فهرست
سوال از سلطانی‌فر؛ قطر را چطور می‌بردیم؟
سوال از سلطانی‌فر؛ قطر را چطور می‌بردیم؟

سوال از سلطانی‌فر؛ قطر را چطور می‌بردیم؟

آی اسپورت - مسعود سلطانی‌فر اخیرا جملات جالبی در مورد تيم ملی به زبان آورده و گفته: «ما پتانسیل قهرمانی در جام ملت‌ها را داشتیم، اما مقابل ژاپن روی اشتباه فردی گل خوردیم. اگر از سد ژاپن می‌گذشتیم قطر را به راحتی شکست می‌دادیم و قهرمان می‌شدیم.» البته اين خيلي خوب است كه آقای وزير بعد از اين همه مدت، همچنان پشت كارلوس كی‌روش را خالی نمی‌كند، اما در اين ميان دو نكته مهم وجود دارد؛ اول اينكه اشتباهات فردی ركن مهم فوتبال است و اگر آن را حذف می‌كرديم، ايران هم در جام‌جهانی نبايد مراكش را می‌برد. نكته دوم هم اينكه روشن نيست استدلال «قطر را راحت می‌برديم» از كجا می‌آيد؟ برخلاف ژاپن كه به شكل ناپلئونی به نيمه‌نهایی رسيد، قطر همه را درو كرد و در فينال هم با وجود يك روز استراحت كمتر نسبت به ژاپن، 3 بر يك پيروز شد. در جريان كه هستيد آقای وزير؟

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-03-22 01:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
اعتدال
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۵۱
قطر و کره جنوبی توو این سال های حضور کیروش نتونستن مارو ببرن چون کیروش راه بردنشون رو بلد بود,حالا بماند که قبل کیروش به بحرین و یه مشت تیم زاغارت دیگم امتیاز میدادیم!
Hey
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۸:۲۹
خب بالاخره طرف باید یه جورایی هزینه کردن میلیون ها دلار پول و ریختنش توی حلقوم کیروش رو توجیه کنه.
فکرشو بکنید هشت نه سال تیم ملی دستش بوده و اخرش تو ارزوی یک حمله تاکتیکی از تیم موندیم و برلی اولین بار توی اسیا با این نتیجه تحقیر امیز حذف شدیم.
فرمان خان
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۳۹
نه خیر ایشون فقط در جریان تیم موردعلاقشون پرسپولیس هستند!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر