٠ ساله نياز به قرارداد ميليون يورو نداره. البته خيلي از اين جوانها از خانواده فقير ميايند و شايد بيشتر دنبال راهي براي دوري از فقر باشند. مرحوم اولادي پيشنهاد شالكه رو رد كرد چون ميگفت من بايد خرجي چندين نفر رو بدم. شايد اگر كمي بهتر تصميم ميگرفت الان هم يك جا در المان هنوز بود و شايد هنوز بازي ميكرد يا اينكه كلاس مربيگيري ميرفت. پول و محبوبيت در كشوري كه فردات هم مشخص نيست پشيزي ارزش نداره.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر